Придбання холодильника — процес, що вимагає серйозного підходу. До цієї побутової техніки ставиться ціла низка вимог — економічність, продуктивність, доступний сервіс, відповідний дизайн. Багато споживачів у світі вже віддали перевагу бренда LG — корейському виробнику побутової, відео-, аудіотехніки, IT-продукції.

Переваги холодильників LG

Компанія надає десятирічну гарантію на компресор, що говорить про надійність цієї техніки. Основними пріоритетами відомого у світі південнокорейського концерну є строгий і постійний контроль усіх етапів виробництва, розроблення та втілення інноваційних технологій, регулярне оновлення обладнання й серйозний підхід до дизайну всіх виробів.

Незалежно від типу, розміру та кількості компресорів, всі холодильники LG мають такі характеристики:

  • практично безшумна робота. Незалежно від тривалості роботи агрегату, тиша у квартирі забезпечена;
  • стінки цих пристроїв ніколи не нагріваються, а отже, не порушують мікроклімат у приміщенні;
  • агрегати мають порівняно невелику вагу й обладнані коліщатками для більш зручного перенесення;
  • у всіх моделей тилова стінка закрита;
  • ідеальний баланс між вартістю, продуктивністю, економічними та технічними характеристиками;
  • обладнання економними компресорами класу А+.

Технічні характеристики

Перш ніж зробити вибір нового холодильника, необхідно орієнтуватися у технічних параметрах пристрою.

Головним елементом будь-якої охолоджувальної техніки є компресор — пристрій, який створює тиск у різних частинах системи, що допомагає рівномірній циркуляції холодоелементів.

У сучасних моделях холодильників від LG застосовується лінійний інверторний компресор, у якому об'єднані позитивні характеристики всіх типів компресорів. Тут можливе регулювання швидкості обертання ротора, що дає можливість підтримувати задану температуру в усіх відсіках агрегату постійно. Інверторний компресор працює без зупинки, але після досягнення необхідної температури він сповільнюється. Такий режим роботи заощаджує споживання енергії, практично безшумний, у двигуні усунені перевантаження, а отже немає інтенсивного зношування деталей.

Наступний параметр, який потрібно враховувати, — кількість камер. Сьогодні популярний двокамерний варіант. Моделі можуть мати верхнє й нижнє розміщення морозильної камери. Причому її місткість може варіюватися.

Завдяки інноваційній технології no frost, яка втілена у всіх останніх моделях, немає потреби періодично розморожувати пристрій. Система ноу фрост забезпечує примусову циркуляцію повітря, що усуває появу інею на стінках. Холодне повітря рівномірно розподіляється по всій камері, внаслідок чого не утворюються зони з перепадами температури, і волога не конденсується й не замерзає.

Особливості дизайну холодильників LG

За зовнішнім виглядом серед сучасної холодильної техніки від LG виділяються такі типи пристроїв:

Для тих, кому не потрібно заощаджувати метри площі, зручним рішенням буде дводверний холодильник Side-by-Side — це габаритні моделі, де морозильна й охолоджувальна частини розташовані поруч, а не одна над одною.

Також популярна сьогодні вбудована техніка, завдяки якій можна значно розширити простір приміщення. Вбудований холодильник акуратно поміщається у відведену для нього нішу в кухонному гарнітурі.

 Холодильна техніка від Лджі має свій «фірмовий» стиль. У корпусів, зазвичай, немає чітких кутів, лінії плавні та заокруглені. Покупець може вибирати між матовими та глянцевими поверхнями, а широка гама кольорів і відтінків дасть змогу підібрати пристрій, який ідеально підходить до загального кольору інтер'єру. Дуже популярні такі нейтральні кольори як бежевий і сріблястий. Для прихильників індустріального стилю підійде дзеркальна морозильна шафа.

Купити холодильник LG можна, детально вивчивши каталог інтернет-магазину Розетка. Усі пропоновані моделі мають фотографії й повний опис. Щоб остаточно переконатися у своєму виборі, варто звернути увагу на відгуки власників. Якщо залишилися сумніви або питання, є можливість онлайн-зв'язку з консультантами магазину, які дадуть на них докладну відповідь.

Морозильна техніка від Лджі, незалежно від класу, розміру — це завжди висока якість складання, продуктивність, економічність, стильний дизайн і екологічність.

Обрано 426 товарів

  • LG
Показати ще 60 товарів