Пральні машини Candy Smart Touch

Розроблення та впровадження нових, досконаліших технологій — головне завдання всіх виробників побутової техніки. Розумна пральна машина — це вже реальність. Інженери італійського концерну Candy обладнали пральні машини функцією Smart Touch, що ґрунтується на технології NFC — безконтактного зв'язку.

Нова лінійка пральних машин Канді Смарт Тач — це машини з персональним помічником. Щоб активувати всі функції, власникові машини потрібно завантажити спеціальну програму для пральної машини Candy на смартфон, потім прикласти його впритул до верхньої панелі. Унаслідок усіх цих нескладних дій активується голосовий помічник, що допомагає задати програму залежно від якості, кольору тканин або від інтенсивності забруднення.

Smart- програми та функції пральних машин Candy

Пральна машина Канді Смарт Тач не обмежується базовими програмами. Є низка додаткових смарт-програм, для всіх випадків — прання деніму, спортивного одягу, короткі програми на 14, 30 або 44 хвилини. Особливо цікава програма Mix & Wash, встановивши яку, можна безболісно прати речі з різних тканин і різних кольорів. Виробник гарантує ефективне прання з такою програмою навіть за температури 20 градусів. Принцип такого прання в тому, що на речі в барабані під високим тиском розпилюється вода в суміші з мийним засобом, і забруднення практично вибиваються з волокон.

Також в арсеналі пральних машин Candy Smart Touch такі додаткові можливості:

  • смарт-діагностика — машина може самостійно перевірити свій технічний стан. Після такої діагностики помічник може підказати, як виправити виявлені несправності;
  • збирання статистики — функція відстежує найчастіше використовувані програми, обробляє цю інформацію, а в програмі є рекомендації, як оптимізувати процес прання.

Розумні пральні машини Канді в каталозі ROZETKA

У лінійці Candy Smart Touch представлені різні моделі:

  • повногабаритні
  • вузькі із завантаженням на 7-8 кг або дуже вузькі на 5-6 кг білизни
  • з вертикальним або фронтальним завантаженням
  • із сушаркою
  • з інверторним двигуном

Купити пральну машину Candy Smart Touch можна, не залишаючи квартири або офісу, просто замовивши її на сайті інтернет-магазину Розетка. Щоб не губитися від великого вибору моделей, можна скористатися зручними фільтрами та задати ті параметри, які цікавлять найбільше: розмір, клас енергоспоживання, обсяг завантаження. Якщо ще є сумніви у виборі, то можна прочитати відгуки тих, хто вже став володарем розумної техніки або запитати в режимі онлайн консультантів інтернет-магазину.

Обрано 67 товарів

Показати ще 7 товарів