Картка Rozetka

Відгуки покупців про Холодильник Vestfrost CW278W

Код:  332592541
Оцінка користувачів 4.21/5
на основі 45 відгуків
  • 5 зiрок
    20 оцінок
  • 4 зiрок
    8 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олег Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Після двох років користування дійшли руки заміряти температуру, і хочу сказати що в холодильній камері він недоохолоджує, температура на 4 режимі 8.8 градуси на нижній полиці. Тим же градусником заміряв у іншого виробника там було на 3 режимі 4.9 градуси на середній полиці.

    Недоліки:
    Погано охолоджує
  • Майя К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все супер!

  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший холодильник

    Переваги:
    Легкий і Компактний
    Недоліки:
    поки немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Андрій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Інна Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Конденсат остаётся в холодильнике, приходится вымакивать постоянно. Пробовали проволокой пробить,на половине упирается в что-то твёрдое.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Конденсату некуда стекать
    • Іван В***

      Это лед, в холодильнике перемерзает дренаж. Вызывал мастера, сказали не гарантия, надо размораживать. Я промываю это гарячей водой чтобы растопить лед, иногда хватает на месяцы, иногда на пару дней. Сделал инструмент из шприца и шланги от системы, сначала выкачиваю воду а потом закачиваю\выкачиваю гарячую, занимает 5минут

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Інна! Спробуйте повністтю розморозити холодильник для усунення проблеми. Але оскільки це модель холодильника має статичну систему охолодження, то наявність на задній стінці невелікої кількості конденсату є нормальним явищем.

  • Віталій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня! Кур'єр сказав що вони не заносять товар на ділянку і в квартиру, тільки до дверей, така вимога Розетки. Прийшлося за це доплатити. Тобто габаритний товар виставляють з машини, а покупець має робити з ним що хоче. Крім того, холодильник не виставляється по рівню, це має робити покупець. Перший раз з цим стикаються, навіть у Розетці. Нажаль на сайті цю інформацію не бачив. Наступного разу буду купувати габаритну побутову техніку у іншому магазині.

    Переваги:
    По товару нарікань немає.
    Недоліки:
    Доставка.
  • Руслан Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбали цей холодильник 12.08.2022р. Він повністю відповідає нашим очікуванням. В першу чергу вражає його місткість. Розділення на дві камери дозволяє зручно організувати зберігання продуктів, зберігаючи порядок і легкий доступ до всього. Зручне регулювання полиць і відділення для овочів і фруктів. Дизайн та габарити холодильника дуже зручні. Гарно впишеться на дачі або в маленькій квартирі. Тиха робота – ще один плюс, особливо вночі. За рік, пережив дуже багато відключень та перепадів напруги. Загалом, дуже задоволені своїм вибором

    Переваги:
    Якісний, надійний, зручний, порівнянно не дорогий
    Недоліки:
    За рік і три місяці - не виявлено
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Руслан! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Владислав К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купили, он у нас уже считай больше года и все работает хорошо, пережил и перенес все резкие отключения электричества в прошлом году и тд.. На данный момент мы им довольны на все 100%

    Переваги:
    Дешевый, хорошо морозит даже на 1-м делении мощности, морозильная камера снизу, можно при желании сменить в какую сторону будет открывать дверь
    Недоліки:
    Не самый тихий, слышно, что он работает, но особо не создает дискомфорта
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Владислав! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Олег Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Трохи ричить, старався виставити, добився максимум того що при запуску ричить компресор 2с, потім тихо. А так працює нормально.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Лишній звук компресора при запуску
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Олег! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Так, дійсно, звичайні компресори не інверторного типу при кожному запуску видають голосніший звук.

  • Ольга К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вузенький,для маленької родини,тихенький.

    Недоліки:
    Немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Ольга! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Копиевский С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший холодильник на свои деньги, не шумный, немного намерзант задняя стенко в виде капель, но со временем все стекает в задний лоток.

    Переваги:
    Не прихотлив, не высокая цена
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Сергій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Наявність намерзання у вигляді крапель, чи вологості на задній стінці холодильника є нормальним явищем для статичної системи охолодження.

  • Світлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Работает замечательно! Я решила оставить отзыв, т к. пару дней назад перечитала кучу отзывов ,спасибо тем, кто пишет, не ленится, холодильником довольна, доставка бесплатная, только оказывается новый холодильник нельзя включать сразу же, я случайно узнала, будьте внимательны , 3-6 часов подождать надо после перевозки, иначе может сгореть мотор.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Пока нет, надеюсь не будет)
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Світлана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Світлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Спасибо большое Розетке! Всё вовремя! Холодильник работает, я рада!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Світлана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Євген П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Привезли, підключив холодильник, постояв ніч і до ранку набрав необхідну температуру прохолоди, працює задовільно, трішки шумить але не критично, на задній стінці протягом дня намерзає лід (не багато) потім він тає та вода стікає в ящик ззаду холодильника і там випаровується, так мабуть працює крапель на система охолодження.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Євген! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Ви все вірно зрозуміли, невелике намерзання або краплі вологи на задній стінці це нормальне явище для холодильників із статичною системою охолодження.

  • Оксана К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все жахливо . Привезли не робочий холодильник . Повернути не можу .
    Дозвонитись не можливо .
    Відношення та сервіс ЖАХ .


    .

    • Ірина
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Оксана! Чи пробували Ви звертатись на гарячу лінію підтримки Розетка? Офіціною підставою для поверення товару є акт на списання від сервісного центру. Чи звертались Ви до сервісного центру?

  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный товар, родителям понравился

    Переваги:
    Компактный, выглядит отлично
    Недоліки:
    Не обнаружено
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Дмитро! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Олександр І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відмінна якість. Під час блекаутів показав себе з найкращого боку. Ніякого наморужування.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Олександр! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Юля К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Так так я сейчас переселенка, приходиться снимать квартиру, а тут нет холодильника, а на улице лето, поэтому пришлось приобрести. Холодильник обычный, ничего особенного. Дома остался Индезит, вот его оценю на 5 баллов, сейчас ему и цена, он и холодит отлично и нет воды или льда на задней стенке, а тут за такую цену обычный холодильник. Если уже брать для себя то я бы порекомендовала бы добавить и купить что либо по существенее

    Переваги:
    обычный холодильник
    Недоліки:
    на задней стенке постоянно вода, сделаешь немного больше, тогда лед, шумноват
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Юлія! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Придбана Вами модель холодильника має класичну, статичну систему охолодження. Тому наявність крапель вологи або легкого намерзання на задній стінці є нормальним явищем. Повна відсутність вологи чи намерзання на задній стінці буде тільки в холодильниках із системою No-Frost.

  • Юрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Холодильник нормальної якості. За цю ціну просто бімба. Гарантія 36 місяців на компресор це дуже добре.

    Переваги:
    Невисока ціна, якісний товар
    Недоліки:
    Не виявив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Юрій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Олексій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Користуюсь цим холодильником вже 5 місяць,працує чудово,холодить теж. Дякую за якісній холодильник)

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Олексій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбаний на заміну старого. Холодить і зберігає холод добре.

    Недоліки:
    Ручка відкривання знаходиться низько, розміщенна незручно. При включенні видає звуки. Холодильник малуватий
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Денис! Дякуємо за ваш вибір та відгук на сайті.

  • Едуард М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Підходить по габаритами, працює добре

    Переваги:
    Підходить по габаритами, працює добре
    Недоліки:
    Не має
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Едуард! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.

  • Тимошенко Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не холодить ( максимальний режим холоду 5- видає 8 градусів).
    Вода на стінці , буває лід.
    Голосний- не двигун, а вся система охолодження .
    Не зручно відкривати - низько розташовано виїмку для руки. На фото видно.

  • Тимошенко Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купили холодильник - менше доби користуюсь. Холодить він погано. Стінка задня - то мокра то в льоді. Поклала градусник всередину. Та на максимальному режимі 5, видає температуру найнижчу 6 градусів, деякі полки -8 градусів. Борщ на третій день вже не придатний буде. Шум радянського холодильника- бурчить щось та підспівує двигуну. Відкривання дверей - не зручно для високої людини: захват на відкриття -низ дверцяти , що нижче рівня долоні.

    Переваги:
    -
    Недоліки:
    Це не холодильник. Буду оформлювати повернення.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Юлія! Нам прикро, що Ви отримали негативний досвід у користуванні нашим приладом. Справа в тому, що неравномірне розподілення температури в холодильній камері, та наявність льоду або мокрої задньої стінки пояснюється тим, що ця модель холодильника має звичайну статичну систему охолодження ( це є нормальним явищем для цієї системи ).

    • Олексій Є***

      Вам швидше за все не пощастило, і близько немає всього того, про що ви пишите. Можливо, у вас бракований холодильник або завищені вимоги до виробу.

    • Олексій Є***

      Холодильником користуємося вже майже 2 місяці,нарікань немає що по роботі двигуна,що за ступенем холоду.

  • Едуард М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Добре працює. Своєчасно доставили.

    Переваги:
    Добре працює
    Недоліки:
    Не має
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Едуард! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!

  • Helga
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ок. Звичайний холодильник. Працює нормально.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Helga! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!

  • Виктор Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все влаштовує. Працює добре

    Переваги:
    ціна/якість
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Віктор! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай служить довго!

  • Усенко Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший холодильник, вместительный. Пока претензий нет

    Переваги:
    Недорогой
    Недоліки:
    Не обнаружили
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Єкатерина! Дякуем Вам за Ваш вибір, та відгук на сайті. Приємного користування!

  • Слава Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший вариант за свои деньги!

    Переваги:
    Отлично холодит, внешний вид, цена
    Недоліки:
    Для семьи будет мало места, шумновато работает
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Слава! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!

  • Роксолана
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже хороший холодильник

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Роксолана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!

  • Майя Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Холодильник стильный, вместительный и при этом довольно компактный.

    Переваги:
    Современный дизайн - прекрасное дополнение к современной кухне
    Недоліки:
    Отсутсвуют
  • Елена С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Покупали 6 месяцев назад. Выбирали долго и остановились на этой модели. Очень даже приличный вариант за эти деньги. Так как покупали маме в село, оформили "премиум" за 399 грвн, так как везти 40 км от города.Холодильник привезли, занесли, распаковали бесплатно. Холодильник удобный. Мама довольна холодильником, а мы обслуживанием

    Переваги:
    Цена-качество.
  • Алла С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    гарний холодильник

  • Александр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Зимой сдох бойлер, а летом холодильник.Действовать нужно было быстро.Бюджет 7000 грн.Семья двое взрослых и трое детей.Мониторила по всем сайтам.Сравнивала модели, характеристики,цены, отзывы.А впереди выходные и праздники ((( А на улице и дома жарааа... Взвесив за и против решили рискнуть и заказали именно эту модель и фирму.
    Большое спасибо розетке за быструю доставку! Прислали подтверждение заказа. Позже прислали на Вайбер ,смс на телефон и на Эл.почту номер курьера .Созвонилась для уточнения времени доставки. Приехали ребята четко по времени, вызвали на улицу для осмотра товара, выдали чек ознакомится. Занесли на 5 этаж и прямо на кухню. Сказали как распаковать и когда можно подключить ( не ранее чем через 4 часа после доставки). Доставка 59грн + этаж 50 грн( если товар тяжелее 50 кг). Всё упаковано и заклеено скотчем. Мы очень рады новой покупке. Спасибо Rozetke! Надеемся прослужит долго))
    Придём покупать газовую плиту)) теперь только тут! Рекомендую розетку и холодильник!

    Переваги:
    Компактный, белоснежный,супер тихий, вместительный,в морозилке ящики большие,плотное закрывание дверей
    Недоліки:
    Короткий шнур,тусклое освещение
  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    привезли без проблем занесли в квартиру в целости и сохранности. Только на сайте написано что бесплатная доставка а по факту за доставку платил. Жду обьяснений от розетки.

    Переваги:
    Компактный вместительный
    Недоліки:
    Регулируется только верхняя полка остальные нет
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання

    • Матвій Б***

      А за скільки доставка?

  • Ася Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    отличный и вместительный для небольшой кухни

    Переваги:
    цена качество размер стабилизатор напряжения
    Недоліки:
    нет
  • Алиса С***
    Продавець: Rozetka

    Категорично не рекомендую! гарантійний термін не відслуговує, а гарантійне сервісне обслуговування просто жахливе. Я би сказала ніякого. Краще купувати щось інше, нехай дорожче, але більш надійне.

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Неякісний. Гарантійне обслуговування паскудне
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Аліса! Нам прикро, що Ви отримали негативний досвід від користуванням нашим приладом. Для остаточного виявлення та усунення Вашої проблеми, будь ласка, опишіть все в чат-боті на нашому офіційному сайті&