Багато користувачів вважають найкращими холодильники No Frost, які дуже зручні у використанні. Таке обладнання просте у застосуванні, добре зберігає свіжість продуктів. Багато користувачів ставлять питання — чи потрібно розморожувати таку камеру? Надає можливість сухого заморожування завдяки роботі випарника з вентилятором. Монтується цей елемент вгорі або внизу морозильника, що залежить від комплектації. Можна встановити біля задньої стінки охолоджувального відділення.

Основні характеристики холодильників No Frost

Всередині функціонують вентилятори, які у разі увімкненого компресора заповнюють відділення холодним повітрям. Після того, як вода розтане — потрапляє вниз у піддон, а потім випаровується. Виділяють безліч переваг і кілька вад такої продукції.

Серед плюсів можна виділити такі: на всіх рівнях ємностей охолодження й заморожування підтримується однакова температура. За потреби можна швидко відновити будь-яку потрібну температуру після вимкнення або відчинення дверей. Функціонують у попередніх налаштуваннях навіть після вимкнення електрики.

Можуть швидко та легко заморожувати продукти, принесуть задоволення від використання. Є кілька вад продукції: часто підвищується внутрішня вологість, через що продукти можуть обвітрюватися. З цієї причини потрібно зберігати їжу в спеціальних поліетиленових пакетах. Часто витрачається занадто велика кількість електроенергії й підвищена гучність під час роботи.

Є безліч популярних брендів, які славляться надійністю й довговічністю. Серед таких: Самсунг, Панасонік, Тошиба, Сіменс, Шарп, Атлант, Мінськ, Бірюса та інші. Виробник має видати гарантію на прилад.

Будь-які моделі холодильників можуть бути обладнані системою Ноу Фрост, а точніше підходять для агрегатів з однією або двома камерами, приладів вертикального та горизонтального розташування, європейського й азіатського виду. Однокамерні різновиди набагато менші за двокамерні й не мають розширень. До додаткових функцій належить функція швидкого заморожування. 

Щоб не займати багато вільного простору на кухні, краще вибирати вертикальні типи. Європейські різновиди характеризуються параметрами шістдесят на шістдесят і висотою до двохсот десяти сантиметрів. Місткість азіатських — від двохсот до двохсот шістдесяти літрів.

Виділяють кілька різновидів систем холодильників No Frost:

  • Frost Free. Відбувається заморожування без інею тільки у морозильній камері. Називають частковим заморожуванням. Холодильна камера розморожується крапельним способом.

  • Full No Frost. Можуть захоплювати морозильну та холодильну камери. Заморожування відбувається способом подавання холодного повітря і прибирання зайвої вологи. Усередині не утворюється крига, а на їжі немає інею.

  • Twin Cooling System. Є системою подвійного охолодження. Кожне відділення комплектується власним випарником і вентилятором. Є певна електронна система керування. Повітря між ємностями не змішується, тому не викликає неприємні запахи. Усередині залишається високий рівень вологи.

Поради щодо вибору

Під час вибору варто звертати увагу на велику кількість технічних характеристик. Потрібно враховувати місткість пристрою, що залежить від кількості їжі, яка розміщується всередині. Під час вибору габаритів агрегату варто враховувати площу приміщення. Для невеликих квартир і будинків найкраще підібрати невеликого розміру, які мають компактний вигляд ті не займають багато зайвого простору.

Для великих і просторих кімнат можна вибирати вироби великого розміру, які матимуть гармонійний вигляд. Кольорову гаму можна підібрати під інтер'єр кухні, яка доповнить загальну картину. Можна прикрасити малюнком або іншими деталями декору.

Перед вибором варто перевірити прилад на наявність пошкоджень, надійність зовнішніх і внутрішніх матеріалів до стирання й подряпин. Важливо знати, скільки електрики буде споживати прилад, від чого залежить економічність пристрою. Потрібно враховувати температуру приміщення, у якій розташоване обладнання. Налаштування характеристик бувають ручними й електронними.

Багато моделей комплектуються додатковими можливостями та функціями, які набагато спрощують роботу. У разі невеликих габаритів приміщення деякі різновиди мають переставні двері. Для кращого переміщення використовують спеціальні ролики, які сприяють легкому пересуванню. Такі пристрої, як холодильники No Frost досить ергономічні за внутрішнім простором — наявність безлічі поличок, тримачів, ящиків, відділень та підсвітки. 

Обрано 2638 товарів

Показати ще