Побутова техніка

 • RZTK
 • Philips
 • Bosch
 • Samsung
 • LG
 • Indesit
 • Tefal
 • Beko
 • Braun
 • Whirlpool

Популярні товари

Що таке побутова техніка

Категорія побутової техніки являє собою різні електроприлади, які використовують у повсякденних умовах. Вони призначені для спрощення виконання базових домашніх завдань. Їхнє використання допомагає підвищити умови комфорту мешканців. На нашому ринку представлено безліч технічних пристроїв такого типу, які здатні виконувати вузький або досить широкий спектр завдань.

Якою буває побутова техніка

Побутову техніку можна умовно розподілити на кілька великих категорій. Кожна з них має індивідуальні особливості й охоплює величезний перелік різноманітних приладів. Класифікація цих приладів має такий вигляд:

 • Велика побутова техніка. Пристрої, що входять до цього списку, є найпопулярнішими з-поміж мешканців. Цей сегмент представлений холодильниками, пральними машинами, газовими та електричними плитами, посудомийними машинами, морозильними камерами, пристроями, призначеними для сушіння посуду або текстильних виробів. Електрика для дому, що належить до цього типу, здатна заповнювати всі базові потреби мешканців.
 • Кліматична побутова техніка. Зазначена категорія поєднує в собі електротехнічні прилади, призначення яких полягає в підігріванні або охолодженні повітря й води. До цього сегмента належать бойлери, водонагрівачі, котли газового й електричного типу, вентилятори, кондиціонери, термометри, прилади для зволоження або сушіння повітряного середовища тощо.
 • Дрібна побутова техніка. Її вважають найбільшим сегментом електроніки, який поєднує в собі всілякі предмети для дому, кухні й індивідуального використання. До такого типу приладів належить інвентар для кулінарії, наприклад, блендери, міксери, мультиварки, хлібопічки, кухонні комбайни та техніка для приготування напоїв: кавоварки, кавомашини, електричні чайники. Сюди належать електропристрої для особистого використання: машинки для стриження волосся, фени, тримери, електричні бритви. Також цей сегмент охоплює пристрої для домашніх робіт: праски, пилососи, пароочисники.
 • Вбудована побутова техніка. Цей клас охоплює пристрої, які розробляють як додаток до конструкцій кухонних стінок, шаф і подібних предметів домашньої обстави. Сюди входять витяжки та духові шафи. Крім того, деякі виробники виробляють холодильники та мікрохвильові печі, які за своїми функціональними особливостями й характеристиками також належать до цього сегмента.

Як вибрати побутову техніку

Процес вибору побутової техніки потребує максимальної відповідальності. Насамперед потрібно чітко визначитися зі своїми вимогами. Так ви зможете вибрати оптимальні моделі, які зможуть виправдати ваші очікування. Якщо говорити про виробників, треба звертати увагу на бренди, які добре зарекомендували себе з-поміж клієнтської аудиторії. Важливо уважно вивчити всі особливості вибраного товару. Варто подивитися його технічні характеристики. Потрібно визначитися, чи підходить базовий набір функцій і опцій певного технічного приладу. Особливо часто покупці звертають увагу на новинки від популярних виробників. Пристрій, який тільки з'явився в модельному ряді свого розробника, має поліпшені характеристики й набір сучасніших і популярніших опцій.

Не варто забувати про габарити вибраного приладу. У кімнаті з обмеженим простором не поміститься велика витяжка або кухонна плита. У таких ситуаціях варто звернути увагу на компактну електротехніку і, в разі можливості, на вбудовані моделі. Для якнайстильнішого оформлення будинку або квартири оптимально підійдуть електроприлади однієї кольорової гами. Так вийде створити єдину композицію всього інтер'єру - стильну й продуману до дрібниць. У разі потреби можна запитати поради в консультантів магазину, які допоможуть визначитися з оптимальним варіантом. Також прийняти рішення у виборі гарної техніки можуть користувачі, які залишили свої коментарі та відгуки до відповідного товару.