Якими бувають холодильники

Значення холодильників для організації нашого побуту переоцінити дуже важко. Ці електричні прилади допомагають зберегти наші харчові продукти та приготовлену їжу в придатному стані на досить великий період часу. На ринку представлено дуже велику кількість моделей холодильників. Зорієнтуватися в їхній різноманітності майже нереально. Загалом ці предмети великої побутової техніки можна умовно розподілити на кілька великих категорій:

  • Однокамерні — компресори, які складаються всього з одного відсіку. Є оптимальним варіантом для невеликої сім'ї. Відчиняються за допомогою одних дверцят. Більшість таких моделей не має морозильного відсіку, а трапляються лише в нових лінійках популярних виробників.

  • Двокамерні. Являють собою оптимальний і найпоширеніший конструкційний тип холодильників. Одна з камер часто відводиться під морозильне відділення. Якщо такі функції покладаються на верхню камеру, ця побутова техніка автоматично збільшує свою місткість. Моделі з морозильною камерою в нижньому відсіку набагато зручніші в експлуатації.

  • Side-by-side холодильники привертають увагу своїм оригінальним і продуманим дизайном. У камерах цього холодильного обладнання розміщено по двоє дверцят. Усього може бути представлено кілька відсіків для зберігання продуктів. Стандартні варіанти — дві або три камери, але трапляються й багатокамерні зразки.

  • Багатодверний холодильник чудово підходить для зберігання великої кількості продуктів. У такій техніці можна зручно розсортувати їжу по всій площі та відсіках. Також вироблено багато моделей подібного типу зі спеціальною відведеною зоною свіжості. Вони вирізняються підвищеною ергономічністю й допомагають заощадити фінанси на електроенергії.

  • Вбудовані холодильники підходять для приміщень з обмеженою площею. Ця побутова техніка не потребує надто багато місця й може стати одним зі складників предметів кухонного меблювання. Виробляють їх у широких колірних гамах, серед яких досить просто підібрати відповідний для кухні дизайн.

  • Холодильники для вина чудово пораються зі зберіганням різноманітних напоїв, зокрема вина. Дають змогу встановлювати раціональний температурний режим, який потрібен для довгострокової збережності вин різного типу. Виробляють у різноманітних дизайнерських рішеннях.

  • Холодильні шафи заведено використовувати в промислових і виробничих цілях. Найчастіше їх можна побачити в крамницях, супермаркетах, у заводських комплексах і подібних установах. Характеризуються порівняно великими габаритами та стандартним виготовленням, а також підвищеною потужністю, що зумовлено складними й інтенсивними експлуатаційними умовами.

  • Холодильники готельного типу — це звичні всім міні-бари, які люди звикли бачити в будь-якому номері готелю. Виробляють у маленьких і компактних дизайнерських оформленнях. Мають помірні потужнісні характеристики, яких досить для зберігання невеликої кількості напоїв або продуктів.

Як вибрати холодильник

Вибираючи холодильника, варто визначитися з ліпшим типом цього пристрою. Потрібно чітко структурувати вимоги, що стосуються потужнісних показників холодильного обладнання. Фахівці рекомендують велику побутову техніку від перевірених компаній-виробників, які добре себе зарекомендували з-поміж клієнтури. Важливо визначити, чи потрібен вам відсік для заморожування продуктів.

Перш ніж вибирати певний компресор, важливо прорахувати його габарити. Для цього треба оцінити загальну площу кімнати й розрахувати висоту та ширину техніки, яка зможе без найменших труднощів уміститися в спеціально відведене під неї місце. Висота холодильника має бути хоча б на п'ять-шість сантиметрів нижча, ніж висота від підлоги до стелі кухні або коридору.

Щоб визначити по-справжньому гарну холодильну техніку, варто орієнтуватися на відгуки покупців. Так можна дізнатися думку людей, які придбали вибране електрообладнання, зважаючи на якість його функціонування і працездатність більшості вбудованих опцій.

Показати ще