Krups — німецький бренд, під яким виробляють якісні кавомашини, відомі на всю Європу. Свою роботу компанія почала в далекому 1846 році. У той час вона виготовляла пружинні ваги, й тільки у другій половині 20-го століття компанія Krups запустила виробництво кавоварок і кавомолок.

Кавові машини Krups: різновиди та особливості обладнання

Якісні кавомашини Krups — це обладнання, яке підійде як для домашнього, так і для професійного щоденного використання. Висока якість обладнання німецького бренда здобула визнання багатьох кавоманів і має популярність ось уже кілька десятиліть. Адже кавоварка Крупс — це не тільки ароматний еспресо, але й молочний лате, і насичений лунго.

Залежно від способу приготування кавового напою кавоварка Krups буває декількох видів. У каталозі ROZETKA представлена така продукція:

  • Краплинна. Принцип роботи такий: вода, що надходить із резервуара в бойлер, нагрівається й піднімається вгору по спеціально відведеній трубці. Проходячи через кавовий порошок, вона краплями стікає в спеціальний нижній відсік. Щойно вся вода нагріється і прокапає, напій готовий! Перевага краплинної кавоварки полягає в тому, що після приготування кави вся гуща залишається у фільтрі й водночас не забруднює чашки, а основа, на якій встановлена ємність із готовим кавовим напоєм, має функцію підігрівання і може підтримувати температуру кави впродовж деякого часу.
  • Капсульна. Для приготування напою використовуються спеціальні капсули. Капсула — це порційна упаковка меленої кави вагою від 6 г до 9 м Щоб кава не зіпсувалася й не втратила свої смакові якості, капсули упаковують в індивідуальну упаковку, наповнену інертним газом (азотом). Капсульна кавоварка Крупс обладнана спеціальною помпою, яка дає змогу створювати тиск до 15 барів. Завдяки цьому на виході виходить якісний еспресо зі стійкою пінкою, як і в професійних еспресо-машинах. Для капсульного обладнання німецького бренда рекомендується використовувати спеціальні капсули Krups Dolce Gusto.
  • Ріжкова. Відмітна риса такої кавоварки — це наявність спеціального ріжка. Принцип роботи такий: вода нагрівається й внаслідок тиску проходить через портафільтр (ріжок), у якому розміщена мелена кава. На виході виходить одна або дві порції еспресо, залежно від конструкції ріжка. Після приготування напою ріжок необхідно очистити від залишків кави.
  • Автоматична. Може працювати як на зерновій, так і на меленій каві. Готує міцний еспресо і м'які кавово-молочні напої, збиває повітряну піну. Має автоматичну систему очищення й можливість під'єднання обладнання до водопроводу.

Перевага кавового обладнання Krups

Головною перевагою кавового обладнання Krups є неперевершений дизайн. Пластиковий і металевий корпуси з закругленими кутами, різноманітність кольорів (від класичних чорних до яскравих відтінків), стильні РК-дисплеї — кавомашини Krups гармонійно пасуватимуть до будь-якого інтер'єру.

Купити кавоварку Крупс можна оформивши замовлення онлайн на сайті інтернет-магазину ROZETKA ™ або телефоном. Ціна на товар залежить від додаткових можливостей обладнання:

  • автовимкнення;
  • вибір обсягу порції;
  • підігрів чашок;
  • подання гарячої води для чаю.

З усіма технічними характеристиками можна ознайомитися в картці товару. Також на сайті інтернет-магазину ROZETKA ™ ви зможете ознайомитися з відгуками покупців.

Обрано 19 товарів