Холодильники Beko: продукція, відома у світі

Перший холодильник, вироблений під маркою Beko, вийшов сорок років тому, а на міжнародний ринок компанія почала працювати з 90-х. На той момент технічні можливості агрегата були високо оцінені як покупцями, так і професіоналами. Це дало початок цілому напрямку з виробництва холодильної та морозильної техніки. Сьогодні заводи турецької корпорації розташовані у понад 100 країнах.

Особливості холодильників Беко

Модельний ряд холодильників Beko має низку відмінних характеристик:

  • Істотно розширена лінійка моделей. З такого розмаїття нескладно вибрати варіант, який впишеться в будь-який інтер'єр.
  • Різні за конструктивом моделі — однокамерні й двокамерні, з розташуванням морозильної камери внизу або у верхній частині.
  • Виробник надає гарантію до 5 років. Надійність і довговічність — якості, завжди розглядаються насамперед покупцями.
  • Тим, хто цінує спокій і комфорт, холодильники Беко сподобаються своєю практично безшумною роботою. Рівень шуму не піднімається вище ніж 45 дБ.
  • Дизайн сьогодні має важливе значення. У моделях від Beko ідеальне поєднання форм, пропорцій. Пропонуються холодильники в різних колірних рішеннях. Як і раніше, користуються популярністю сріблястий і білий кольори фронтальної поверхні, але і стильний вигляд мають чорний і сірий.  Також представлені моделі з матовою, дзеркальною, глянсовою поверхнею. Усередині холодильники обладнані зручними контейнерами та полицями зі скла або пластику
  • Можливість автономної роботи до 20 годин. А антибактеріальне покриття, яке є в багатьох моделях, запобіжить появі в камері бактерій або інших шкідливих часток.
  • Економічність побутових приладів також входить до пріоритету покупців. Більшість холодильників від Beko представлені в класі А+, так що енерговитрати можуть бути знижені до 20%.

У більшості моделей є можливість перевішування дверей, що дає більший вибір місць розміщення холодильника. Пропонуються агрегати з електромеханічним і електронним керуванням. У першому випадку власник самостійно визначає рівень охолодження. В електронних моделях є дисплей, де відбивається вся інформація функціонування приладу, завдяки якому можна налаштувати необхідні параметри. Особливою увагою споживачів користуються холодильники Beko з функцією no frost. Постійне вдосконалення обладнання, впровадження нових технологічних розроблень, строгий контроль якості на всіх етапах виробництва та позитивні відгуки власників — чинники, які дають змогу вивести холодильники Beko на лідерські позиції у світі.

Вибір холодильника Веко

Купити холодильник Веко в інтернет-магазині Розетка можна вже сьогодні. У каталозі Розетка представлені всі моделі, які можна детально розглянути, завдяки якісним фотографіям. Тут же є докладні характеристики та інструкції. Для тих, у кого залишилися сумніви, є можливість зв'язатися в режимі онлайн із консультантами магазину, які дадуть детальну відповідь на всі запитання. Також інтернет-магазині Розетка пропонує скористатися зручною системою фільтрів. Можна задати пошук потрібної моделі за одним або низкою параметрів: висота, об'єм камер, колір, розміщення морозилки, потужність і тип компресора. Для покупців, які перебувають у Києві, у Харкові, у Дніпрі, а також у інших містах України, магазин пропонує зручні способи оплати та доставки.

Обрано 412 товарів

Показати ще 60 товарів