Ручні роликові масажери мають у своєму складі обертові дерев'яні поодинокі кульки-ролики, скріплені між собою, що крутяться в конкретних напрямках зі встановленою швидкістю. Завдяки цьому досягається ретельне пропрацювання м'язів. Найкращі масажери роликового типу працюють з різним функціоналом: погладжування, розминка, шіатцу тощо

Особливості роликових масажерів

Виробляються різноманітні типи модифікацій цього пристрою — як для ручного використання, так і електричні, вироблені з різних матеріалів, різної фігури й об'ємів, а самі ролики — з різноманітними конфігураціями, характером робочої поверхні, розташуванням і шириною самих роликів.  Результат процедури подібний до сеансу висококласного масажу, як пишуть у відгуках, єдина відмінність — це ширина пропрацьовуваних зон. Чим більше додаткових функцій є в пристрої, тим ширший діапазон цілющого впливу.

Сфера використання роликових масажерів велика. Їх використовують для пропрацювання таких зон:

  • Для ніг і стоп. Особливий тип масажерів, який використовується для зняття напруги стоп. Представлений у двох типах — гідромасажні ванночки і прилади у формі чобітків. Перші призначені для «мокрого» масажу, другі — переважно для «сухого». Процедура буває прохолодною, гарячою, теплою, що залежить від температури води, яка використовується.
  • Для спини. Передбачені для розслаблення м'язів шиї і спини.
  • Для шиї. Покращують кровообіг шкіри голови.
  • Для тіла. Розминає затерплі або перетруджені м'язи вже після тривалих фізіологічних навантажень.
  • Для обличчя. Передбачені для масування і омолодження шкіри обличчя.

Використовують роликові масажери з вакуумною функцією для коригування форми, лікування целюліту, жирових відкладень, для зняття набряків, детоксикації, лімфодренажу, підтягування бюста, обличчя й тулуба. Крім того, вакуумний масажер обирають для зняття стресу і втоми, лікування нервових хвороб, ЛОР-захворювань.

Обрано 1147 товарів

Показати ще 60 товарів