Головною вадою малогабаритних квартир є брак вільного місця. І для економії простору часто використовуються вбудовані пральні машини, які можна оргтехнікою. Вона ніяк не впливає на цілісність інтер'єру, але водночас економить дорогоцінні квадратні метри.

Особливості вбудованих пральних машин

Незамінна техніка в кожній квартирі — це пральна машина, а в малогабаритній квартирі — це вбудована пральна машина.

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені 2 типи вбудованих пральних машин:

  • повновбудовані: не мають зовнішнього корпусу, вони повністю вбудовуються в кухонну гарнітуру;
  • вбудовуються під стільницю: головна особливість — знімна верхня панель, яка за бажанням замінюється на кухонну стільницю.

За функційними можливостями вбудована техніка не поступається окремішній техніці. Всі моделі мають спеціальну виїмку для плінтуса та регульовані ніжки, що дає змогу встановлювати агрегат під потрібну для вас висоту. На відміну від класичних пральних машин, вбудована техніка працює тихо і майже не мають пульсації.

Вбудована пральна машина в інтер'єрі

Встановити вбудовану пральну машину можна як у кухні, так і у ванній кімнаті. Вбудовується агрегат у нижній ярус шафи, тому розміри пристрою вже розраховані під стандартні розміри секції. Висота вбудованої пральної машини варіюється від 82 см до 85 см, глибина — від 51 см до 59 см, ширина — 60 см.

На сайті інтернет-магазину ROZETKA™ ви можете вибрати та купити класичну вбудовану пральну машину, а також вбудовану пральну машину із сушаркою.

У виборі техніки варто враховувати такі критерії:

  • максимальне завантаження білизни;
  • діапазон глибини;
  • клас енергоспоживання;
  • швидкість віджимання;
  • виробник.

В каталозі ROZETKA™ представлена тільки якісна та надійна продукція від провідних світових виробників побутової техніки: Bosch, LG, Samsung, Siemens, Hotpoint Ariston, Candy. З докладною характеристикою продукту, а також корисними відгуками покупців ви зможете ознайомитися в картці товару. Оформити замовлення ви можете зручним для вас способом у будь-який куточок країни: Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів, а також в інші міста, смт і села.

Обран 31 товар