• Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!
 • Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.

Бойлер WILLER IV50DR Brig

20 відгуків Код:  201522433
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Форма бака
Габарити (ВхШхГ)
 • 86.5 х 43.5 х 26 см
Встановлення
Вага
 • 13.5 кг
Тип встановлення
Тип керування
 • Зовнішній регулятор
 • Захист від перегріву

Бойлер WILLER IV50DR Brig

20 відгуків Код:  201522433

Продавець:

Немає в наявності

11 895

11 459

64

Гарантія. 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Willer IV50DR Brig — плоский електричний водонагрівач із внутрішнім баком з неіржавкої сталі AISI316 (вирізняється вищою антикорозійною стійкістю, порівнюючи з поширеною AISI304). Мінімальна глибина виробу (260-295 мм з урахуванням монтажних планок) дасть змогу встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах. У бойлері Willer IV50DR Brig встановлені два сухі нагрівальні елементи потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланці) і безпосередньо не контактують із водою, що суттєво збільшує їх довговічність і економність.

Неіржавка сталь AISI316 — це стійкий до процесу корозії сплав, який містить не менш ніж 17% хрому та з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом неіржавка сталь AISI316 схожа на більш поширену AISI304, збагачену молібденом. Молібден — один із небагатьох легувальних елементів, спроможних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сталі, і корозійну стійкість.

Неіржавка сталь AISI316 проявляє високу стійкість в агресивних середовищах: морська вода, водопровідна вода з вмістом хлору. Використовується у виготовленні елементів конструкції в кораблебудуванні, має чудові антикорозійні властивості та механічну міцність. Цей сплав неіржавкої сталі повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується в харчовій, фармацевтичній і медичній сфері, а завдяки своїм поліпшеним антикорозійним властивостям ця неіржавка сталь використовується навіть для роботи в розчинах більшості кислот. З усіх сталей 300-ї серії марка AISI316 є найбільш корозієстійкою і стійкою до зовнішніх і хімічних впливів.

Ключові особливості бойлерів Willer серії Brig:

 • Внутрішній бак із неіржавкої сталі марки AISI316, яка має найкращі антикорозійні властивості, порівнюючи з поширеною AISI304
 • Для максимального захисту в бойлер встановлені два магнієві аноди максимально допустимого розміру, по одному в кожному баку.
 • Нова механічна панель керування з двома клавішами керування нагрівальними елементами. Ергономічна ручка дає змогу плавно регулювати температуру нагрівання води в бойлері. Доступні температурні режими: "off", "min", "eco", "max".
 • Два незалежні захищені (сухі) нагрівальні елементи, по одному в баку, кожен вмикається окремою кнопкою. Доступні режими потужності: 1 кВт; 2 кВт.
 • Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану завтовшки 20 мм.
 • Подвійний захист від перегрівання води (терморегулятор + термозахист).
 • Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою багатофункційного запобіжного клапана.

Характеристики

Об'єм, л
Потужність ТЕНів
 • 2 х 1000 Вт
Регулятор температури
 • Відкритий (на корпусі)
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Час нагріву
 • 1.5 год
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали

Відгуки покупців 20

 • Алла
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Повне розчарування!!!
  Бойлер по заявленим характеристикам підлягав усім вимогам, придбаний через Розетку. Доставлений вчасно. Встановлений. Заявлена гарнтія 12міс, за які особливих нарікань не було, окрім потреби більшого часу для нагріву 50л води. Рівно через 13місяців згоріли обидва тени. Так як гарантія закінчилась, був викликаний майстер із офіційного центру виробника, який замінив тени, була сплачена заявлена вартість послуг, виданий акт викончних робіт із гарантією на 6 місяців. Після заміни тенів пройшло 6 місяців і 7днів...згоріли знов тени! Знову гарантія закінчилась. Отже, висновок однозначний і беззаперечний - виробник WILLER не добросовісний, техніка не придатна для користування тривалий час через неякісні комплектуючі(тени), а тільки строк гарантії виробника. Не рекомендую витрачати кошти на техніку даного виробника , а також користуватися сервісним центром ТОВ "САН Сервіс ЛТД".

 • Алла
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  31.03.2021р куплений.
  25.06. 2022р.перестав нагрівати воду...
  Дуже прикро, зважаючи на попередній відгук, це закономірність для даного виробника, а не випадковість. Строк служби трохи більше року. Нажаль.

  Переваги:
  Вигляд.
  Недоліки:
  Виробник та його гарантії.
 • Александр Антипенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Приобрел бойлер на розетке 14.03.2021 вчера он перестал греть 08.06.22, хотя включается. И угадайте что, гарантия закончилась буквально два месяца назад (гарантия всего 12 месяцев на электрику). Отвратительный бойлер, который стоил кучу денег и прослужил всего чуть больше года. Никогда еще с таким не встречался, сколько покупал разных бойлеров на разные объекты.

  Переваги:
  Ужасный бойлер
  Недоліки:
  Не работает
Дивитися усі відгуки до товару →

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) та за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Тестується на заводі, можливе наявність води в баку.