Ще недавно бойлери встановлювали тільки власники приватних домоволодінь. Сьогодні водонагрівачі встановлені в багатьох квартирах багатоповерхових будинків. Вже немає потреби позбавляти себе побутових зручностей під час планового вимкнення гарячої води.

Вертикальні бойлери — переваги вибору

Сьогодні вважаються, що найбільший попит мають електричні прилади накопичувального типу. Але перш ніж купувати новий бойлер, потрібно оцінити вільний простір, який можна відвести під монтаж. Для багатьох важливо купити нагрівач із запасом, щоб не відчувати дискомфорт під час перебоїв із гарячою водою. Найпопулярніші моделі — циліндричної форми з вертикальним встановленням

Вертикальний бойлер без проблем впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Його можна встановити на стіні над або під раковиною, він може бути встановлений у кутку ванної або по центру душової кабінки. Такий тип розташування забезпечує малу площу контакту гарячої, зібраної у верхній частині бака та холодної води внизу. Так гаряча вода буде охолоджуватися в рази повільніше.

Крім традиційних циліндричних моделей сьогодні на ринку є тонкі Бойлери Slim. У них менша площа перетину і, як наслідок, нагрівання відбувається швидше. Вузький бойлер на 80 літрів із вертикальним розміщенням набагато економить простір ванної.

Є ще один різновид вертикальних бойлерів — прямі або прямокутні. Прямокутний бойлер щільно прилягає до стіни та його можна закріпити навіть у кутку.

Будь-який бойлер має кріпитися тільки на несну стіну. А для міцності кріплення потрібно використовувати спеціальні анкери.

Характеристики вертикальних водонагрівачів

Накопичувальні бойлери — оптимальне рішення для встановлення у квартирі. Вертикальні бойлери представлені в асортименті розмірів і форм. Щоб вибрати оптимальну модель треба трохи розібратися в характеристиках цих приладів. Основною технічною характеристикою є потужність. Від цього параметра залежить час на підігрівання води в баці. Побутові прилади мають потужність 1,5 — 2 кВт. Таке навантаження витримує електромережа багатоквартирного будинку. Також на вибір можуть вплинути:

  • Об’єм. Водонагрівачі вертикального розміщення представлені в діапазоні об’ємів від 10 до 150 літрів. Тут вибір залежить від кількості точок під’єднання й від кількості осіб, які проживають у квартирі. Для сім'ї з 2-3 осіб цілком вдосталь буде бойлера на 50 літрів. Багато хто встановлює автономний невеликий водонагрівач спеціально на кухні, який використовується тільки для миття посуду. Для великої родини треба знайти нагрівач із великим об'ємом. Інтернет-магазин ROZETKA має широкий вибір вертикальних моделей із літражем 80 л і 100 л.
  • Матеріал. Бак — це головний елемент будь-якого накопичувального бойлера, виготовляється зі сталі. Внутрішнім покриттям може слугувати емаль, склокераміка, нержавійка або титанове напилювання. Водонагрівачі з емальованим і покриттям зі склокераміки належать до бюджетного сегмента. Таке покриття чутливе до перепадів температури. Неіржавка сталь і титанове напилювання набагато здорожують прилад, але і збільшують його ресурс.
  • Нагрівальний елемент. У сучасних моделях встановлюють два типи трубчастих електронагрівачів або ТЕН — мокрі та сухі. Мокрі повністю занурені у воду, складаються з порожнистої трубки, усередині якої є нагрівач. Сухий ТЕН вмонтований у керамічну герметичну колбу та не стикається з водою. Сухими ТЕНами обладнуються вертикальні водонагрівачі починаючи з об’єму 50 літрів.

Профілактичні вимкнення — практика, прийнята в багатьох містах і Київ не виняток. Щоб не обмежувати себе під час таких вимкнень, треба просто зайти в каталог інтернет-магазину ROZETKA, за допомогою фільтрів знайти відповідну модель вертикального водонагрівача й оформити замовлення в режимі онлайн.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів