Картка Rozetka

Відгуки покупців про Gorenje NRK620FAW4

Код:  445971359
Оцінка користувачів 4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Григорій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Звичайний холодильник. Компресор працює тихо. Полички і ящички виготовлені з тонкої пластмаси - можуть легко тріснути при навантаженні. Зовнішні бокові стінки викрашені молотковою білою фарбою на відміну від гладко пофарбованих дверцят. Загалом все влаштовує. Про якість виробу рано говорить , подивимось в процесі експлуатації...

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • Сергій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Холодильник доставили дуже швидко, але були питання з підйомом на поверх, курʼєр був один, і хоч був вантажний ліфт, він сам не зміг :) почекали добу і вже в двох підняли за 5 хвилин. Зовні все добре, включився зразу, подивимось як буде працювати.

    Переваги:
    Великий, гарне світло в середині
    Недоліки:
    Не виявив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш позитивний відгук!

  • Ігор Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Швидка доставка , добре запакований,прийшов без ушкодження.

    Переваги:
    Вмісткий,тихо працює,якісний матеріал.
    Недоліки:
    Габарити в упаковці,складно заносити в квартиру але дякувати працівникам доставки ,все зробили швидко ,без пошкоджень.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • Ірина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Шкодую, що придбала цю модель.
    В експлуатації тиждень (з минулої суботи). Перед включенням чекали 6 год після транспортування холодильника за рекомендацією кур'єрів.


    Підключення зробили відповідно до рекомендацій від виробника.

    У першу добу працював пустим, без продуктів. Виглядало так, що все ок.
    Морозилка досягнула -16 градусів, холодильна камера 4 градуси.

    Як тільки переклали продукти зі старого холодильника (тобто, вони і так були холодні), морозилка за весь час із понеділка тримає між позначками 0 градусів - мінус 3, і це в кращому випадку.

    Холодильна камера буває 10 - 12.

    Переваги:
    Жодних
    Недоліки:
    Один суцільний недолік
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, просимо звернутись на інфолінію для створення заявки на гарантійний ремонт.

  • Владислав Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Та шо... норм холодильник. Довго "стартував" , в тому плані щоб нагнати температуру, але як досяг заданої - тримає гарно. Класно зберігаються овочі і зелень завдяки продуманій технології нижніх відділень холодильної камери. Морозильна камера працює на відмінно. Легке та цікаве керування , встановлення та перший запуск , а також регулювання куту нахилу (щоб двері доводились самостійно).
    Зазначений клас енергозабезпечення не відповідає дійсності. Заявлено А , а в реалі- F, що дуже засмутило мого кота (дивіться фото). Я йому пояснив, що за рік різниця енерговикористання між А та F буде лише кіловат 50, але він порахував що це аж чотири пачки волого корму.
    Для сім'ї з чотирьох і більше людей може бути малий, так як каструлі на 5 і більше літрів не стають з кришками, але натомість можна гарно викласти пять літрів пива наприклад, бо для цього є спеціальна полиця.
    Мрозильна камера теж невелика. Тобто для заготівлі напівфабрикатів або заморозки на зиму не дуже підійде але мені ок. Охолоджує сильно і якісно, не намерзає зайва волога на продуктах.

    Переваги:
    Гарний дизайн
    Тихо працює
    Дуже добре зберігає свіжі овочі
    Недоліки:
    Заявлений клас енергозабезпечення не відповідає дійсності.
    Не підійде на велику сім'ю (особисто моя думка).
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

    • Ірина Г***

      А можете підказати точніше, скільки годин пішло на процес "стартування"?

  • Ирина Б***
    Продавець: Rozetka

    Намного лучше чем ожидали, брали в темном цвете, очень гармонирует с другой нашей техникой, большой, высокий, вместительный, стильный холодильник, классная большая морозилка, очень понравилось что есть специально отведенные места для некоторых продуктов, конечно же красивая и удобная панель на самом холодильнике и технология no frost plus

    Переваги:
    Размер, вместительный
    Недоліки:
    Пока не обнаружили
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Вітаємо, дякуємо за ваш позитивний відгук!