Якими бувають пральні машини

Пральна машина вже давно стала незамінним помічником для кожної сучасної людини. Ці предмети великої побутової техніки міцно увійшли в наш домашній побут і стали найважливішими помічниками у виконанні такого важливого завдання, як прання предметів гардероба. На ринку, який функціонує у світі, представлено безліч різноманітних моделей. Розібратися в їхньому різноманітті досить складно. Проте чітка класифікація все ж є. Вона може стати чудовим орієнтиром у придбанні подібної електротехніки, можна виділити головні з них:

  • Вузькі 32-45 см. Така техніка характеризується найкомпактнішими габаритами. Її заведено купувати для ванних кімнат з маленькою площею. Вузькі пральні машинки не потребують багато вільного місця й допомагають заощадити дорогоцінні квадратні метри. Вони мають повноцінний набір опцій і працюють у всіх базових режимах.

  • Повногабаритні 52-60 см. Являють собою класичні пральки традиційного формату. Характеризуються стандартними, як для таких пристроїв, габаритами. Залежно від особливостей кожної індивідуальної моделі мають набір певних опцій і технічних характеристик. Популярні виробники репрезентують цю техніку в різноманітних дизайнерських рішеннях і колірних оформленнях, тому вибрати машинку, що відповідає оформленню інтер'єру, виявляється зовсім неважко.

  • З вертикальним завантаженням. На верхній панелі побутового приладу розміщується кришка для завантаження білизни. На відміну від моделей з фронтальним завантаженням, вони є максимально ергономічними та мають невеликі габарити. Найчастіше виробники встановлюють на таку техніку класичний набір опцій і режимів.

  • Із сушкою. Пральні машини такого типу вважають багатофункціональними пристроями, які у своїй конструкції мають додатковий ТЕН. Ці пристрої дають змогу висушувати білизну відразу ж після прання. Такі моделі допомагають заощаджувати гроші на придбання повноцінної сушарки.

  • Напівавтомат. Напівавтоматична машинка привертає увагу покупців своєю невисокою ціною й порівняною автономністю в роботі. Вона не потребує повноцінного під'єднання до водопровідної системи, якого потребують абсолютно всі пральні машини, що працюють за системою автомат. У конструкцію приладу вбудований бак для води, саме він і буде залучений у пральному процесі.

  • Компактні. Головними перевагами є невеликі розміри. Такі машинки здатні вміститися у ванну навіть найкрихітнішої площі.

  • Професійні. Мають високі потужнісні показники, які можуть впоратися з великим завантаженням білизною. Оптимально підходять для важкої та інтенсивної експлуатації. Такі предмети заведено закуповувати для професійних пралень з огляду на довготривалу експлуатацію.

  • Вбудовані. Таку пральну техніку заведено монтувати в предмети меблювання ванної. Вони не заберуть зайвого місця й допомагають оптимізувати простір у невеликих ванних кімнатах. Випускають у різних дизайнерських рішеннях і колірних гамах.

Як вибрати пральну машинку

Перш ніж вибрати пральну машину, варто визначитися з висунутими до неї запитами. Для не надто інтенсивної експлуатації підійдуть спрощені моделі зі стандартним переліком функціональних режимів прання. Для великої родини треба придивлятися до потужної та продуктивної техніки.

Також варто розібратися зі списком бажаних характеристик і опцій. Наприклад, електроприлади з прямим приводом працюють майже безшумно, чого не можна сказати про пристрої без цієї особливості. У багатьох моделях є опція сушіння білизни, а в багатьох — немає. Тому варто зрозуміти, чи є потреба в подібних функціональних режимах.

Найчастіше, під час вибору, орієнтуються на відгуки покупців і думки людей, які вже придбали вибрану техніку.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Пральні машини?

Які є новинки товарів в категорії Пральні машини?

Які найдорожчі товари в категорії Пральні машини?

Пральні машини: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Пральна машина вузька WHIRLPOOL WRBSS 6239 W UA 12499₴
Пральна машина з вертикальним завантаженням INDESIT BTW A51052 (UA/EU) 12199₴
Пральна машина GORENJE WNHA62SAS/UA 12999₴
Пральна машина вузька LG F2J3WS8W 15199₴
Показати ще