Настінні водонагрівачі рятують тих, хто стикається з браком гарячої води. Установлення таких пристроїв — це незалежність від профілактичних робіт та постійний доступ до гарячої води.

Різновиди настінних бойлерів у каталозі ROZETKA

Настінні накопичувальні водонагрівачі можна розміщувати вертикально й горизонтально. Між собою вони відмітні зовнішнім виглядом конструкції та розміщенням нагрівальних елементів. У вертикальних — вони розміщуються в центральній частині нижньої пластини, у горизонтальних — на бічній поверхні. Треба пам'ятати, що встановлювати вертикальні бойлери горизонтально — заборонено, позаяк це призведе до несправностей і полому.

Також настінні бойлери можуть відрізнятися формою:

 • Циліндричні. Найпопулярніші, оскільки це недорогі та функціональні моделі.
 • Еліпсуваті. За зовнішнім виглядом конструкція подібна до сплюсненого циліндра. Вирізняються компактністю, позаяк ширина їхня на 10-15 см менша, ніж у стандартних циліндричних. Покупці вибирають такі моделі не тільки за компактність, але й за привабливий дизайн.
 • Прямокутні. Годяться для вбудовування в ніші, кухонні шафи. Також можуть зручно розміщуватися в кутку приміщення. Перевага прямокутних бойлерів — знижена теплопровідність. За допомогою прямокутної конструкції між баками вміщається більше ізоляційного матеріалу. Це сприяє скороченню втрати тепла до 40%.

Нагрівальні елементи та способи нагрівання підвісних бойлерів

За способом нагрівання випускають бойлери прямого і непрямого нагрівання.

Вода в бойлерах прямого нагрівання нагрівається від електрики за допомогою ТЕНа. У пристроях з непрямим нагріванням процес відбувається завдяки нагріванню води маленьким контуром від системи опалювального котла.

Є нагрівальні елементи двох типів:

 • «Мокрий ТЕН» розміщують усередині бака у воді, він являє собою трубчастий кип'ятильник. Недоробка таких нагрівальних елементів — поява накипу та корозії через постійне перебування у воді. Щоб захистити пристрої від цього, виробники вбудовують спеціальний захист від корозії.
 • «Сухий ТЕН» огороджений від контакту з рідиною за допомогою спеціальної колби. Таке технічне рішення продовжує термін експлуатації на кілька років.

Переваги «сухого нагрівача»:

 • Завдяки розміщенню в колбі має ліпше тепловіддання.
 • Повільна швидкість охолодження, завдяки чому вода триваліший час є гарячою.

Як вибрати настінний бойлер?

Вибір настінного водонагрівача — трудомісткий процес, який потребує достатньої кількості часу. Для заощадження часу й фінансів купити настінний бойлер в Україні можна за допомогою інтернет-магазину ROZETKA.

Тут представлені всі нові моделі популярних виробників. На сторінці товару покупцям доступні детальні технічні характеристики, опис та відгуки інших користувачів про пристрій.

Також на сайті ви можете відразу ж оплатити товар і замовити доставку до потрібного відділення пошти або додому.

Щоб підібрати відповідний бойлер, перед купівлею рекомендують визначити для себе кілька чинників.

 • Об'єм резервуара. Один з найважливіших параметрів під час вибору, який визначає потужність і вартість бойлера:
  • Малооб'ємні. Місткість — 10-15 літрів. Такої кількості води вистачає для вмивання та миття посуду. Плюс цих пристроїв — компактність. Їх установлюють під мийку або вбудовують до кухонного гарнітура.
  • Водонагрівачі з об'ємом 30-35 літрів. Такого об'єму вистачить для прийняття душу та миття посуду одній людині.
  • Об'єм 50-100 літрів. Сфера застосування таких бойлерів — квартири. Об'єму 50 літрів вистачить двом людям для прийняття ванни. Бойлери з баком у 100 л підійдуть для сім'ї з двох дорослих і однієї дитини.
  • Водонагрівачі з резервуаром у 150-200 літрів. Місткі бойлери, сфера застосування яких — житлові квартири. Годяться вони для прийняття душу та ванни в сім'ях з 5-6 осіб.
 • Матеріал виготовлення внутрішнього бака — від цього параметра залежить, як довго бойлер слугуватиме. Для виготовлення внутрішнього бака використовують емаль і неіржавку сталь.
  • Неіржавка вирізняється стійкістю до пошкоджень і корозій. Також баки з неіржавкої сталі міцні, надійні та довговічні. З недоробок можна виокремити те, що вони протікають по зварних швах.
  • Емальоване покриття в цьому плані надійніше, проте більше схильне до появи корозії та пошкоджень.
 • Тип керування бойлером. Може бути механічним або електронним.
  • Механічне керування представлено поворотними перемикачами. Прості в керуванні та вирізняються невисокою вартістю.
  • Електронне керування — подібне до механічних або сенсорних кнопок із цифровим екраном. Ціна на модифікації з таким способом керування вища. Зате таким бойлером легше керувати.

Додаткові функції

Режим ECO. В ощадному режимі пристрій споживає меншу кількість електроенергії.

Електронний термостат. Застосовують для регулювання температури за допомогою натискання кнопок «+» або «-» на дисплеї.

Антибактеріальний захист. Застосовують, коли бойлер не використовували більш як 3-4 дні — автоматична дезінфекція та знезараження.

Захист від перегрівання. У разі сильного навантаження бойлер вимикається, у такий спосіб запобігаючи полому.

Керування через Wi - Fi за допомогою інтернету.Сучасні моделі обладнані опцією дистанційного керування через вбудований модуль Wi-Fi.

Режим «Відпустка».Коли користувача немає вдома, бойлер вимикається і працює в режимі захисту від замерзання.

Популярні виробники настінних бойлерів

 • Ariston. У модельному ряді представлені пристрої з об'ємом бака від 10 до 100 літрів. Для покриття бака виробник використовує емаль, неіржавку сталь, титан. Титанові нагрівачі — одні з найдорожчих. В емальовані баки виробник додає покриття з іонами срібла, які очищають воду від бактерій. Серед модифікацій трапляються стандартні циліндричні бойлери та інноваційні «Slim».
 • Gorenje. Вирізняються привабливим зовнішнім виглядом. Серед бойлерів цього виробника представлені накопичувальні водонагрівачі з об'ємом від 10 до 150 літрів. Матеріалом для виготовлення бака слугує неіржавка сталь з емальованим покриттям або склокераміка.
 • Drazice. Спеціалізуються на виготовленні настінних бойлерів з горизонтальним і вертикальним розміщенням. Моделі обладнані сухим ТЕНом. Покриття бака — емаль.
 • Klima Hitze. Німецький бренд, який з'явився 1986 року. На окрему увагу потребує серія водонагрівачів ECO, яку представляють модифікації з об'ємом від 5 до 150 літрів. Для покриття баків використовують леговану сталь, яка вирізняється стійкістю до пошкоджень і корозій. Внутрішня сторона резервуарів покрита склокерамічною титановою емаллю.

Обрано 3564 товари

Показати ще