Для створення смачної та ароматної кави використовуються кавомашини. На ринку вони представлені в широкому сегменті моделей і виробників. Лідер серед торгових марок — компанія Саеко.

Особливості кавоварок Saeco

Перша автоматична кавоварка бренда була випущена 1985 року. 2009 року торгову марку Саеко поглинула компанія Philips і кавомашини сьогодні випускаються під подвійним брендом.

Секрет створення якісних апаратів ховається в індивідуальному механізмі для готування кавового напою й комплектуючих.

Переваги кавоварок Saeco:

 • Знімний варильний механізм. Він легко знімається й очищається без використання мийних засобів.
 • Проста панель керування. З її допомогою вибирають об'єм, режим приготування, міцність, насиченість та інше.
 • Привабливий дизайн від BMW Group.

Особливості використовуваних технологій:

 • Aroma System — регулює кількість мелених кавових зерен для однієї порції.
 • Adapting System — інтелектуальна система кавомолки самостійно налаштовує потрібний рівень помелу.
 • Prebrewing System — попереднє замочування кавових зерен.
 • Brewing System — регулювання заварювання еспресо й отримання пінки.

Перераховані вище можливості — тільки мала частина зі списку корисних функцій кавоварок.

Додатковий функціонал кавоварок Saeco

 • Підігрівання чашок. Пристрій представлений із платформою для підігрівання. Функція зберігає тепло та температуру напою.
 • Капучинатор і автокапучинатор. Пристрій для збивання молока може бути ручним або автоматичним.
 • Цифровий і сенсорний дисплей. Інтуїтивно зрозуміле керування і привабливий зовнішній вигляд пристрою.
 • Вбудована кавомолка з керамічними жорнами. Стовідсоткова кераміка в жорнах гарантує максимальну екстракцію аромату, у напої немає паленого смаку, яким грішать металеві кавомолки через нагрівання ножів.
 • Технологія варильної камери VariPresso. Унікальна технологія Saeco для контролю й регулювання дозування кави та тиску всередині кавомашини.
 • Latte Perfetto. Збиває молоко для отримання піни двічі. Працює за допомогою одного натискання на клавішу. Подає молочну піну без розбризкування. Функція підтримує автоматичне очищення молочного контейнера, який можна тримати в холодильнику.
 • Бойлер Termospeed. Опція скорочує кількість використовуваного часу на приготування напою й на 66 відсотків зменшує об'єм використовуваної води.
 • Фільтр AquaClean. Вода проходить три ступені фільтрації. Від забруднень і шкідливих бактерій рідину очищає мікропористий фільтр. Іонний обмін забезпечує потрапляння чистої води. Циркуляція всередині пристрою довше затримує рідину у фільтрі й очищає.
 • Система очищення глека паром. Функція очищає молочний контейнер і вбудований капучинатор паром, не залишаючи в них залишки молока.
 • Парове очищення всього пристосування з технологією HygieSteam, яка очищає й дезінфікує пристрій парою.

Модельні лінійки кавомашин Saeco

 • «Xsmall». Представлені компактні пристрої, які не займають багато місця. Вирізняються довговічністю і простим керуванням. Продукція бюджетна, без зайвих доповнень. Підходить для дому.
 • «Incanto de Luxe». Автоматичні еспресо-кавомашини. Швидко справляються з великими партіями кавового напою і споживають мало електроенергії. Дисплей керування невеликого розміру — чудово вписується в дизайн приладів.
 • «Moltio». Кавоварка з функцією заварювання напою з молоком. Постачається з контейнером для збивання молочної піни й дисплеєм керування зі стандартними та додатковими функціями.
 • «Xelsis». Елітний ряд пристроїв, які готують каву на будь-який смак. Виготовляються з вбудованою функцією очищення глека для молока. Агрегати міцні зі стильним дизайном.
 • «Lirika». Апарати для заварювання еспресо. Мають кілька ступенів помелу зерен і два дозатори для кави. З таким пристроєм можна приготувати одночасно дві чашки напою.
 • «Incanto». Декоративна лінійка приладів із компактними розмірами. Кавомашини невеликого розміру, обладнані двома трубками для подавання напою. Призначаються для домашнього використання, позаяк вирізняються зручністю, інтуїтивним керуванням, довговічністю і практичністю. Кавомолка обладнана малообертовим двигуном, який розташований горизонтально. З його допомогою мелена кава потрапляє відразу в заварювальний блок і не проходить через дозаторну камеру. Малообертові двигуни економні та довговічні. Обладнується керамічними жорнами. Капучино готується за допомогою капучинатора з насадкою «панарело» або автокапучинатора. Керування в моделях кнопкове, трапляються моделі з дисплеєм і сенсорним керуванням. 

Кавоварки серії Saeco Royal

У серії Royal представлені популярні, надійні та сучасні пристосування. Підходять для офісу, ресторанів, барів. Роял професійне обладнання, що слугує довго. Серію представляють три прилади.

 • Royal Cappuccino. Автоматична кавомашина, застосовується в побуті та професійному використанні. Готує каву капучино, еспресо, лате й інші види. Обладнана контейнерами для води та зернової кави. Передбачена ємність, де зберігається гуща, розрахована на 30-35 порцій. Для заварювання використовується мелена і зернова кава. Обладнана функцією підігрівання та заварювання двох порцій еспресо одночасно. Модель зі зручним кнопковим керуванням і дисплеєм, який показує інформацію про те, що потрібно наповнити резервуар із водою, очистити ємність із гущею або ж наповнити кавомашину зернами. Обладнана функціями регулювання температури, ступеня помелу, кількості води. Для приготування капучино й еспресо одночасно обладнана капучинатором і другим бойлером.
 • Royal Office. Автоматична кавомашина, сфера застосування якої — офіси з великою кількістю службовців. Використовується для заварювання еспресо й американо без молока. Зроблена з краном для подавання гарячої води. Внутрішні ємності, панель керування приладу накриваються кришками та замикаються на ключ. Опція дисплей-контроль зображає інформацію про кількість приготованої кави, що спрощує роботу бариста. Продуктивність пристрою — 120 порцій за одну годину роботи. Пристосування з тихою роботою й не заважає людям в офісах.
 • Royal Professional. Автоматична, застосовується в побуті та професійному обслуговуванні. Для заварювання використовується як мелена кава, так і зернова. Вирізняється високою продуктивністю і швидкістю. На підготовку однієї порції в апарата йде 25 секунд. Рідкокристалічний дисплей зображає інформацію про правильну температуру кави, кількість приготованих порцій. Для збивання молока в капучино або лате обладнана капучинатором. Серед додаткового функціонала можна виділити попереднє замочування, настроювання ступеня помелу, підігрівання чашок, кран із гарячою водою. Для збирання зайвої води внизу розміщений піддон.

Як вибрати кавомашину Saeco?

Купити кавомашину Saeco — означає придбати якісний агрегат для приготування кави. Однак перед купівлею рекомендується визначитися з такими параметрами.

 • Розмір пристрою. У компактних приміщеннях, підійде для заварювання кавомашина серії «Xsmall» з приладами середньої ціни та невеликими габаритами. Для професійного використання — агрегат із серії «Royal».
 • Зовнішній вигляд кавомашини. Кавомашини Саеко випускаються з цікавим дизайнерським рішенням — вони доповнюють і прикрашають будь-який інтер'єр.
 • Додаткові можливості. Залежить від мети використання й місця застосування. Для дому підходять моделі бюджетного сегмента та компактні габарити. Щодо офісів, барів, ресторанів — у цих сферах потрібен апарат із додатковим функціоналом.
 • Відгуки. Перед купівлею рекомендується читати відгуки про обладнання, яке цікавить, кожен товар на ROZETKA має цю інформацію.
 • Вартість. Через широкий модельний ряд кавомашини Саеко випускаються в різних цінових категоріях. Серед обладнання вибирають моделі середнього та преміум-класу. Італійський виробник поставив себе як перевірений часом постачальник кавоварок із довгим терміном експлуатації та приємним співвідношенням ціни та якості.

Обрано 113 товарів

Показати ще 53 товари