Пральні машини Samsung здатні якісно випрати постільну білизну та дитячі речі, одяг із тонких матеріалів, як-от шовку або кашеміру та мериносу. Головне — розібратися у функціях і встановити правильні параметри прання.

Серії пральних машин Samsung

Пральні машини Самсунг випускаються з фронтальним і вертикальним завантаженням. Машини з фронтальним завантаженням можуть бути повноцінними з великою місткістю на 5 кг, 6 кг, 7 кг білизни або вузькими, що не потребують багато місця. Вертикальне завантаження істотно заощаджує площу, оскільки немає потреби передбачати простір для відчинення дверцят.

Компанія постійно вдосконалює моделі, застосовуючи сміливі технології та оновлюючи модельний ряд із використанням новітніх додаткових функцій.

Найпопулярніші моделі пральних машин Samsung:

 • Eco Bubble — мають стандартні габарити 60 см х 80 см х 45 см, перемикання режимів колесом, фронтальне завантаження білизни, максимальний обсяг — 8 кг. Є цифровий дисплей, за допомогою якого й відбувається керування. Наявні 17 режимів, максимальна кількість обертів становить 1200 за хвилину, клас енергоспоживання — А++. Основна відмінність серії пральних машин із функцією Екобабл — порошок активізується до подавання води завдяки генератору бульбашок. Така технологія дає змогу видаляти сильні забруднення навіть за температури води 30 градусів.
 • AddWash — з дозавантаження білизни на будь-якому етапі прання. Немає такої господині, яка б жодного разу не зіткнулася з потребою додати в машину забутий предмет гардероба вже після запуску програми. І якщо раніше залишалося тільки відкласти річ до наступного прання, то в пральних машинах Samsung AddWash ця проблема вирішена. Спеціальне віконце Add Door розміщене у верхній частині дверцят і має безпечну конструкцію. Щоб додатково завантажити забуті речі, потрібно лише натиснути на паузу та відчинити додаткові дверцята. Крім речей, можна додати пральний засіб або кондиціонер. Такі машини переважно також обладнані генератором піни EcoBubble. Додатково вони мають режим SuperSpeed, що дає змогу прати до 5 кг білизни за півгодини.
 • Samsung Diamond — серія пральних машин з унікальним барабаном. Спеціально розроблений барабан Діамонд оригінальної форми та з набагато меншими отворами дає змогу дуже дбайливо очищати речі від забруднень і неабияк зменшує їхнє зношування.
 • Samsung fuzzy logic — пральні машини цієї серії обладнані сенсорними датчиками, завдяки яким швидко визначається вага, рівень забруднення, кількість і жорсткість води. Датчики посилають усі дані на процесор, який на цій підставі призначає режим прання.
 • Біокомпакт — має невеликі розміри, фронтальне завантаження, обсяг завантаження до 3,5 кг і мінімальний набір режимів. Це компактний прилад для невеликої родини.
 • Digital Inverter — сучасні моделі пральних машин Самсунг з інверторним двигуном, конструкція якого не передбачає ремінних передач або наявність щіток. Цей цифровий інверторний мотор забезпечує майже безшумну роботу.

Правильний вибір пральної машини Самсунг

Купити пральну машину Самсунг в Україні легко в інтернет-магазині Розетка, де презентований широкий модельний ряд, детально описані характеристики кожної моделі та доступні відгуки реальних покупців. Більшість моделей, що випускаються, — це машини-автомати з повністю автоматизованим процесом прання.

Серед безлічі пральних машин корейського виробника можна обрати варіант із різним набором функцій і параметрів. Однак є низка режимів, які доступні у всіх моделях:

 • прання виробів із бавовни — найпоширеніший режим, передбачає прання постільної білизни;
 • прання із синтетичних матеріалів — застосовується для білизни із синтетики або для прання змішаної білизни;
 • ручне прання — незамінний режим для прання речей із делікатних тканин — шовку, шифону, тюлю;
 • прання вовни — завдяки такому режиму речі з натуральної шерсті не збиваються й не втрачають показного вигляду;
 • швидке прання — скорочений цикл дає змогу прати слабозабруднений одяг або просто його освіжити;
 • щоденне прання — призначене для прання слабозабрудненого одягу.

Також більшість моделей мають додаткові корисні режими — економічне прання, замочування, прання в холодній воді, відбілювання, прання пуховиків, джинсів і спортивного взуття.

Обрано 72 товари

Показати ще