Беззаперечні переваги кавомашини Philips

Серед безлічі пристроїв для автоматичного приготування кави підвищеною зацікавленістю користується кавомашина Philips, яку виготовляє всесвітньо відома компанія. Високоточна техніка від надійного виробника пропонується на будь-який смак, з огляду на різні сучасні потреби, і приємно дивуючи навіть найбільш упереджених покупців. Крім багатства вибору до її переваг належать:

  • порівняно невисока ціна,
  • стильний і практичний дизайн,
  • достатня компактність,
  • висока потужність.

Також серед вагомих переваг кавомашини Філіпс — простота використання, багатофункціональність, неперевершена якість складання. Крім того, для поліпшення продуктивності застосовуються інноваційні технології. Повністю автономні надзвичайні апарати ідеально підходять і для дому, і для офісного використання, даючи змогу за будь-яких обставин насолоджуватися надзвичайно смачним напоєм.

Особливості конструкції

Класичні кавомашини Philips складаються з декількох основних частин — резервуара з кришкою, нагрівального елемента, фільтра, на який надходить пара, і колби для приготованої кави. Окремі моделі доповнені вбудованою кавомолкою зі 100% кераміки, контейнером для меленої кави, ємністю для молока. Також серед різних додаткових елементів можна побачити заварювальний блок, капучинатор і піддон для крапель — вони є знімними та легко миються. Серед унікальних конструкційних рішень брендової техніки — запатентовані керамічні жорна, які розкривають повноту смаку й аромат кавових зерен. Для очищення води вбудовується спеціальний фільтр AquaClean, друге завдання якого — запобігти накопиченню накипу у пристрої.

Типи та серії кавомашин Філіпс на сайті ROZETKA

В інтернет-магазині можна купити кавомашину Philips, вибравши один з двох типів:

  • краплинні — найпростіші моделі кавоварки Філіпс призначені для приготування заварної кави традиційним способом, коли готовий напій краплина за краплиною стікає у глечик, дають можливість за один раз отримувати досить велику кількість напою;
  • автоматичні — використовуються для приготування кави з цільних зерен і свіжого молока, вимагають натискання всього однієї кнопки, вміють готувати «правильне» капучино, лате, макіато, еспресо та інші популярні кавові напої.

Популярні краплинні пристрої бувають у трьох колекціях — Grind & Brew, Daily і Mini Daily. Перша характеризується наявністю вбудованої кавомолки, подвійного контейнера для кавових зерен та глечика об'ємом 1.2 літра з функцією підігрівання. Колекція Daily створена для цінителів чудового смаку кави, а Mini Daily відрізняється від неї всього лише компактним розміром глечика (всього 0.6 л).

Серед автоматичних кавомашин виділяються представники серій Philips 5000 і 3200. Тільки з їхньою допомогою можливе приготування до 6 ароматних різновидів кави. Моделі з серії 2200 дають можливість варити до трьох ароматних різновидів, а пристрої з колекції 1200 — до двох різновидів.

Які вони мають функції

Більшість кавомашин Philips оснащені програмованим, інтуїтивно зрозумілим дисплеєм для простого керування і зручності використання. Індикація, яка має вигляд значків, допомагає розібратися у налаштуваннях. Зазвичай, доступний вибір ступеня помелу, міцності кави, висоти чашки, а також збереження персональних налаштувань для комфортного подальшого застосування, одночасне приготування двох чашок. Завдяки спеціальній функції «крапля-стоп» пити каву можна ще до закінчення процесу, а функція Aroma twister забезпечує оптимальні смакові якості. З метою безпеки через 30 хвилин роботи відбувається автоматичне вимкнення. Також серед найпоширеніших функцій — регулювання температури, підігрівання кавника, подавання пари, подавання гарячої води для чаю, автоматичне очищення після кожного приготування.

На що звертати увагу під час вибору?

Підбираючи ідеальну кавомашину Філіпс, потрібно враховувати тип кави:

  • мелена,
  • зернова.

Найпростіші апарати переважно призначені для меленої кави, вдосконалені й дорожчі — для зернової. Керування буває кнопковим і сенсорним, об’єм резервуара для води — від 1 до 1.4 літра і у межах 1.5-2 літрів, підбирається з урахуванням індивідуальних потреб.

Чим більша потужність пристрою, тим швидше буде варитися кава, але зі збільшенням показника знижується її міцність. Оскільки швидкість заварювання у надпотужних приладах дуже висока, вода не встигає увібрати весь смак і аромат зерен під час обробки. Моделі випускаються як з ручним, так і з автоматичним приготуванням капучино. Перші вимагають плавного пересування ємності з молоком навколо трубки з парою для одержання щільної пінки, другі зручні тим, що весь процес автоматизований. Зробити вдалий вибір кавомашини Philips допоможе докладний опис і відгуки покупців. Необхідну інформацію можна знайти на сторінках товарів.

Обрано 18 товарів