Чим гарні електричні варильні поверхні Samsung

Одні з найкращих у своєму сегменті — електричні варильні поверхні Samsung від південнокорейського бренду зі світовим ім'ям. Вони посідають особливе місце серед аналогів, поєднуючи мінімалістський дизайн з функціональністю та новітніми технологіями. Першокласна техніка легко інтегрується в інтер'єр і безшумно працює від мережі, випереджає конкурентів за інноваціями, зручністю використання та швидкістю нагрівання. До безперечних плюсів також належить виняткова якість виконання й надійність, перевірена часом і підтверджена сотнями позитивних відгуків. Виробник йде в ногу з часом, удосконалює продукт і радує новинками. Водночас приділяє належну увагу контролю на кожному етапі виробництва. Такий підхід гарантує, що електрична варильна поверхня за всіма показниками відповідає актуальним запитам і встановленим вимогам.

Які електричні варильні поверхні Samsung пропонує ROZETKA

Великий модельний ряд і гнучка цінова політика дають змогу купити електричну варильну панель Самсунг для будь-якої кухні. Стандартна комплектація — 4 конфорки, але є і зменшені Domino для обмеженого простору. У різних варіаціях використовується сучасний тип нагрівальних елементів Hi-Light, який за ефективністю поступається тільки індукції. Для зовнішньої вишуканості та легкості очищення передбачена ідеально гладка склокерамічна поверхня. Вона виготовлена у чорному кольорі й чудово підходить для гармонійного, завершеного кухонного ансамблю. У нижній частині розташована сенсорна панель керування. Це поширене сьогодні рішення для швидких і точних налаштувань одним дотиком до скла.

Що потрібно знати про оснащення та функції

У лінійці Самсунг представлені різні варильні панелі — з базовим мінімумом і наділені додатковими опціями. Серед цікавих, корисних і практичних рішень:

 • скошена, двошарова рамка або одинарна, без другого контуру;

 • мультифункціональна зона для каструль і сковорідок будь-якої форми;

 • 9 рівнів нагрівання для багатозадачності;

 • поділ конфорок на 2 традиційні та 2 підвищеної потужності;

 • прискорене нагрівання посуду до максимального значення всього за 50 секунд;

 • швидкий старт для миттєвого початку роботи на максимумі;

 • таймер для виставлення тривалості роботи з точністю до хвилини;

 • індикатор залишкового тепла, що повідомляє про охолодження після вимкнення;

 • блокування для захисту від дітей і випадкових натискань;

 • автовимкнення для зручної та безпечної експлуатації;

 • автоматичне підігрівання їжі в межах 60  C.

Дотримуючись сучасних трендів, команда професіоналів створює зручні та практичні електричні варильні поверхні Samsung, продумані до дрібниць. Елегантна, функціональна й компактна техніка стає гідною прикрасою кухні, забезпечує комфорт і ефективність у робочій зоні.

Варильні поверхні електричні Samsung

Обрано 4 товари