Картка Rozetka

Відгуки покупців про Холодильник Beko RCNA386E30ZXB

Код:  417189192
Оцінка користувачів 3.86/5
на основі 25 відгуків
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Леонід Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)

    Дуже зручний та ергономічний дизайн, дружині сподобався.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

  • Ігор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)

    Холодилник цілий мені подобається

    Недоліки:
    Доставка -
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.

  • Надія Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Хороший холодильник — продукти довго залишаються свіжими, працює тихо і ефективно. Простий у користуванні.

    Переваги:
    Вмісткий. Велика морозильна камера.
    Недоліки:
    Нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

  • Ольга П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Ми фаворити розетки все тільки через неї але зараз ми розчаровані.
    Знайшли тріщини всередині.
    Це не 100 гривень, то за таку суму могли б
    відноситися серйозно, ским завʼязати щоб замінили нам цю проблему?

    Недоліки:
    Пошкоджений товар
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Дмитро П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    3 месяца пользования нареканий 0, совсем не шумный. Очень порадовала вместительная морозильная камера. Ноу фрост отличный. Единственное, что хотелось бы, чтобы мест под полки было побольше, а то там всего 5 уровней их и полки не получается установить под свои предпочтения

    Переваги:
    Тихий, цена качество
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Тихий, місткий, No Frost працює без сюрпризів. Зручні шухляди й полиці, швидко набирає холод. Загалом — відмінний сімейний варіант за свої гроші.

    Переваги:
    Холодильник тихий, рівно тримає температуру
    Недоліки:
    Мінус: перші дні трохи пах пластиком і фасад ловить відбитки.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ваші відгуки надихають нас до постійного вдосконалення нашої продукції, краще розуміти Ваші очікування та потреби.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    все наче окей, холодильник як холодильник, холодить, морозить
    не сказав би що дуже шумний, звісно чути як працює

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Замовлення: двокамерний холодильник Beko RCNA386E30ZXB оплату виконав у повному обсязі.
    Дуже незадоволений сервісом як доставки так і продавця.
    В опису заявлено що холодильник новий, ніяких дефектів та вм'ятин немає.
    Доставка кур'єром відбулася 15.07.
    Коли доставили холодильник був просто на пенопласті без будь-якого захисту і коробки та без дерев'яного каркасу почали оглядати його в присутності кур'єра і виявили вм'ятини на задній стінці, на шві корпуса та внизу що являється дефектами та деформація корпусу. Кур'єр повідомив що таким доставили.
    Тепер вирішуємо питання про повернення товару або його заміну у належному стані як він має бути .
    Під час переписки з сервіс службою отримав інформацію що цитую:
    "Товар відправляється в тому вигляді та комплектації, в яких він надходить до нас від виробника.
    Замовлення пакуються згідно зі стандартами компанії-перевізника. Найімовірніше, замовлення доставлялось без захисного дерев'яного каркасу через те, що в цьому випадку, стандартом пакування перевізника це не передбачено.
    Також, за наданою нам інформацією, вм'ятини на піні - це нормальне явище, яке пов'язано із технологією виробництва товару."
    По інформації з інструкції холодильник виготовлено в Румунії і як саме весь цей час перевозився і як саме без коробки і без захисного каркасу невідомо.
    Від себе лише добавлю замовникам висновки робіть самі.

    Переваги:
    Незнаю
    Недоліки:
    Якість обслуговування та доставка
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Барановський А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Дружині дуже сподобався.

    Недоліки:
    Поки не виявив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Щиро дякуємо за ваш вибір!
      Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko

  • Тетяна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Користуємось місяць, дуже задоволені! Працює чудово, шуму не багато, класне освітлення. Морозильна камера супер!

    Переваги:
    Велика морозильна камера.
    Недоліки:
    Не виявили.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дуже дякуємо за ваш відгук. :)
      За будь якими питаннями з приводу техніки ви завжди можете звернутися до нас напряму на нашу гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
      Бажаємо гарного дня!
      З повагою, команда beko

  • Тетяна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Холодильник прибув на відділення Нової пошти вчасно, але доставити навіть до під'їзду вони відмовились, тому що в них немає потрібної машини для такого габаритного вантажу! Замовлення робила на Розетці саме тому, що доставка безкоштовна, але прийшлось доставляти за свій рахунок! Дуже прикро! Холодильник працює тихо і рівномірно. Велика морозильна камера, як і очікувала.

    Переваги:
    Працює тихо, добре охолоджує!
    Недоліки:
    Доставка не безкоштовна!
    • Представник бренду
      Представник бренду

      "Доброго дня!
      Щиро дякуємо за ваш вибір!
      Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko"

  • Валентина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Замовлення отримала вчасно. Холодильником задоволена. Працює тихо , добре та швидко охолоджує.

    Переваги:
    Тихий. Добре охолоджує.
    Недоліки:
    Поки не виявила.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Щиро дякуємо за ваш вибір!
      Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0 800 50-04-32.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko"

  • андрей т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Розетка на висоті як завжди вчасно доставили товар відповідає дійсності все ціле не пошкоджене. Вантажники занесли в квартиру допомогли розрахувати. Все сподобалось сервіс розетки на 12 балів. Холодильник великий тихий все нормально функціонує. Задоволений.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      "Доброго дня!
      Щиро дякуємо за ваш вибір!
      Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko"

  • Тетяна Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Товар низького сегмента!Після двох днів пішов гучний звук та вібрація(холодильник виставлені по рівню). Продавець відмовляться міняти товар на інший,але дві неділі ще не пройшло. Не пропоную цей товар та цього продавця!!!

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    На одиницю
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня,Тетяна!
      Просимо вас зателефонувати на нашу лінію сервісу: 0 800 50-04-32.
      Ми допоможемо вирішити ваше питання.
      Гарного вам дня!
      З повагою, команда beko

    • Александр Д***

      А як вам його замінять без СЦ виробника.

  • Тимошенко В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Дуже задоволена. Морозильна камера велика, тихенький!

    Переваги:
    Велка морозильна камера
    Недоліки:
    відсутні
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Валентина!
      Нам дуже приємно, що ви обрали собі техніку beko ;)
      Сподіваємося, ви залишитеся задоволені її роботою.
      Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0 800 50-04-32.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko

  • Михаил
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Хочу доповнити відгук, що мою претензію закрито і отримана компансація

    Переваги:
    Великий і вмісткий
    Недоліки:
    Мені здається що він постійно працює. Але то нова система і трохи економніше. Приблизно 1.3квт/день
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді, що ваше питання було успішно вирішено.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
      З повагою,
      Команда Беко

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Доставили холодильник новою поштою до під'їзду.
    Вигружати з машини довелося самому. Оглядати і запускати можна було на відділенні, але мені про це не повідомили.
    Вже вдома помітив подряпини на фасадній частині. Дуже розчарований.фото прикладаю.

    Переваги:
    Велика морозилка. Ще не включав
    Недоліки:
    Доставка і подряпини.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня
      Просимо звернутися до магазину Розетка, щодоа даної ситуації
      З повагою,
      Команда Беко

  • Андрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Ох і шумний ж він....
    Шум вентилятора холодильної камери дуже "тисне" на голову....
    А в іншому - холодить, морозить все сухеньке.

    Переваги:
    Холодить-морозить добре. Продукти зберігаються чудово
    Недоліки:
    Шумний
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо, що ви обрали техніку beko.
      Для вирішення вашого питання нам треба задати декілька уточнюючих питань.
      Зателефонуйте, будь ласка, на нашу горячу лінію сервісу: 0 800 50-04-32.
      Наші спеціалісти допоможуть вам у вирішенні цього питання.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko

  • Светлана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Все отлично

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдала Ваш сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
      З повагою,
      Команда Беко

  • влад н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Хороший холодильник, отличний дизайн, тихо работает.

    Переваги:
    Наружная панель управления
    Недоліки:
    Не має.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдала Ваш сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
      З повагою,
      Команда Беко

  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Пишу дуже негативний відгук. В вас написано перевішування дверей ТАК. І при тому ви не комплектуєте завісами та заглушками для перевішування. І ви не пишете про це.!!!

    Тобто купляєш холодильник в якому перевішування дверей ТАК. І в процесі ти розумієш що в тебе пів квартири займають два холодильники і новим ти не можеш користуватись бо дзвониш в сервіс тобі кажуть до 2 днів звʼяжуться…. Звʼязуються і вуаля кажуть чекайте поки ми уточнимо чи є на складі … в якому місті… і короче пару днів ви без холодильника якщо вам дуже критично саме переставлення дверей. …. На щастя в мене відкривання дверей це питання зручності…. А не критичності.


    Тому уточняйте щоб не попасти в прикру ситуацію.

    А продавцю сором що ви ставите клієнта в дурне становище без попередження, запевнивши характеристиками що перевішування дверей це комплектація і міняй як хочеш.

    Переваги:
    Ну сам холодильник. Но по його роботі скажу коли по користуюсь
    Недоліки:
    Відсутній комплект для перевішування дверцят. І це велика проблема бо ви можете тиждень чекати комплект з холодильником яким не можете користуватись.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш зворотній зв'язок. Зазначте, будь ласка, в коментарях номер заявки вашого звернення. Ми перевіримо її та візьмемо під свій контроль.
      Ми працюємо над покращенням роботи нашого сервісу і сподіваємося, що після нашої допомоги та вирішення вашого питання ви залишетеся задоволені роботою техніки beko.
      Дякуємо вам та бажаємо гарного дня!
      З повагою, команда beko

    • Андрій К***

      Номер заявки 297576

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня,,
      Дякуємо за зворотній зв'язок!
      Ми взяли ваш запит під свій контроль та допоможемо вирішити ваше питання максимально оперативно.
      З повагою, команда beko

  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    привезли холодильник непрацює верхня камера

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Олександр !
      Дякуємо, що ви обрали техніку beko.
      Для вирішення вашого питання нам треба задати декілька уточнюючих питань.
      Зателефонуйте, будь ласка, на нашу горячу лінію сервісу: 0 800 50-04-32.
      Наші спеціалісти допоможуть вам у вирішенні цього питання.
      Гарного дня!
      З повагою, команда beko

  • Дмитро
    Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Подарували такий батькам, працює вже пів року, все добре.
    дуже зручно змінювати налаштування по зовнішнтьому дисплею. Не треба туди сюди дверцята відкривати

    Ну і виглядає гарно.

    Поки все.

    Переваги:
    Гарантія 3 роки, дизайн
    Недоліки:
    Поки не знайшов
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня!
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Ваша думка важлива для нас.
      Ми раді , що наша продукція виправдала Ваш сподівання та задовільняє Ваші вимоги.
      Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
      З повагою,
      Команда Беко

  • Лана Д***
    Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Что можете предложить , по параметрам, с такой большой морозильной камерой. Спасибо.

  • Лана Д***
    Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)

    Добрый день. Когда холодильник будет в продаже. Этой модели нет ни в одном магазине.