Кавомолка жорнова ECG KM 1412 ( 200 Вт )
- Колір
- Чорний зі сріблястим
Опис
Огляд Електрична кавомолка ECG KM 1412 Aromatico
- Кавомолка з жорнами
- Регулятор грубості помелу - 18 налаштувань
- Можливість налаштування кількості порцій 2-12 чашок
- Швидке та легке чищення та обслуговування
Свіжомелена кава щоранку
Ви любите аромат свіжозмеленої кави і не уявляєте, як можна почати новий день без улюбленого напою? Кава - невід'ємна частина кожного ранку. Кавомолка ECG KM 1412 Aromatico допоможе вам досягти ідеального помелу. Вона оснащена спеціальними жорнами, які зберігають багатий аромат кави. До чудових результатів також значно сприяє потужний 200-ватний двигун.
Каву на свій смак ви зможете приготувати завдяки поворотному регулятору у верхній частині млинка. Ви можете легко налаштувати грубість помелу на 18 рівнів. Все залежить тільки від ваших уподобань.
Надстандартна місткість
Незважаючи на свої досить компактні розміри (висота всього 26,5 см), кавомолка ECG оснащена досить великим і прозорим контейнером для кавових зерен. Знімний контейнер вміщує до 240 г кавових зерен.
Надстандартно великим є також контейнер для меленої кави місткістю 140 г. Для вашого уявлення, з цього одного повного контейнера ви зможете приготувати до 12 чашок кави і пригостити навіть численних гостей.
Легке і швидке чищення
Кавомолка ECG KM 1412 Aromatico, на відміну від інших моделей, дуже легко чиститься. Тому її обслуговування не тільки просте, але й швидке.
З міркувань безпеки кавомолка також оснащена функцією автоматичного вимкнення. Ідеальну стабільність під час роботи забезпечує міцна і стійка конструкція та практичні протиковзні ніжки.
Досконало продуманий чорно-нержавіючий дизайн чудово пасує до будь-якого сучасного будинку. Частиною кавомолки є спеціальне місце для зберігання шнура живлення. Таким чином, коли кавомолка не використовується, шнур не заважатиме вам.
Характеристики:
- Сталеві жорна забезпечують швидке і точне помелювання для насиченого аромату кави
- Поворотний регулятор для налаштування ступеня помелу зерен – 18 налаштувань від фільтрованої кави до еспресо
- Поворотний регулятор для налаштування порцій кави від 2 до 12 чашок
- Знімний прозорий контейнер для кавових зерен з кришкою – вміщує до 240 г кавових зерен
- Контейнер для меленої кави з кришкою місткістю до 140 г (12 чашок)
- Функція автоматичного вимкнення
- Місце для зберігання шнура живлення
- Стабільне робоче положення завдяки антиковзним ніжкам
- Швидке та легке чищення та обслуговування завдяки знімним деталям
- Частково виконана з нержавіючої сталі
- Потужний двигун 200 Вт
- Ємність контейнера для кавових зерен: макс. 240 г
- Ємність контейнера для меленої кави: макс. 140 г
- Номінальна напруга: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Потужність: 200 Вт
- Колір: Білий зі сріблястим
- Габарити виробу (ВхШхГ): 26.5 x 13.2 x 19.2 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 29.8 х 13.5 х 20.7 см
- Вага: 1.3 кг
- Вага в упаковці: 2 кг
Країна-виробник товару: Чехія
Країна реєстрації бренду: Чехія
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Характеристики
- Потужність
- 200 Вт
- Ємність контейнера для зерен
- Кількість ступенів помелу
- 18
- Жорна
- Металеві
- Тип керування
- Механічний
- Габарити (В x Ш x Г)
- 26.5 x 13.2 x 19.2 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 29.8 х 13.5 х 20.7 см
- Вага
- 1.3 кг
- Вага в упаковці
- 2 кг
- Колір
- Чорний зі сріблястим
- Комплектація
- КавомолкаІнструкціяГарантійний талон
- Додаткові характеристики
- Сталеві жорна забезпечують швидке і точне помелювання для насиченого аромату кавиПоворотний регулятор ступеня подрібнення зерен – 18 ступенів від фільтрованої кави до еспресоПоворотний регулятор налаштування кількості порцій кави від 2 до 12 чашокШвидке та легке чищення та доглядФункція автоматичної зупинкиВідсік для зберігання шнура живленняЗнімний прозорий контейнер для кавових зерен з кришкою
- Країна реєстрації бренду
- Чехія
- Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару
Відгуки та питання
- 5
зiрок 3 оцінок - 4
зiрок 2 оцінок - 3
зiрок 1 оцінок - 2
зiрок 1 оцінок - 1
зiрок 3 оцінок
- Валентина Б***Відгук від покупця. Продавець: LTeh-AGD. Колір: Чорний зі сріблястим
В неї є один плюс-вигляд. Невелика, компактна, як кажуть -нічого лишнього. Щодо меління кави-ну, взагалі не те-не помол, то рубання зерна. Не те, що розчарована, а взагалі-300 гривень навіть не заплатила б. Не ведіться. Не мелить так, як треба, навіть приблизно. На вітер викинуті гроші, нажаль…
- Переваги:
- Зовнішній вигляд
- Недоліки:
- Помел дуже крупний
- Інна Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий зі сріблястим
Дуже грубий помол, регулюється від колотого зерна, до мілко колотого зерна + пил
Не дпомогає ні чищення жорн, ні виставляння ручкою надмілкого помолу.
Кавомолка була куплена більше 2 років назад, на зміну Браунівській, яка відслугувала 25 років без нарікань, і можна було виставити помел від для заварювання в чашці до кавоварки еспресо.
Додам, що звернення в сервісний центр нічого не дали - в основному центрі нам запропонували її відправити в м. Стрий на ремонт, а в сервісному центрі в м. Київ фахівець сказав, щоб викинули, бо якщо під жорна підкласти прокладку, то вони просто зітруться.
Так що нікому не рекомендую таке придбання, це не жорновна кавмолка. Я за ці два роки так і не змогла знову купити Браунівську. Оце зараз зайшла її шукати, і в пошуку випало оце чудо техніки, то вирішила написати відгук- Переваги:
- Розетка по доставці відпрацювала на відмінно
- Недоліки:
- Не виконує своїх основних функцій
- Роман Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий зі сріблястим
Відпрацювала 6 порцій і більше не вмикається
- Недоліки:
- Зламалася після другого використання














