Для чого потрібні масажери

Чоловіки й жінки мріють мати молодший вигляд. Сучасний спосіб життя позначається на шкірі, страждають суглоби й багато інших частин тіла. Люди, з максимально завантаженим графіком, не можуть дозволити собі розкіш, як-от салонний масаж. На допомогу приходять масажери, вони допомагають розслабитися й помолодшати без вагомих матеріальних втрат, займають мало місця, можна експлуатувати де завгодно. Перші згадки про них з'явилися в XIX ст. Винахідник Клемм придумав ручні масажери з каучуку, він ідеально підходив, був пружний і гнучкий, називалося це пристосування «м'язопобивач». Він призначався для різних частин тіла — рук, голови, для обличчя, ніг, спини тощо. Зараз же є безліч приладів, спрямованих на різні цілі. Фахівці цієї сфери діяльності виділяють такі різновиди масажу:

  • Вібромасаж. Передає коливальні рухи різних амплітуд, за допомогою спеціального апарата. Знімає втому, підвищує працездатність, лікує захворювання. Має ефективну дію на системи людського організму, покращує діяльність судинної системи, нормалізує кровообіг і роботу серця. Використовується в лікуванні та профілактиці спортивних травм, опорно-рухового апарату. 
  • Гідромасаж. Полягає в позитивному впливі струменів води на людський організм. Буває місцевим і загальним, інтенсивно опрацьовує тканини, чим відрізняється від інших різновидів масажу. Заспокоює, розслаблює, усуває біль у суглобах. Після процедури з'являється втома, що супроводжується міцним сном. Знімає стрес, робить тіло рухливішим, приводить організм у тонус, результат відчутний наступного дня.
  • Імпульсний. Спрямований на загальне оздоровлення організму, постачає його поживними речовинами. Приводить у тонус нервову й опорно-рухову систему, стимулює м'язи. Застосовується за бажання омолодитися, позбутися целюліту, найпопулярніший масажер для схуднення живота 
  • Роликовий. Покращує стан шкіри, популярний серед жіночої статі. Ефективно запобігає появі целюліту, рекомендується малорухливим людям, а також із нестабільним емоційним станом. Призначається для роботи над конкретними, проблемним зонами.
  • Шіацу/акупунктура. Японський різновид терапії, ґрунтується на фізіологічній і анатомічній циркуляції енергії ци. Покращує емоційний фон, сприяє появі нових талантів, приводить до гармонії із самими собою, покращує сон, підвищує больовий поріг. Усе це робиться за допомогою натискання пальцями на конкретну зону людського тіла

Асортимент товару

Широкий асортимент дасть змогу вибрати потрібний товар. Можна з легкістю підібрати масажер для тіла. Для зручності покупців виробники роблять його різних розмірів, форм і принципів роботи. У разі частої стомленості стоп, у вашому розпорядженні великий асортимент пристосувань для ніг — вібромасажери, гідромасажери й багато інших, допоможуть вам розслабитися після важкого трудового дня. Багато часу проводите перед комп'ютером або маєте проблеми із зором? Масажер для очей розв'яже усі ваші проблеми, підбираєте індивідуально, насолоджуєтеся користуванням. У каталозі товарів також можна знайти агрегат для рук, після якого робота буде швидкою і якісною. І найголовніше, щоб голова завжди була свіжою, масажер для голови — і стресу як не бувало.

З розвитком техніки з'являється більше моделей із різними функціями й можливостями. Все створене виключно для вашої зручності. Тому виробники створюють продукти, дотримуючись останніх трендів і прислухаючись до потреб покупців. Люди хочуть отримувати мобільні, якісні та легкі у використанні товари. Ними можна користуватися на відпочинку, роботі, вдома, у гостях, головне зарядити можна в будь-якому доступному місці. З огляду переваг покупців і їхніх вимог розроблені кілька варіантів живлення приладу: 

  • З живленням від батарейок;
  • від акумулятора;
  • від прикурювача;
  • від мережі 

Поради щодо вибору масажера

Визначтеся з призначенням апарата, виберіть найбільш відповідний для вас. Врахуйте момент самостійного використання, пульт керування або довга ручка допоможуть у цьому. Перегляньте протипоказання, уважно вивчіть асортимент усіх моделей. Не читайте відгуки в інтернеті, позаяк у кожної людини індивідуальні вимоги до приладу і вони можуть не збігатися. Краще проконсультуватися у фахівця. Висока ціна не означає якість і результат, є бюджетні моделі, набагато кращі від дорогих. І, звичайно, не обов'язково мати проблеми зі здоров'я для придбання масажера, він призначений також для релаксу й розслаблення всього тіла.

Показати ще