Картка Rozetka

Відгуки покупців про Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SEKM

Код:  470703584
Оцінка користувачів 4.56/5
на основі 53 відгуки
  • 5 зiрок
    30 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)

    Користуюсь не так давно, але вже зрозумів, що вибір вдалий. Температуру тримає рівно, продукти не обвітрюються і не псуються швидко. Двері відкриваються плавно, нічого не люфтить.

    Переваги:
    Стабільне охолодження, якісні матеріали, зручний у щоденному користуванні.
    Недоліки:
    -
  • Павло К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)

    Для сім’ї саме те що треба. Місця вистачає і в холодильнику, і в морозилці. За час користування жодних проблем.

  • Олександр Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)

    Спочатку сумнівався через ціну, але по факту вартий своїх грошей. Дуже зручно організований всередині, все видно і легко дістати. Овочі реально довше лежать свіжими

    Переваги:
    Зручний всередині, добре зберігає продукти, якісна збірка
    Недоліки:
    Немає, все супер
  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Користуюсь холодильником 2.5 роки, працює добре, єдина проблема з дисплеєм, переламується дріт. Гарантія закінчилась, ціна питання ~ 1500 грн. заміна шлейфу. Вихід, зняти шлейф, запаяти, і буде вам щастя. Я так зробив. Ціна 0 грн. Працює вже рік.

  • Ірина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Хватило на два года, начала отключаться верхняя камера, ошибка Е- FF

    Переваги:
    Большой
    Недоліки:
    Качество
  • Антон
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    В користуванні четвертий місяць, жодних проблем, шуму сильного нема, не гріється, нічого не ломалось. Температуру тримає стабільно. Не розчарував.

    Переваги:
    місткий, тихий, свою функцію виконує.
    Недоліки:
    -
  • Діана Щ***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Прийшов через 2 дні після замовлення, доставили прямо додому. Хлопці занесли, розпакували ніяких царапин. Включили працює одразу. Все чітко.

  • Максим Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник сподобався. Дуже якісно зроблений,працює тихо. На скільки надійний час покаже. Дякую Розетці за швидку і безкоштовну доставку на поверх,бо холодильник великий і не дуже зручний у транспортуванні.

    Переваги:
    Якісно зроблений
    Недоліки:
    Поки не має
  • Ефимец С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник просто супер, гарна якість. Усім рекомендую.

    Переваги:
    Гарна якість
    Недоліки:
    Відсутні.
  • Олег Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Через десять хвилин роботи почав пищати, блок управління не реагував на нажими і не повністю висвічує цифру на морозилку. Розчарований, виріб не дешевий.

    Недоліки:
    Дисплей через 10 хвилин невисвічує цифру.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Необхідно запросити майстра сервісного центру для з’ясування причини відхилень від норм роботи. Модель GW-B509SEKM має 1 рік повної гарантії та 10 років безкоштовного сервісного обслуговування на інверторний компресор.
      Сигнал про високу температуру це функція попередження, коли температура морозильної камери підвищується настільки, що через це можуть виникнути проблеми. Для вимкнення сигналу Натисніть і утримуйте кнопку Freezer, поки сигнал не перестане звучати. Можливо символи на дисплеї це символами прописана помилка, роз’яснення дивіться в інструкції. Дякуємо за питання.

    • Марина

      Так, має 10 років сервісного обслуговування на інверторний компресор, але НЕ БЕЗКОШТОВНОГО! У нас схожий холодильник, ми його купляли 6 років тому, і тут він зламався, ми викликали майстра він зробив діагностику - щось зламалось у компресорі! Ми подзвонили сервісний центр нам сказали що замовлять компресор чекати місяць-півтори, але взагалі чекали аж три місяці новий компресор!!! Компресор то безкоштовно, але за виконані роботи, за дорогу майстра з сервісного центра, сказали заплатити 5600!!! Ось таке безкоштовне сервісне обслуговування холодильника LG!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Умови гарантійного обслуговування прописані в гарантійному талоні. Це додаткове зобов’язання розповсюджується лише на деталі та не підлягає до застосування до будь яких робіт з встановлення деталей, інших дій з ними. Деталі надаються безкоштовно тільки за умови виконання ремонту силами авторизованого сервісного центру LG Electronics. Дякуємо за коментар.

  • Світлана М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Гарний холодильник, давно такий хотіла, тихий, місткий, в живу виглядає дуже гарно, але нажаль привезли з вм'ятиною на верхніх дверцятах(( одразу не помітили так, як двері не однотонні, на роботу не впливає, але дуже неприємно((( річ не дешева.

    Переваги:
    Гарний, місткий, тихий.
    Недоліки:
    Вмятина на верхніх дверях((
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Звертайтесь будь ласка в службу Підтримка в чатах телеграм та вайбер Розетка. Дякуємо за коментар.

  • Світлана О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Гарний та функціональний холодильник. Місткий, тихо працює.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Денис Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Привезли, занесли. Почекав 5 годин поки постоїть. І що? А він не працює. Банально не морозить. Поставив на обрат. Чекаю на реакцію продавця. Ну такоэ

    Переваги:
    Холодильник
    Недоліки:
    НЕ РАБОТАЕТ
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Звертайтесь будь ласка в чатах Телеграм, Вайбер Підримка Розетка. Дякуємо за коментар.Холодильник GW-B509SEKM має 1 рік повної гарантії та 10 років додаткових гарантійних зобов’язань , що означає безкоштовне надання запчастини інверторний компресор у разі виходу з ладу компресора за вини виробника. Дякуємо за питання.

    • Марина

      Так, має 10 років сервісного обслуговування на інверторний компресор, але НЕ БЕЗКОШТОВНОГО! У нас схожий холодильник, ми його купляли 6 років тому, і тут він зламався, ми викликали майстра він зробив діагностику - щось зламалось у компресорі! Ми подзвонили сервісний центр нам сказали що замовлять компресор чекати місяць-півтори, але взагалі чекали аж три місяці новий компресор!!! Компресор то безкоштовно, але за виконані роботи, за дорогу майстра з сервісного центра, сказали заплатити 5600!!! Ось таке безкоштовне сервісне обслуговування холодильника LG!

  • Світлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Тільки не понятно ,до яких дверей безкоштовно доставка,до парадного так,а на 7 поверх коштувало 1000гр,хоча магазин не повідомив що треба ще мати 1000гр на доставку до квартири.

    Переваги:
    дуже гарний,багато місця,тихий,єкономний
    Недоліки:
    Немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку.
      У разі необхідності, уточнення інформації доставки, Звертайтесь будь ласка до служби підтримка Розетка в Телеграм та Вайбер чатах. Дякуємо за питання.

  • Петро І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Не було гарантійного талона

    • Оля
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Звертайтесь будь ласка в службу підтримки Розетка в Телеграм та Вайбер. Дякуємо за коментар.

  • Владимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Все ок. Холодильник как холодильник

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Олена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник крутий. Працює тихо, виглядає теж круто. Доставка була швидка.

    Переваги:
    Працює тихо.
    Недоліки:
    Не має.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку!

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    До цього теж був LG,який відпрацював більше десяти років,вирішив оновити.
    Швидко морозить,єкономний майже на 30кВт менше в місяць споживати почали

    Переваги:
    Швидка заморозка,єкономний,тихий
    Недоліки:
    поки не знайшов
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за коментар та покупку!

  • Ярослав Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Дуже сподобався холодильник. Міський, тихий. На вигляд файний, та як раз вписався до світлої кухні в інтер'єр. Дуже задоволений покупкою.

    Переваги:
    Тихий, вмісткий
    Недоліки:
    Не вистачає в даній моделі wi-fi)))
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку!

  • Тетяна Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Супер!!працює гарно.Ми задоволені

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за покупку!

  • Вика Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Дуже задоволені холодильником. Незвичайний дизайн, дуже місткий, зручні полиці, ідеально підійшов до нашої кухні. Тихенько працює, гарно морозить.

    Переваги:
    Тихо працює, гарно морозить, гарний дизайн
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку!

  • Александр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    В цілому гарний холодильник. Роботу всеж таки чутно особливо вночі коли тихо в кімнаті.
    Але то таке, з мінусів хіба що аварійний сигнал після того як пропадало електропостачання на кілька годин, сигнале причому постійно, поки не натиснеш кнопку, або поки в морозильній камері температура не дійде до заданої.

    Переваги:
    Великий, холодить добре
    Недоліки:
    Не безшумний, бісячий аварійний сигнал після тривалого вимкнення електропостачання.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Аварійний сигнал вказує на некоректну роботу холодильника. Перш ніж відключити звуковий індикатор, потрібно переконатися, що всі системи приладу працюють нормально і не в поломці систем агрегату справа. Дякуємо за коментар.

    • Александр С***

      Стосовно аварійного сигналу, це є в інструкції користувача. Типу після довгого вимкнення з електромережі, він подає його, бо температура в морозильній камері нижче заданої.
      Інших проблем немає, охолоджує добре і звичайна і морозильна камера. Тому думаю що це не баг а фіча.
      Тому заява представника скоріше за все вводить в оману стосовно можливої поломки.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Сигналізація провіщення максимальної температури це функція попередження та застереження коли температура в морозильній камері підвищується настільки, що може виникнути проблема. Світлодіодний індикатор мигає і звуковий сигнал попереджає про проблему. Необхідно натиснути кнопку Морозильна камера та виставити необхідну температуру . Дякуємо за коментар.

  • Христина Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Купили цей холодильник рік тому. Дуже задоволені. Подобається дизайн. Ні разу ніяких помилок в роботі чи збоїв не було, хоча було таке що вимикали електроенергію. Дуже гарно холодить. Зручно совати, дитина часто закидає іграшки і зручно їх діставати .

    Переваги:
    Дизайн, ціна, якість. Великий холодильник
    Недоліки:
    Для нас немає недоліків
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку!

  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник є просто чудовий. Дійсно він є зручний і місткий, та й працює тихенько. Свої завдання виконує на відмінно. Гарний дизайн.

    Переваги:
    Хороший набір функцій. Нічого лишнього.
    Недоліки:
    Сигнал про відчинені дверей тихенький, потрібно бути уважним!
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Ганна А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Нарешті дійшли руки лишити відгук) Пів року користування даним холодильником і я ні дня не пожаліла що обрала саме цю модель. Доволі вмістка камера. Все локанічно та вишукано. Я дуже задоволена покупкою. Ще й кур'єрська доставка на момент покупки була безкоштовною, за що дуже вдячна.

    Переваги:
    Якість.
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку.

  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Працює уже протягом місяця, наче все гаразд. Єдиний інцидент мені не зрозуміло було. Приїхали з тижневої відпустки, а він шумить якось нетипово. Натиснув "vacartion" і шум припинився. Здається мені, що функція сама увімкнулась/не вимкнулась. Перед відпусткою сам функцію "vacartion" не вмикав.

    Переваги:
    Здоровий і високий холодильник.
    Недоліки:
    Як на мене замало девайсів у середині. Немає де розмістити "генератор" льоду.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Активувати дану опцію може тільки користувач який має доступ до програми ThinQ на вашому смартфоні чи користувач якій безпосередньо знаходиться поряд з холодильником. Дякую за коментар

  • Валерій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    В особливостях холодильника цієї моделі значиться складна полиця. Але її не має.

    Переваги:
    Дуже гарний дизайн, вмісткий, практично безшумний. Доставили швидко.
    Недоліки:
    Невеликі морозильні ящики
  • Роман С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Вчера получили холодильник, очень вместительный и стильный дизайн, все отлично, рекомендую!

    Переваги:
    Вместительный
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Чудовий холодос. Все як і очікувалось.

    Переваги:
    Дизайн. Об'єм. Тихо працює.
    Недоліки:
    Не виявив.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Пасаженникова Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Отримали холодильник. Дуже гарний. Великий, вмісткий, тихенький!!!

    Переваги:
    Великий, вмісткий, тихий, гарний
    Недоліки:
    Поки не знайшлось
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку!

  • Олена Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Гарний дизайн. Легкий у налаштуваннях. Якісний гарнітур. Дуже задоволені покупкою

    Переваги:
    Велика морозильна камера
    Недоліки:
    Немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за покупку.

  • Илья
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник вместительный и его цвет отлично подошел под интерьер.
    Напоминание о незакрытой дверце и остальные функции отлично работают..
    Шумность работы - умеренная.

    Недоліки:
    пока нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякуємо за покупку!

  • Анна Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Гарно виглядає
    Наповлення як повинно бути
    виглядає вмістким

    Переваги:
    зовнішній вигляд
    Недоліки:
    невеликі морозильні ящики
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Об’єм корисний (морозильна камера), л 107
      Дякую за покупку!

  • Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Подобається колір, простота експлуатації. Розетка все швидко доставила, безкоштовно занесли.

    Переваги:
    Гарний колір, красивий, зручний
    Недоліки:
    Мала комплектація, лоток на 6 яєць, та плюс маленький лоточок для льоду.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Комплектація в даній моделі є стандартною. Додаткові аксесуари Ви можете докупити на сайті Розетка чи в Сервісному центрі LG. Дякуємо за покупку.

  • світлана г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Панель управління не працює. Гарантійний талон не оформлений. Товар відправили не перевірений, щоб спихнути клопіт на покупця. Вибачте, зверніться в сервісний центр. А чому ви не звернулися і відправили товар з дефектом?

    Переваги:
    Красивий
    Недоліки:
    Не працює панель управління
    • Олег

      ваш товар новий ніхто крім вас не вмикає і не відкриває

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Відсутня історія відгуку повторіть будь ласка коментар.Дякую!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Для звернення в сервісний центр LG необхідно мати оформлений гар талон та фіскальний чек. Дякую за коментар.

  • Игорь М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Полностью соответствует характеристикам

    Недоліки:
    Не выявлено
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день!
      Дякую за покупку!