Кавомашини для цінителів смаку та комфорту

Швидко та легко готувати ароматний напій, що пробуджує, допомагають кавомашини або кавоварки. Вони передбачають мінімальну участь користувача та суттєво спрощують процес, який зазвичай зводиться до натискання лише однієї кнопки. Правильна технологія заварювання повною мірою розкриває смак і аромат кави для справжньої насолоди. Розширений функціонал дає змогу додати різноманіття в щоденний ритуал, експериментувати й діставати задоволення як від ніжного лате, так і від міцного лунго. Просунуті пристрої не тільки самостійно виконують усі операції, але й синхронізуються із системою «розумний будинок» для приготування за сигналом через мобільний застосунок.

Асортимент сучасних кавомашин приємно дивує різноманітністю. Велика частина пропонується українськими, польськими та китайськими, італійськими, німецькими, іспанськими та швейцарськими виробниками. Особливо популярні товари від таких брендів:

Серед електричних кавоварок можна вирізнити побутові для дому та професійні для кав'ярні, бара, ресторану та інших подібних закладів. Перші зазвичай максимально спрощені, щоб не спричиняти жодних проблем. Інші вирізняються великим об'ємом ємностей і набором функцій, набагато потужніші та розраховані на постійне завантаження. Серед них трапляються повністю автоматичні та напівавтомати, що потребують досвідченого бариста, знання пропорцій. За способом розміщення буває окремішня і вбудована кавомашина, а також портативна, зручна для перенесення.

Основні типи кавомашин у каталозі ROZETKA

Попри одне головне завдання, у способах приготування кави є відвітності. Принцип дії залежить від конкретного типу:

  • автоматична кавомашина — автоматизований цикл приготування еспресо та напоїв на його основі;
  • крапельна — бюджетні та найпростіші в експлуатації, з фільтром для гущі, завдяки повільному проходженню води досягається міцність і аромат;
  • ріжкова — дістала назву завдяки тримачу фільтра з «ріжком», використовує водяну пару та належить до типу еспресо-кавоварок, чудово готує напої на основі молока, зберігає більше смакових і поживних якостей;
  • капсульна — для роботи потрібні спеціальні кавові капсули, перевага яких полягає в герметичному пакованні;
  • гейзерна — вода проходить під тиском пари знизу вгору, і такий ефект гейзера сприяє насиченості;
  • електрична турка — новий і дуже практичний погляд на класику, з невеликим корпусом і ТЕНом, з автовимкненням.

Що потрібно враховувати під час купування

Окрему увагу потрібно звернути на конструктивні особливості. Наприклад, можна вибрати та купити кавомашину на 2 чашки, з кавничкою, з капучинатором, ємністю для молока, знімним заварювальним блоком і знімним піддоном для крапель. До важливих характеристик також належить потужність. Вона варіюється в межах 700—2000 Вт, що вище показник, то швидше готується напій. Об'єм техніки визначає, скільки літрів буде приготовлено за одне увімкнення — менш ніж 1, 1,5 або, наприклад, понад 2 літри. Крім цього, під час вибору потрібно враховувати, що для різних девайсів знадобиться певний тип кави:

  • мелена — ретельно подрібнена, з масою варіацій помелу, порівняно недорога;
  • зернова — перемелюється безпосередньо апаратом, що якнайкраще зберігає всі властивості;
  • в капсулах — розфасована у фабричних умовах, порційно дозована, зі збалансованим складом для американо, капучино, лате й іншої смакоти;
  • в чалдах — створюється способом таблетування, візуально схожий із паперовим фільтрувальним пакетиком, кожна порція захищена фольгованою обгорткою.

Неправильно дібрана сировина часто призводить до поломки кавомашини, тому замінювати рекомендоване виробником украй небажано. Ще один важливий момент — керування. Як і раніше, актуальним залишається інтуїтивно зрозуміле сенсорне та механічне, але дедалі частіше інтерфейс перетворюється на користь елегантних цифрових систем. Сенсорні панелі ефектні, забезпечують швидкий доступ до функціонала та помітно полегшують експлуатацію. Сучасний асортимент не обмежує вибору відповідної техніки, здатної задовольнити будь-які потреби.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Кавомашини?

Які є новинки товарів в категорії Кавомашини?

Які найдорожчі товари в категорії Кавомашини?

Показати ще