Пральні машини Gorenje відомі як у Європі, так і за її межами. Компанія Gorenje за сімдесят років існування пройшла шлях від невеликого виробництва запчастин для агротехніки до концерну, що має виробничі потужності у понад 20 країнах. І як і раніше, усі пральні машини Gorenje випускаються на потужностях у Словенії, що говорить про високу якість цієї продукції.

Переваги пральних машин Gorenje

Висока якість — це далеко не єдине, що вирізняє побутову техніку словенського виробника. Засновники компанії із самого її зародження приділяли особливу увагу дизайну, ергономіці та зовнішньому вигляду усіх моделей, що випускаються. Так, вбудована техніка Гореньє визнається однією з найзручніших в експлуатації й органічно вписується в будь-який інтер'єр, починаючи від рішень хай-тек і мінімалізму та завершуючи оригінальними дизайнерськими розробками. Наприклад, чорна пральна машина Gorenje ідеально підійде до відповідного оформлення ванної кімнати в темних тонах.

Також треба згадати про високу технологічність і регулярне впровадження новітніх розробок інженерами компанії. Технічні характеристики деяких моделей дають їм змогу виконувати всі завдання, пов'язані з пранням. Наприклад, низка машин обладнана функцією віджимання білизни зі швидкістю до 2000 обертів за хвилину. Водночас виробники заявляють, що середній термін експлуатації таких агрегатів у разі правильного використання становить понад 16 років.

Особливості та додаткові функції пральних машин Гореньє

  • Наявність додаткового бака для води. Такі машини випускаються з додатково встановленим резервуаром, куди зливається витрачена вода. Це дуже зручно, якщо покупець не має доступу до центральної каналізації;
  • Широкий діапазон розмірів. У каталозі пральних машин Гореньє в інтернет-магазині Розетка можна знайти моделі з обсягом барабана від 4 до 7 кг;
  • Контроль завантаження. Ця опція дає змогу економити витрати мийного засобу. Спеціальна система завдяки датчикам зважує кількість білизни, після чого розраховує оптимальну порцію мийного засобу для найкращої якості прання;
  • Створення призначених для користувача програм. Деякі моделі обладнані функцією програмування користувачем власної програми. Для цього треба обрати тип білизни, температуру та час і зберегти параметри. Ця опція дуже зручна для досвідчених користувачів;
  • SuperSilent+. Завдяки цій технології, а також максимально надійній ізоляції двигуна пральна машина Гореньє працює майже безшумно;
  • Автозупинення барабана. Опція доступна для пральних машин із вертикальним завантаженням білизни. Вона дає змогу зупиняти барабан люком вгору для зручнішого завантаження або вивантаження речей.

Як обрати пральну машинку?

Серед різновидів пральних машин Гореньє можна виділити такі:

  • Gorenje Simplicity collection — пральні машини преміального сегмента та моделі середнього класу, які спеціально створюються для максимальної зручності й простоти роботи. Особлива перевага цих моделей — це клас енергоефективності А+++, який свідчить про те, що родина неабияк заощаджуватиме на витратах електроенергії, а також водопостачання, користуючись такою машинкою.
  • Машини середнього й бюджетного цінового сегмента. Сюди потрапляють машинки, ціна яких нижча, ніж на моделі з минулої групи. Вони не мають низки функцій, властивих моделям Simplicity collection, а також їм може бути наданий нижчий клас енергоефективності. Однак саме в цій групі можна знайти вузькі пральні машини, які ідеально вбудовуються в малогабаритні кухні та ванні кімнати.
  • Пральні машини Гореньє з баком для води — спеціальна група для сільської місцевості, де немає змогу під’єднати прилад до водоводу, тому машинка доповнюється стаціонарним резервуаром, який можна наповнювати вручну.

Купити пральну машину Гореньє в інтернет-магазині Розетка досить просто. Треба обрати відповідну модель й оформити онлайн-замовлення. На сторінці кожного товару можна знайти відгуки від користувачів, які діляться досвідом роботи з технікою й допоможуть обрати потрібну модель.

Обрано 245 товарів

Показати ще 60 товарів