Холодильник із нижньою морозильною камерою вважається найбільш поширеним типом холодильної техніки. Зручність цього компонування оцінена тисячами сімей, які користуються агрегатами такого типу.

Традиційно жителі більшості європейських країн і Північної Америки віддають перевагу саме таким моделям, а жителі спекотних Південно-Азіатських, Африканських і Латиноамериканських держав — навпаки, вибирають агрегати з верхнім розташуванням морозилки.

Переваги та недоліки холодильників із нижньою морозильною камерою

Відгуки користувачів говорять про те, що моделі, в яких морозильна камера знизу, вважаються більш довговічними, практичними й економічними. Розташована знизу морозильна камера найчастіше обладнується спеціальними ящиками, у яких зручно розміщувати велику кількість м'яса, птиці або фруктів для тривалого заморожування. На відміну від моделей зі зворотним компонуванням, холодильники цього типу мають набагато більший корисний об'єм морозильної камери.

Основна перевага таких моделей — зручність. У тому разі, якщо морозильною камерою користуються рідко та водночас завантажують її великою кількістю продуктів, таке компонування ідеально підходить. Відчиняючи дверцята, всі продукти опиняються якраз на рівні очей, і водночас, щоб дістати з нижніх полиць холодильної камери свіжі фрукти, овочі або зелень із ящиків не потрібно нахилятися.

Ще одна перевага такого компонування полягає у тому, що двокамерні моделі мають окремі дверцята, на відміну від класичних моделей. У такому разі, під час відкривання верхньої частини холодне повітря з морозилки не виходить, у такий спосіб забезпечуючи максимальний рівень економічності всього пристрою.

Серед недоліків таких моделей наголошують на тому, що під час вивантаження або завантаження продуктів у нижні відсіки необхідно нахилятися. Це не дуже зручно, якщо сім'я часто готує із заморожених інгредієнтів або ж напівфабрикатів.

Правильний вибір холодильника з нижньою камерою

Вибираючи холодильний агрегат, необхідно відштовхуватися насамперед від того, у яких умовах він буде експлуатуватися. У тому разі, якщо сім'я заморожує велику кількість продуктів на тривалий термін і необхідний великий об’єм відсіків у нижньому відділенні, то купити холодильник із нижньою морозильною камерою — це найкращий вибір.

Також такого типу агрегат буде зручний у сім'ях, де є літні та маломобільні люди. Їм буде зручно завантажувати або вивантажувати продукти у холодильні відсіки, не нахиляючись під час цього.

В інтернет-магазині Розетка можна знайти як двокамерні, однокамерні, так і моделі Side-by-Side. На сьогодні пристрої такого компонування випускаються практично всіма виробниками, серед яких можна вказати такі бренди:

  • LG;
  • Liebherr;
  • Haier;
  • BEKO;
  • Indesit;
  • Samsung

Холодильники з нижньою морозильною камерою

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів