Здоров'я зубів і порожнини рота починається з правильного догляду. Стоматологи рекомендують використовувати електричні зубні щітки, які швидко й ефективно видаляють наліт, зберігаючи чистоту й білину емалі.

Особливості електричних зубних щіток Oral-B Braun

Компанія Braun випускає електрощітки Oral-B двох типів живлення:

 • акумуляторні моделі гарантують стабільну роботу впродовж 7 днів;
 • зубні щітки на батарейках більше підходять для подорожей і відряджень, оскільки не вирізняються високою продуктивністю.

Також варто зазначити, що електрощітки Орал Бі залежно від технології чищення можуть бути:

 • Зворотно-обертальні — це девайси з технологією 2D, які виконують лише зворотно-обертальні рухи, не даючи проробляти важкодоступні місця. Такі електрощітки підійдуть дітям від 3 років, а також людям із чутливими зубами та яснами.
 • Пульсувальні — це щітки з 3D-технологією, які додатково виконують точкові пульсувальні рухи, що дає розм’якшувати й знімати наліт із зубів. Однак використовувати такі електричні щітки рекомендовано тільки людям зі здоровими та міцними зубами.
 • Звукові — це вдосконалені щітки для зубів Oral-B Braun, у яких щетинки рухаються за допомогою генератора високих частот (а не за допомогою механічного руху мотора, як у девайсах із 2D- і 3D-технологіями). Вироблювані звукові хвилі високої частоти викликають вібрацію щетинок. Частота вібрації така висока, що за одну секунду звукова електрощітка робить більше рухів, ніж під час використання звичайної щітки за всю процедуру. Такі прилади добре видаляють м'який і твердий наліт, запобігають утворенню зубного каменю. У комплекті до звукової електрощітки Oral-B завжди є хоча б одна змінна насадка, що дає змогу використовувати один девайс для всієї родини (для кожного члена сім'ї призначається своя індивідуальна насадка).
 • Ультразвукові — виробляють ультразвукові хвилі надвисокої частоти. Ультразвук не тільки надає руху щетинкам, а й сам по собі активно діє на наліт, а також шкідливі бактерії та мікроби. По суті, вам залишається тільки "вимести сміття" щетинками. І хоч ультразвукові електрощітки вважаються найпотужнішими й найефективнішими, ними не варто користуватися за наявності декількох пломб, штучних зубів, мостів або імплантів. Адже все, що не є зубною емаллю, під дією ультразвуку може зруйнуватися.

Крім того, Oral-B пропонує своїм покупцям іригатор для ротової порожнини. Це унікальний пристрій, призначений для видалення нальоту, залишків їжі між зубами, а також масажу ясен за допомогою пульсувального водяного струменя. Водночас іригатор можна заправляти як простою водою, так і лікарським препаратом. Він незамінний для чутливих зубів і ясен, а також для догляду за брекет-системою.

Також у каталозі ROZETKA представлено професійні зубні центри Oral-B Braun для комплексного догляду, які містять:

 • електричну зубну щітку для дорослих;
 • один іригатор;
 • змінні насадки як для електрощітки, так і іригатора;
 • насадка для чищення язика.

Як правильно обрати електричну щітку для зубів Oral-B

Купити електричну зубну щітку Орал Бі можна прямо зараз, оформивши онлайн-замовлення на сайті ROZETKA. У каталозі представлено великий асортимент якісної продукції для догляду за порожниною рота за демократичною ціною. А головне, що можна замовити електрощітки для всієї родини:

 • Доросла. Універсальна зубна щітка з однією або двома змінними насадками для щоденного використання. Ретельно видаляє наліт і вибілює емаль. Дбайливо масажує ясна та попереджає, якщо ви натискаєте на щітку занадто сильно (моделі з датчиком тиску).
 • Дитяча. Малюкам від 3 років підійде електрична зубна щітка з невеликою круглою насадкою і м'якою щетиною. Такий девайс дбайливо чистить зуби дитини, вібруючи що 30 секунд, у такий спосіб сповіщаючи про потребу зміни зони чищення. А яскравий дизайн щітки із зображенням улюблених героїв Disney сподобається кожній дитині.

Обираючи електричну зубну щітку, крім кількості насадок і ступеня їх жорсткості, треба враховувати й кількість режимів роботи девайса. Для щоденного чищення буде досить одного стандартного режиму. Але для вимогливіших покупців Oral-B пропонує моделі з декількома режимами роботи:

 • щоденне очищення;
 • глибоке очищення;
 • вибілювання;
 • делікатний режим для чутливих зубів;
 • очищення язика.

Якщо під час купівлі електричної зубної щітки Oral-B Braun передусім ви звертаєте увагу на вартість, то це головна помилка під час вибору. Адже дорогий девайс не завжди означає найкращий. Не забувайте враховувати функційні особливості електрощітки, а також добирати девайс з урахуванням індивідуальних особливостей і рекомендацій стоматолога. Замовити електрощітку Oral-B від Braun з доставкою всією територією України можна онлайн на сайті ROZETKA. Ознайомитися з докладнішою інформацією, а також відгуками покупців можна в картці товару.

Обрано 39 товарів