Майже сто років американська компанія Whirlpool виробляє якісну побутову техніку. Спочатку виробником була зроблена ставка не на внутрішній ринок, а на світовий, тому до якості всієї продукції, що випускається, пред'являлися більш, ніж суворі вимоги. Сьогодні Whirlpool — це понад 15 підприємств у різних країнах.

Чому варто вибрати холодильник Whirlpool

Розроблення та впровадження інноваційних технологій — один з основних пріоритетів бренда. Тож не дивно, що останній модельний ряд холодильників,/a> отримав назву «6-те відчуття», завдяки своїй здатності пристосовуватися під зовнішні параметри. До основних переваг усіх холодильників Вірпул можна зарахувати:

 • строгий лаконічний дизайн;
 • продуманий внутрішній простір, місткість;
 • всі внутрішні аксесуари виготовлені з міцного скла, полиці можуть утримати досить пристойну вагу;
 • наявність режимів суперзаморожування й суперохолодження;
 • опція захисту від дитини та звуковий сигнал відчинення дверей;
 • висока якість складання;
 • демократична вартість сервісу;
 •  економічність.

Попри всі перераховані переваги, ціна холодильників від американського виробника цілком прийнятна. Компанія застосовує матеріали тільки високої якості. Пильна увага до деталей, ергономічність, продумані елементи складання, автоматизація підтримувальних приладів, які контролюють температуру, — все це дає змогу звести до мінімуму втручання власника у роботу холодильника.

Купити холодильник Вірпул можна в онлайн-режимі, вибравши його з каталогу інтернет-магазину Розетка.

Технічне обладнання

Сучасні моделі холодильників обладнані дисплеями, де розміщена детальна інформація про стан, і за допомогою яких відбувається керування й контроль над функціями пристрою.

Інноваційні технології забезпечують збереження продуктів у свіжому вигляді тривалий час у разі економних витрат енергії. До таких розробок належать:

 • можливість багатопотокового охолодження або Multi flow. Немає значення, як розміщені всі продукти всередині холодильника, і наскільки він заповнений, ця багатопотокова система вентиляції розподілить рівномірно все охолоджене повітря й буде сприяти підтримці обраної температури;
 • «шосте відчуття» — система датчиків, яка забезпечує контроль температури та вологості у разі можливого вимкнення живлення або під час тривало відчинених дверцятах. Процесор вловлює зміну клімату в холодильній камері та направляє потік охолодженого повітря, що дає змогу дуже швидко встановити оптимальну температуру та вологість;
 • dual No Frost або ноу фрост у двох камерах. Двокамерні холодильники від Whirlpool обладнані цією системою, яка запобігає утворенню снігу на стінках. Ручне розморожування абсолютно не потрібне;
 • no frost Fresh Control — система керування перепадами вологості. Подвійна система датчиків, які допомагають пристосуватися агрегату до змін температури та вологості. Тут також передбачений антибактеріальний фільтр, через який проходить усе повітря. Він затримує практично всі типи забруднювачів.

Дизайн і колірне рішення

Будь-який холодильник — це наймасштабніший предмет побутової техніки на кухні. І не хочеться, щоб його екстер'єр вибивався із загальної концепції оформлення. Компанія Whirlpool пропонує класичні білі, кольори нержавіючої сталі та моделі у різних «металічних» відтінках, таких як бронза або сталь. Є чорні варіанти з матовою і глянцевою поверхнею і дзеркальні.

Для тих, кому необхідно більше простору, компанія пропонує вбудовані холодильники. Також модельний ряд Whirlpool представлений великими моделями типу side-by-side, де морозильна й охолоджувальна камери розташовані поруч одна з одною.

Щоб купити холодильну техніку Whirlpool, не потрібно витрачати час на виснажливі походи у торгові центри і спеціалізовані магазини. У каталозі інтернет-магазину Розетка представлений асортимент холодильників від відомих виробників. Детальний опис кожної моделі, наявність фотографій у кількох ракурсах і розміщені відгуки клієнтів роблять вибір легким і необтяжливим. Якщо є сумніви або залишилися питання, консультанти магазину дадуть на них детальну відповідь.

Холодильник — це серйозне придбання, тому вимоги до нього пред'являються теж серйозні: економічність, продуктивність, щадна вартість сервісного обслуговування, безшумна робота, довговічність, екологічність використовуваних матеріалів, дизайн. Всі ці якості втілені у нових холодильниках від визнаного у світі виробника Whirlpool.

Обрано 357 товарів

Показати ще 60 товарів