Кольоровий холодильник — не просто місце для зберігання їжі

"Нумо пофарбуємо холодильник у чорний колір, він був зеленим, червоним, синім, чорним — ні..." Цей текст кумедної кавер-версії на музику Ніно Рота з кінематографічної саги «Хрещений батько» якнайкраще відбиває тенденції сучасного дизайну кухні. Відходять у минуле часи, коли холодильник мав бути тільки білим. Виробники холодильних пристроїв левову частку своєї продукції як і раніше виробляють саме в білому кольорі. Продиктовано це насамперед економічними чинниками — білий пластик дешевший. Але поряд із білими дедалі більше виробляється кольорових моделей — класичні сірий, бежевий, червоний і чорний, а крім них доступні найрізноманітніші колірні рішення — жовтий, зелений, синій або помаранчевий холодильник також представлені в каталозі ROZETKA Зазвичай кольорові холодильники мають абсолютно ідентичні технічні характеристики з їхніми білими варіаціями, але бувають і винятки. Наприклад, компанія Smeg випускає винятково оригінальні колірні рішення в деяких лінійках моделей.

Кольорові холодильники в інтер'єрі кухні

Використання кольорового холодильника в інтер'єрі кухні — модний тренд, який набув великої популярності в Україні та світі в останні десятиліття. Це пов'язано з тим, що дедалі більше українців віддають перевагу дизайнерському ремонту, а не звичному. Крім того, у свідомості багатьох сформувалася думка про те, що холодильник у кольорі — ознака достатку й навіть високого статусу власника.

Говорячи про сучасні модні тенденції, варто зазначити, що особливої популярності сьогодні мають два тренди. По-перше, цікаві рішення кухонь із холодильником одного контрастного кольору. Наприклад, синій холодильник стане чудовим акцентом на сучасній кухні в стилі хай-тек, а холодильник рожевого кольору — підійде для кухні в легкому романтичному стилі. По-друге, дуже популярні сьогодні рішення кухонь у стилі еклектики або поп-ап — у такому стилі випускаються кольорові холодильники з малюнком — це можуть бути квіти, абстракція або навіть британський прапор. Експерименти зі стилями на кухні сьогодні в моді.

Як обрати кольоровий холодильник

Вибір кольорового холодильника, по суті, нічим не відрізняється від вибору стандартного білого. Доступні двокамерні, однокамерні, а також дводверні кольорові холодильники. Варто подумати про габаритні розміри, місткість морозильного відділення, кількість компресорів і наявність додаткових функцій, наприклад, заморожування no frost. З-поміж брендів-виробників вибір дуже широкий, сьогодні багато компаній мають у наявності лінійки кольорових холодильників — у каталозі ROZETKA мають популярність кольорові холодильники Самсунг й українського флагмана виробництва побутової техніки компанії Норд. Також тут доступні холодильники різних кольорів від Bosch, Атлант, Liebherr, Gorenje та багатьох інших.

Обрано 2859 товарів

Показати ще