Традиційну кухонну плиту дедалі більше витісняють електричні вбудовані плити. Варильні електричні поверхні залучають споживачів насамперед граничною простотою в експлуатації. Крім того, робоча електро поверхня, на відміну від газового аналога, забезпечує повну екологічну безпеку.
Варильні електричні поверхні поділяються за типом нагрівального приладу на індукційні й галогенові. Більш економічними вважаються індукційні. Вони оснащені спеціальним блоком, який подає нагрів безпосередньо на дно посуду. У такий спосіб скорочується час приготування їжі і, відповідно, витрата електроенергії.
Також варильні електричні поверхні відрізняються типом матеріалу, з якого вони виготовлені. Це може бути неіржавка сталь, алюміній або склокераміка. Найбільш сучасними і практичними є склокерамічні електричні вбудовані плити. Це покриття дає змогу досягти максимальної швидкості розігріву плити. Водночас воно досить легко очищається. Також такі плити випускаються в різних колірних рішеннях. Завдяки цьому, ви можете вибрати плиту, погодившись із вашими смаковими уподобаннями. Варильна електро поверхня легко підійде в будь-який дизайн і прикрасить вашу кухню.
У нашому інтернет-магазині ROZETKA представлений широкий асортимент варильних поверхонь. У нас ви знайдете варильні електричні поверхні, газові комбіновані, а також вбудовані або «соло». Для того, щоб придбати варильну поверхню в нас, вам не доведеться, навіть виходити з дому. Усі операції здійснюються у віртуальному режимі. Тому для оформлення покупки ви можете прямо зараз заповнити розміщену на сайті заявку. А куплена вбудована електрична варильна поверхня буде оперативно доставлена вам нашою кур'єрською службою.

Показати ще 60 товарів