Що таке масажери для голови та навіщо вони потрібні

Різні масажери для голови призначені для проведення такої процедури, як масаж. Відомо, що він буває декількох різновидів. Найпопулярнішим здавна вважається спинний. Однак, ні для кого не секрет, що такі частини тіла, як шия й голова мають найбільшу кількість нервових закінчень. Тому і потребують такого апарату.

Насамперед варто розуміти, що такий агрегат покращує не тільки фізичний стан, а й також сприяє поліпшенню мозкової діяльності. Багато психологів також рекомендують застосовувати у разі стресів і депресій. Стимулюють ріст волосся, впливаючи цілеспрямовано на волосяні цибулини. Так, у деяких випадках, зупиняється процес випадіння. Деякі моделі націлені на центральну нервову систему. Їхньою основною функціональною можливістю вважається здатність налагоджувати сон.

Потрібен такий апарат переважно для людей, що ведуть сидячий і не активний спосіб життя. У таких ситуаціях фізичне виснаження зумовлене тим, що кисень надходить у мозок у мінімальному об’ємі. Прилад відновлює нормальну циркуляцію крові за допомогою вібрації або точково.

Стане в пригоді товар і для тих, хто страждає певними захворюваннями. До їх числа входять м'язові спазми комірцевої зони та постійні мігрені. Щоб позбутися відразу від двох проблем, потрібно звернути увагу на універсальні варіації. Вони працюють відразу у двох напрямках. Насамперед, розслаблюють затиснуті м'язи, а також вібраційно впливають на нервові закінчення. Загалом можна з упевненістю стверджувати, що масажери для голови - необхідне обладнання, що допомагає примножити здоров'я в різних його аспектах.

Різновиди

Насамперед, всі екземпляри поділяються за принципом роботи. Найбільшою популярністю користуються електричні моделі. Вони функціонують на основі коливання вібраційних хвиль. У такий спосіб залучена максимально велика частина голови або шиї. Практично всі представники товарного ряду мають зігрівальний ефект, що сприяє поліпшенню циркуляції крові. Їх рекомендують у разі підвищеного тиску й болю у скроневій частині. Знімають напругу, розслабляючи затиснуті або забиті судини. Перевага таких варіантів полягає в тому, що користувачеві не потрібно нічого робити. Незалежно від конкретного різновиду, електроприлад виконує сам усю процедуру від початку до кінця.

Крім вібромасажерів, є і електроприлади, що працюють на основі інфрачервоного випромінювання. Рушійною силою цих девайсів є виділення тепла. Вченими доведено, що теплові промені позитивно впливають на артеріальні та венозні судини. Аргументована користь полягає у тому, що ці масажери сприяють відтоку лімфи.

Якщо говорити про більш прості різновиди, то потрібно згадати ручні масажери для голови. Ними дуже легко як користуватися, так і транспортувати на довгі дистанції. Це зумовлене ергономічністю товару. Найпоширенішою модифікацією вважається традиційний апарат Мурашка. Головний ефект відбувається через точковий вплив. Агрегат зовні схожий кухонний віночок для збивання. Конструкція досить проста. Найчастіше вона має 12 масажних пальчиків. На кінці кожного з них є невеликі круглі наконечники. Особливість девайса у гнучкості. У разі зіткнення з головою або іншою опуклою частиною тіла — прути плавно розсуваються, охоплюючи всю потрібну площу. Плюс цього різновиду в його простоті та приємній ціновій політиці. На відміну від аналогів, згідно з відгуками, масаж робиться необмежений час, у разі тривалого використання не завдає шкоди власнику.

Класифікують усі варіації ще й за таким чинником, як форма. З огляду на це, найбільш популярними вважаються шоломи. Найчастіше вони охоплюють як голову, так і шию. Мають щільні фіксатори та м'яку підкладку. Корпус, найчастіше, виготовлений зі щільного пластику. Бувають портативними або для яких потрібне покриття.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати масажер для голови — потрібно ознайомитися з усіма деталями модельного ряду та вибрати варіант, відповідний до конкретної потреби. Вони купуються з лікувальною метою або просто як інструмент для розслаблення. У першому випадку, найкраще за все звернутися за консультацією до лікаря, оскільки багато моделей мають певні обмеження. Якщо ж планується просто, як засіб для розрядки — практичніше буде зупинитися на більш простих модифікаціях, тобто ручних. Також потрібно враховувати потенційне місце застосування. Якщо агрегат буде використовуватися переважно у дорозі або в умовах, де немає електрики — найкраще зупинитися на акумуляторних ''машинах''.

Обрано 980 товарів

Показати ще 60 товарів