Що таке масажери для очей

Різні масажери для очей — унікальна продукція. Вони стануть у пригоді практично всім. Насамперед, товар необхідний людям, які проводять більшу частину свого часу за комп'ютером. Ні для кого не секрет, що очі мають властивість втомлюватися. У разі надмірної напруги, зір може погіршуватися, аж до повної його втрати.

Щоб уникнути цього негативного впливу, багато лікарів рекомендують такий пристрій. Він може задовольняти відразу кілька цілей. Насамперед, зазначається позитивний оздоровчий ефект у разі регулярного використання. Дійсно, обладнання підійде для людей із проблемами зору, воно рекомендується навіть для тих, хто страждає катарактою, однак, найкраще попередньо проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися у відсутності протипоказань.

Сучасний рівень життя негативно впливає на загальний стан здоров'я. Найбільше від цього страждають очі. Більшість помешкань на сьогодні облаштована великою кількістю обігрівальних засобів. Унаслідок цього, очна рідина з плином часу висихає. У разі спертого повітря припиняється подавання кисню в очниці та сповільнюється циркуляція крові.

Цей прилад сприяє мікроциркуляції в кровоносних судинах через вплив на зону навколо очей. Завдяки цьому відновлюється робота м'язів, а клітини поповнюються киснем і запасаються корисними поживними речовинами. Якщо говорити про більш серйозні хвороби, то деякі моделі можуть відновлюватися положення кришталика. Поступальні масажні руху усувають кривину. Якщо проводити процедуру щодня впродовж певного часу — є шанс усунути короткозорість.

Також вони застосовуються для розслаблення після важкого трудового дня. Тобто, здійснюється свого роду профілактика. Також із таким приладом зручно спати, він позитивно впливає на сон, розслабляючи м'язи навколоочної зони.

Конструкція

Більшість модифікацій товарного ряду зовні схожа на щільні суцільні окуляри. Така будова забезпечує охоплення максимальної площі. Вони виготовлені зі щільного пластику. Такий матеріал захистить агрегат від механічних пошкоджень. Завдяки цьому витратнику, предмет слугуватиме набагато довше. Його також можна назвати зносостійким. У разі правильного догляду він слугуватиме понад 5 років. Зовнішню частину необхідно протирати вологою ганчіркою від пилу та інших забруднень.

Якщо говорити про масажери-окуляри — то головним елементом їхньої конструкції є, звісно, внутрішній складник. Він виготовляється з м'яких тканин, для більшої зручності. Саме там розміщений основний масажний механізм.

Також варто звернути увагу на таку деталь, як фіксатори. Дуже важливо підібрати потрібний різновид фіксації. Відштовхуватися варто від особистих вимог. Людям, які страждають від високого тиску у лобовій і скроневій частині — не рекомендується купувати модифікації з тугими гумками-фіксаторами. У цьому разі підійдуть варіації з відсутністю цього елемента. 

Різновиди

Насамперед, всі екземпляри класифікуються за головним призначенням. Насамперед, розрізняють масажери для очей і стимулятори зору. Перші усувають незначні проблеми, на кшталт втоми очей, і просто сприяють м'язовому розслабленню. Другий різновид більш професійний. Нерідко використовується окулістами та взятий на озброєння багатьма приватними клініками.

Також вони розрізняються за формою. Звичайно, найпопулярнішою й корисною за відгуками лікарів є маска через свою площу охоплення та вібрувальний ефект. Але не варто забувати й про ручні модифікації. Їхня незручність полягає лише у тому, що потрібне людське втручання. Процес масажу реалізовується за допомогою плавних поступальних рухів.

Також масажери поділяють за виглядом. Лідером на ринку вважаються акупунктурні. Створюють зігрівальний ефект, тонізують зону очей. Акупунктурні-магнітні користуються не меншою популярністю. Функціонують на основі магнітних імпульсів, забезпечуючи приплив крові. Ультразвуковий має найскладнішу інструкцію застосування. Найчастіше, початківцю складно розібратися з апаратом.

Обрано 137 товарів

Показати ще 60 товарів