Традиційну кухонну плиту дедалі більше витісняють електричні вбудовані плити. Варильні електричні поверхні залучають споживачів насамперед граничною простотою в експлуатації. Крім того, робоча електро поверхня, на відміну від газового аналога, забезпечує повну екологічну безпеку.

Варильні електричні поверхні поділяються за типом нагрівального приладу на індукційні й галогенові. Більш економічними вважаються індукційні. Вони оснащені спеціальним блоком, який подає нагрів безпосередньо на дно посуду. У такий спосіб скорочується час приготування їжі і, відповідно, витрата електроенергії.

Також варильні електричні поверхні відрізняються типом матеріалу, з якого вони виготовлені. Це може бути неіржавка сталь, алюміній або склокераміка. Найбільш сучасними і практичними є склокерамічні електричні вбудовані плити. Це покриття дає змогу досягти максимальної швидкості розігріву плити. Водночас воно досить легко очищається. Також такі плити випускаються в різних колірних рішеннях. Завдяки цьому, ви можете вибрати плиту, погодившись із вашими смаковими уподобаннями. Варильна електро поверхня легко підійде в будь-який дизайн і прикрасить вашу кухню.

У нашому інтернет-магазині ROZETKA представлений широкий асортимент варильних поверхонь. У нас ви знайдете варильні електричні поверхні, газові комбіновані, а також вбудовані або «соло». Для того, щоб придбати варильну поверхню в нас, вам не доведеться, навіть виходити з дому. Усі операції здійснюються у віртуальному режимі. Тому для оформлення покупки ви можете прямо зараз заповнити розміщену на сайті заявку. А куплена вбудована електрична варильна поверхня буде оперативно доставлена вам нашою кур'єрською службою.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Варильні поверхні електричні?

Які є новинки товарів в категорії Варильні поверхні електричні?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Варильні поверхні електричні?

Які найдорожчі товари в категорії Варильні поверхні електричні?

Варильні поверхні електричні: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Варильна поверхня електрична GUNTER&HAUER CER 640 4899₴
Варильна поверхня електрична WHIRLPOOL AKT 8130/LX 8999₴
Варильна поверхня електрична Domino GUNTER&HAUER CER 320 3399₴
Варильна поверхня електрична MINOLA MVH 6031 KBL 4869₴

Варильні поверхні електричні

Показати ще