Вузькі холодильники — це знахідка для невеликих квартир, адже не всім пощастило з кухнями великої площі, де можна розмістити їдальню й габаритний side by side.

Головні переваги вузьких холодильників

Холодильники, призначені для невеликих приміщень, можуть бути завширшки 45, 50 і 55 см, тоді як стандартний холодильник зазвичай завширшки 65 см. Однак зменшення одного розміру може досягатися завдяки збільшенню іншого. Здебільшого, у лінійці вузьких холодильників представлені достатньо високі моделі, які можуть досягати до 1,85 см у висоту.  Такі моделі представлені у всіх провідних виробників холодильної техніки. Вони мають цілу низку технічних переваг:

  • оскільки ширина набагато зменшена, виробники розробляють моделі з нестандартним, але ергономічним розміщенням всередині;
  • зрозуміле керування. Розглянуті агрегати обладнуються або механічною, більш звичною системою керування, або оснащеним електронним блоком;
  • для виробництва вузьких холодильників застосовуються тільки екологічно безпечні матеріали, у деяких модифікаціях передбачене нанесення антибактеріального покриття.

 Побоювання, які виникають через компактні габарити, марні.  Це функціональні моделі, в яких втілені найновіші технології, а їхньої місткості цілком достатньо для середньостатистичної сім'ї з 3-4 осіб.

Критерії вибору вузького холодильника

Перш ніж зважитися на придбання вузького холодильника, варто звернути увагу на такі моменти:

  • Кількість камер. Це може бути однокамерний або вузький двокамерний холодильник. У першому разі прилад буде мати тільки одні двері, відчиняючи які власник має доступ одночасно до холодильного та морозильного відділень. У двокамерних моделях морозилка та холодильник оснащені автономними дверцятами.
  • Варіанти керування. Найпростіше та більш звичне — механічне. Воно має мінімум налаштувань, які коригуються вручну. Більш складний електронний передбачає наявність сенсорного дисплея, завдяки якому підтримується дуже багато функцій.
  • Технологія розморожування. На сьогодні виробниками пропонуються два варіанти: крапельна, основана на принципі випаровування, й інноваційна NoFrost. NoFrost не припускає утворення крапель і, як наслідок, інею.
  • Компресор. Традиційний компресор працює за принципом увімкнення/ вимкнення. Вмикається, коли є різниця між заданою і фактичною температурою. Сучасні вузькі холодильники з інверторним компресором також представлені у каталозі ROZETKA — такі моделі підтримують задану температуру постійно.

Крім традиційних функцій, варто розглянути наявність додаткових і дуже корисних опцій, як-то сигнал під час відчинення дверей, автономна робота у разі припинення подавання електроенергії, наявність режиму суперзаморожування, функція зменшення енергоспоживання.

Купити вузький холодильник можна в інтернет-магазині Розетка прямо сьогодні. У каталозі представлені моделі від відомих брендів. Найбільш популярні варіанти від Самсунг, завдяки оптимальному балансу вартості та пропонованих технічних і економічних характеристик.

Обрано 1120 товарів

Показати ще 60 товарів