Часто сім'ї мешкають у малогабаритних квартирах з украй мініатюрною кухнею. У такій ситуації холодильник без морозилки — найкраще рішення. Агрегат займає мало місця, водночас має великий внутрішній об'єм, що дає змогу зберегти готові страви. Найчастіше їх так і залишають у каструлях або на сковорідках, форма яких не надто зручна для обмежених просторів. 

Холодильники без морозильної камери купуються тими, хто не робить запасів на тривалий час через різні причини. Така кухонна техніка добре підходить для офісів, готелів, гуртожитків, будиночків у дачних селищах і практично будь-якого іншого орендованого та тимчасового житла. Часто її використовують у їдальнях, кафе та ресторанах поряд зі спеціальними винними шафами як компактний мінібар для зберігання та охолодження напоїв. 

Каталог холодильників без морозильної камери

Однокамерні моделі мають порівняно просту конструкцію з одним компресором, а найчастіше й з мінімальним набором опцій. У цьому розділі каталогу ROZETKA представлений широкий асортимент холодильників без морозильних камер двох основних типів: 

  • Убудовані. Монтуються у відповідні за розміром ніші в стінах або в меблях. Агрегат установлюється так, щоб було видно тільки лицьову поверхню. В окремих випадках вона закривається декоративною панеллю. У процесі монтажу вбудованої техніки важливо забезпечити нормальну вентиляцію для нормального охолодження агрегату. 
  • Окремішній. Має повноцінний корпус і розміщується відкрито в приміщеннях. Дизайн оформлення вельми залежить від моделі та виробника, який зазвичай дотримується фірмової стилістики. В іншому вони аналогічні вбудованим агрегатам за конструкцією і функціоналом. 

Холодильники без морозилки виготовляють багато компаній, частина з яких добре відома українському виробнику, інші нещодавно з'явилися на ринку: 

За якістю виготовлення і використовуваним комплектуючим продукція новостворених брендів дещо поступається виробам відомих виробників. Основна перевага перших полягає в нижчій ціні за порівняних експлуатаційних показниках. 

Основні характеристики холодильників без морозилки

Однією з головних переваг побутових приладів, що описуються, є компактність. Холодильники без морозильних камер мають порівняно невеликі розміри: 

  • Висота — від 59 до 149 см. 
  • Глибина — від 57 до 80 см. 
  • Ширина — від 45 до 90 см. 

За таких доволі скромних габаритів агрегати мають солідний корисний об'єм — від 130 до 400 л і більше. 

Обладнання і функціонал холодильних камер великою мірою залежить від моделі та виробника. Здебільшого вони обладнуються звичайними роторними компресорами, але є також зразки з інверторними і лінійно-інверторними приводами. Останні різновиди вирізняються підвищеною економічністю і за рівнем енергоспоживання належать до високих класів A та A.

Багато виробів переважно відомих виробників комплектуються рідкокристалічними дисплеями, а топові моделі — LED-індикаторами. На них установлюються системи No frost із примусовою вентиляцією камери, що дає змогу уникнути утворення конденсату й інею на стінках. 

Особливості вибору холодильника без морозильного відділення

Параметри та насамперед габаритні розміри побутових приладів визначаються на основі розмірів приміщення або ніші для встановлення. Під час вибору холодильника без морозилки беруть до уваги показники енергоспоживання і набір основних і додаткових функцій. Фахівці інтернет-магазину ROZETKA готові проконсультувати кожного клієнта про особливості та експлуатаційні якості побутової техніки, що реалізується. 

Скористайтеся можливістю купити холодильник без морозильної камери — телефонуйте на контактний номер або оформляйте онлайн-заявку. За бажанням клієнта організується доставка великорозмірних товарів спеціалізованими службами. Сплатити та отримати покупку можна в найближчому пункті видавання або у фірмовому демонстраційному залі.

Обрано 453 товари

Показати ще