Пральні машини Beko — це недорогі, технологічні й багатофункціональні прилади для домашнього використання. Оригінальний дизайн, високий рівень надійності та наявність усіх потрібних функцій, а також високе співвідношення ціни/якості зробили машинки від цього бренда одними з найпопулярніших на вітчизняному ринку.

Історія концерну починається з 50 років 20-го століття. За минулі з моменту заснування десятиліття ця турецька компанія перетворилася на великий концерн, який має представництва на всіх континентах, а також виробничі потужності у 22 країнах світу. Поряд із пральними машинками, компанія також має серед свого асортименту дрібну побутову техніку, а також велику, як-от холодильники, посудомийні машини й інші товари.

Переваги пральних машин Beko

Пральна машина Беко — це надійний та економічний агрегат, який впорається з усім навантаженням щодо прання як для однієї людини або пари, так і для великої родини. У каталозі інтернет-магазину Розетка можна знайти компактні моделі на 5 кг, які завдяки конструктивним особливостям та грамотному компонуванню за невеликих габаритів вміщують більшу кількість білизни, ніж аналогічні машинки від інших брендів. Крім цього, у каталозі є також середні за розмірами агрегати з максимальним обсягом завантажуваної білизни 6-7 кг і машинки, призначені для установлення у великих приміщеннях, з максимальним обсягом 8, 9 кг і більше. Такі девайси потребують більше простору для установлення, однак у них легко можна за один раз випрати речі, потрібні для великої родини.

Також у каталозі презентовані пральні машини Beko з вертикальним завантаженням і вузькі пральні машини, які просто незамінні в разі, коли традиційні агрегати з фронтальним завантаженням встановити неможливо через обмежений простір.

Особливості пральних машин Беко

Завдяки інноваційним розробкам і постійному вдосконаленню технологій інженерами та розробниками компанії Beko, більшість випущених машинок можуть похвалитися наявністю таких опцій і технологій:

  • Silent Tech. Застосування цієї технології дає змогу знизити рівень шуму під час роботи агрегату до мінімальних показників. Також технологія спрямована на мінімізацію вібрації завдяки застосуванню низки конструктивних особливостей під час установлення мотора. Машинки автомат з опцією Silent Tech можна експлуатувати вночі.
  • Aquawave. Цей комплекс рішень спеціально впроваджений у пральні машинки Beko для того, щоб підвищити якість делікатного прання. Завдяки цій технології речі максимально дбайливо та водночас ретельно перуться навіть за мінімальної температури води.
  • BabyProtect+. Режим, спрямований на інтенсивність роботи барабана та підтримку температурного контролю з метою підвищення гігієнічності прання та його безпеки. Речі, випрані в машинках із застосуванням цього режиму, безпечні для людей із підвищеною чутливістю шкіри, дітей та алергіків.
  • AquaFusion. Технологія запатентована фахівцями Beko й успішно застосовується майже у всіх моделях. Вона спрямована на підвищення економічності машинки завдяки зниженню витрати мийного засобу, води й електроенергії без шкоди якості прання.

Окремо варто сказати про спеціальне оброблення нікельованим складом ТЕНів машин Beko. Завдяки цьому етапу виробництва нагрівальні елементи менше схильні до корозії, утворення накипу та виходу з ладу у разі роботи в жорсткій воді. Ця опція особливо актуальна для роботи в наших широтах, де проблема якості води стоїть найгостріше.

Купити пральну машину Beko в інтернет-магазині ROZETKA — це означає обрати надійну та недорогу помічницю на довгі роки. На сторінці кожної моделі можна знайти відгуки, щоб оцінити всі переваги обраної моделі. Замовити машинку Beko в Розетці можна в Одесі та інших великих містах зі швидкою доставкою.

Обрано 120 товарів

Показати ще 60 товарів