Стоматологи рекомендують міняти зубну щітку що 3-4 місяці. Але що робити з електрощіткою? Невже щоразу потрібно купувати нову? Ні, все набагато простіше. В електричній щітці передбачено універсальне кріплення знімної головки. Тому в разі потреби ви можете замінити стару насадку на нову, не купуючи водночас новий ґаджет. Також ця особливість дає змогу користуватися однією електрощіткою всій сім’ї, використовуючи для кожного члена свою індивідуальну насадку.

Насадки для зубної щітки: різновиди й особливості

На відміну від класичної щітки, електричні аксесуари для догляду за порожниною рота дають змогу досягти ретельнішого очищення, навіть у важкодоступних місцях. Тому електричні зубні щітки такі популярні в наш час, а різноманітність змінних насадок із кожним днем щораз зростає, вони можуть відрізнятися не тільки формою та розміром, але й технологією чищення та функціональним призначенням. Зазвичай для різних цілей використовуються різні головки:

 • для щоденного чищення використовуються щетинки середньої жорсткості;
 • для вибілювання потрібен спеціальний полірувальний блок, який м'яко видаляє плями з емалі, роблячи їх білішими та міцнішими;
 • для чутливих зубів і ясен: використовуються дуже м'які щетинки для дбайливого очищення порожнини рота;
 • для додаткового чищення між зубами: така насадка працює за принципом флосу, ретельно очищаючи ділянки між зубами та зберігаючи здоров'я ясен;
 • чищення язика: передбачає наявність спеціального режиму роботи щітки;
 • масаж ясен: насадки з м'якими щетинками можна використовувати для додаткового масажу, знімаючи запалення й покращуючи кровообіг;
 • для брекетів: обирайте спеціально розроблену для догляду за брекет-системою насадку маленького розміру;
 • для догляду за дитячими зубами: ультрам'яка насадка, розроблена з урахуванням усіх особливостей ротової порожнини в дітей.

Як правильно добрати змінну насадку для електрощітки

Обираючи змінні насадки для електричних зубних щіток, важливо враховувати її бренд. В інтернет-магазині ROZETKA представлено як популярні бренди Oral-B Braun, Philips, Xiaomi, Colgate, Panasonic, Edel White, так і інші, менш відомі. Звичайно, до зубної щітки можна добрати насадку іншого бренда, адже часто вони мають універсальне кріплення, але найнадійнішим і найбезпечнішим вибором залишаються фірмові оригінальні комплектуючі.

Також під час вибору треба враховувати технологію чищення:

 • Зворотно-обертальні: класичні електрощітки з технологією 2D, щетинки якої виконують тільки зворотно-обертальні рухи. Вони підійдуть дітям від 3 років і людям із чутливими зубами.
 • Пульсувальні: головка, крім зворотно-обертальних рухів щетинками, робить і пульсувальні рухи. Така технологія допомагає розм'якшити й прибрати навіть найтвердіший наліт, у такий спосіб запобігаючи утворенню зубного каменю. Однак використовувати такий аксесуар рекомендовано тільки людям із міцними та здоровими зубами.
 • Звукові: електричні девайси для чищення зубів, що відрізняються способом роботи двигуна (відбувається за допомогою генератора високих частот). Генератор виробляє звукові хвилі високої частоти, в такий спосіб викликаючи вібрацію щетинок. Така технологія дає виконувати більшу кількість рухів на хвилину, в такий спосіб покращуючи якість чищення зубів і порожнини рота.
 • Ультразвукові: рух відбувається за допомогою ультразвукових хвиль надвисокої частоти. Водночас ультразвук не тільки надає руху щетинкам, а й діє на наліт і шкідливі бактерії. І хоч електрощітки з ультразвуковими насадками вважаються найпотужнішими й найефективнішими, ними не варто користуватися, якщо ви маєте пломби, імпланти, коронки, мости або штучні зуби.

Як часто міняти насадку зубної щітки

Відповідь на це запитання дає кожен виробник, але в середньому термін експлуатації за умови щоденного використання не має перевищувати три місяці. Зазвичай на змінних насадках використовується спеціальне забарвлення щетинок, яке починає блякнути з їх зношенням. Тому ви своєчасно дізнаєтеся про потребу купити нові змінні насадки для своєї електричної зубної щітки.

Обрано 92 товари

Показати ще 32 товари