З приходом холодів одним із найпопулярніших товарів стають нагрівачі. Причини підвищеного попиту на нагрівачі в Києві й інших містах України легко можна пояснити. Централізоване опалення з кожним роком функціонує все гірше та гірше. Від комунальників, як і від природи, милостей чекати не доводиться. Добре, що дефіциту на нагрівачі для будинку сьогодні не існує. Електричні нагрівачі (Харків, Одеса) представлені широким асортиментом у будь-якому магазині побутової техніки. Купити нагрівач у Києві, Харкові, Одесі можна також і на ринках. Однак цей спосіб купівлі може спричинити надалі певні проблеми. Побутовий нагрівач — досить серйозний прилад. І продаж нагрівачів має в обов'язковому порядку супроводжуватися відповідними гарантіями й іншими необхідними документами. Всі ці вимоги неухильно дотримуються в інтернет-магазині ROZETKA. Водночас забезпечується максимальний комфорт для клієнтів — як під час вибору, так і безпосередньо під час купівлі нагрівача. Всі операції здійснюються у віртуальному режимі. Тому купити нагрівачі в Одесі чи Дніпрі в нас так само легко, як у Харкові, Львові та будь-якому іншому куточку країни. Процес оформлення покупки займе у вас не більш ніж п'ять хвилин, необхідно лише заповнити відповідну заявку.

Види нагрівачів у каталозі ROZETKA

Сьогодні виробники пропонують широкий спектр варіантів нагрівачів для будинку, вулиці чи промислових приміщень, які відрізняються за технологією, розмірами, типом нагрівача, типом розміщення. 

 • Оливний — це найвідоміший тип пристроїв, які можна зустріти в офісах, приватних будинках, квартирах. За принципом роботи та зовнішнім виглядом вони схожі на батарею, з тією різницею, що замість води всередині міститься олива. Нагрівальний елемент міститься всередині корпусу. Ці прилади абсолютно безшумні, не сушать повітря й не спалюють кисень у приміщенні. До основних переваг таких нагрівачів можна віднести широкий діапазон розмірів, демократичну вартість. У плані розміщення — це підлогові моделі.
 • Конвектори — працюють на основі повітряної циркуляції. У корпусі таких пристроїв розміщуються ТЕНи, що нагріваються під дією електроструму. Нагріте повітря через решітку потрапляє в приміщення, де змішується з холодним.
 • Теплова гармата — цей варіант призначений, швидше, не для будинку, а для технологічних приміщень. Зазвичай вони встановлюються для опалення великих приміщень — складів, авторемонтних майстерень, складських площ. 
 • Керамічні — у цих нагрівачах нагрівальний елемент зроблений із металокераміки. Сама тепловидатність відбувається під час охолодження вентилятором нагрівального елемента. Це мобільні та компактні пристрої. Виробники таких моделей пропонують настінний, підлоговий і навісний або стельовий тип розміщення.
 • Інфрачервоні — ці прилади не гріють повітря, а нагрівають предмети, які містяться в зоні нагрівача. Як нагрівальний елемент слугують спеціальні лампи, що працюють у спектрі, невидимому для людини, але виділяє велику кількість тепла. У цьому разі теплове випромінювання не поглинається повітрям, і вся енергія досягає предметів і людей, що перебувають у приміщенні. ІЧ-нагрівач може бути використаний як вуличний нагрівач, що оцінили власники кафе, таверн, ресторанів — заклади, де є відкриті тераси. До інфрачервоних нагрівачів можна віднести такі різновиди пристроїв:
  • Карбонові — принцип роботи та структура практично така, як в інфрачервоного аналога, тільки замість лампи тут вмонтована спіраль із карбону. Це енергоощадний варіант нагрівача, оскільки застосування вуглецевої карбонової спіралі може заощадить до 20% електроенергії.
  • Кварцові — виробляються як плоскі панелі, які покриті композитним матеріалом — керамікою, кварцовим композитом, каменем.
  • Мікатермічні — в основі цих приладів містяться пластини, покриті слюдою — матеріалу, який має високу теплопровідність і є електричним ізолятором. Тут на частку променевої енергії припадає до 80% і на конвекцію — до 20%.

Щодо типу живлення, то найпоширенішим варіантом є, звичайно ж, електричні нагрівачі, однак для опалення терас, літніх майданчиків кафе та ресторанів та інших просторів на відкритому повітрі часто використовуються газові нагрівачі, а також опалювальні прилади на дизельному паливі та гасі.

Як вибрати нагрівач?

Основна характеристика будь-якого нагрівача — потужність. Розрахувати її можна за співвідношенням 10 кв. метрів на 1 кВт. Якщо брати до уваги відгуки власників, то рекомендовано купувати нагрівачі з потужністю трохи більше розрахункової. У модельному ряду нагрівачів від відомих брендів Ballu, Хенді Хітер можна знайти моделі різні за габаритами, потужністю, дизайном. Зручна панель фільтрів інтернет-магазину ROZETKA допоможе полегшити пошук. Тут можна задати тільки актуальні параметри:

 • тип нагрівача;
 • діапазон ціни;
 • керування — механічне або електронне;
 • потужність;
 • призначення.

Незаперечною перевагою придбання нагрівачів в інтернет-магазині ROZETKA є можливість вибрати для себе оптимальний спосіб оплати й оформити кур'єрську доставку. Газові та електричні нагрівачі доставляються нашим клієнтам із максимальною оперативністю. У великих містах (наприклад, Дніпро) нагрівачі будуть у вас уже за кілька годин. У віддаленіших регіонах вказаний термін може збільшитися до доби.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Обігрівачі?

Які є новинки товарів в категорії Обігрівачі?

Показати ще