Сучасний ринок побутової техніки насичений моделями від відомих світових виробників. Така різноманітність може спантеличити непідготовленого покупця. Якщо йдеться про придбання найбільш масштабного предмета техніки - холодильника, то спершу варто розібратися у технологічних і економічних нюансах.

Вибираємо новий холодильник грамотно

Холодильна техніка від південнокорейського бренда Самсунг користується популярністю завдяки довговічності, гідній якості складання, екологічності використовуваних матеріалів, багатому функціоналу, економічному споживанню енергії, привабливому дизайну.

Модельний ряд від Самсунг представлений широким асортиментом різновидів із різної складності функціоналу, форм, кольорів. Серед переваг техніки від цього виробника можна назвати:

  • економічність — не тільки холодильна, але й вся побутова техніка Samsung виготовляється згідно зі світовими строгими нормами енергоспоживання. Технологія cool n cool забезпечує зниження швидкості роботи й енергоспоживання;
  • широкий опціонний функціонал;
  • вивірена точність зіставлення всіх елементів конструкції забезпечує мінімальну втрату холодного повітря у камері;
  • застосування системи конвекції повітря, яка забезпечує рівномірне охолодження на заданому температурному рівні;
  • лаконічний ненав'язливий дизайн. Колірна гамма містить класичний білий, пастельний бежевий та сріблястий відтінки.

Модельний ряд можна умовно розділити на три великі категорії — двокамерні, комбіновані та моделі side by side.

Холодильники Samsung з нижнім розташуванням морозилки

Відразу варто зауважити, що в усіх варіантах приладів від цього бренда, використовується система no frost, яку ще називають «сухе заморожування». Така технологія усуває утворення інею на всіх внутрішніх поверхнях агрегату. Завдяки ноу фрост немає потреби витрачати час на ручне розморожування. Система охоплює всі відділення пристрою. Подавання холодного повітря у мережу спеціальних каналів відбувається за допомогою вентилятора, де воно і розподіляється по всьому об'ємі, що дає змогу швидко відновлювати температуру після відчинення дверей і забезпечує рівномірний і стабільний температурний режим всередині пристрою, незалежно від того, наскільки холодильник заповнений. Купити холодильник Самсунг no frost можна в інтернет-магазині Розетка.

Двокамерний агрегат Samsung з нижньою орієнтацією морозилки — найпопулярніший на сьогодні формат. Концерн представляє великий асортимент моделей із різними варіантами габаритних розмірів. Розрізняються такі моделі внутрішнім обладнанням, наявністю нульового відділення, способом висування поличок. Маркуються ці пристрої буквами RL. Холодильники цієї серії мають роздільне регулювання температури у морозильній і охолоджувальній камерах.

Пристрої з верхнім розміщенням морозилки

Такі агрегати ще називають combi, і це ідеальний варіант, коли необхідний великий об’єм холодильної камери. Маркується така серія буквами RT. Вони можуть мати більшу ширину, але висота рідко буває вищою, ніж 190 см. Колірна палітра повністю повторює попередню серію — класичні білі, нейтральні бежеві та сріблясті.

Модифікація side by side

Такі моделі будуть оптимальним рішенням для тих, кому не потрібно заощаджувати метри площі. Це габаритні дводверні пристрої з маркуванням RS, де розміщення морозильної й охолоджувальної камер паралельне, а не одна над одною. Якщо лінійки орієнтовані або на більше охолоджувальне відділення, або на велику морозильну камеру, то у side by side обидва відділення мають великий об’єм.

У всіх моделях стоїть сучасний лінійний інверторний компресор — основна особливість усіх холодильників Самсунг. Компанія надає десятирічну гарантію на компресори, які сама й виготовляє. Також уся холодильна техніка застрахована від різкого перепаду напруги. Завдяки втіленій технології Volt Control, здійснюється постійний контроль електроживлення. У разі проблем, які виникають з електрикою, холодильник автоматично вимикається і так само автоматично вмикається, щойно подавання енергії нормалізується.

В арсеналі концерну Samsung є й однокамерні варіанти, де морозильне відділення розміщене всередині холодильного.

Вибрати відповідну модель холодильника від Samsung в онлайн-режимі можна в інтернет-магазині Розетка. Кожна позиція розміщена на окремій сторінці, де є фотографії, докладні характеристики, інструкції з використання, відгуки власників і ціна. У каталозі можна вибрати необхідну серію, колір, розміщення морозилки, тип, наявність сухого заморожування.

Обрано 80 товарів

Показати ще