- Світлана Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)
Поки все подобається.
- Недоліки:
- Нема звукового сигналу коли відкрита морозильна камера
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ваші відгуки надихають нас до постійного вдосконалення нашої продукції, краще розуміти Ваші очікування та потреби.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Роман Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)
Чудово вмонтували в нашу кухню.
- Переваги:
- Великий,вмісткий
- Недоліки:
- Немає
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Роман Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: E (А+)
Холодильник супер великий!! Тільки двері переставив на другий бік.Задоволені !!!
- Переваги:
- Великий
- Недоліки:
- Немає
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Роман Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Користуюсь більше року,холодильник супер,дякую!
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Юлія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Мені поки все подобаєтся
- Переваги:
- За дві неділі ,пра ці ює гарно ,трохи дивні звуки,але це робочий процес механізму,поки все ТОР!,далі буде видно
- Недоліки:
- Поки не бачу
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Александр Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Холодильник при роботі, рандомно починає гудіти і стогнати, хропіти, та там взагалі такий спект звуків.... наче ти в плацкарті в якому усі понипивались і соплять та хроплять..... це не можливо і от я стою на роздоріжжі, здати його назад, витратити купу часу та сил, чи залишитись жити з цим непотрибим, дякую бренду BEKO за якість... за те щоб таким користуватись мені ще повинні доплачувати...
- Переваги:
- Великий, гарний
- Недоліки:
- гуде і це я не про роботу компресора....
Представник брендуДякуємо за відгук
Ваша думка важлива для нас.
Кожен холодильник при роботі видає певні звуки, це є нормально. Про це зазначено в посібнику користувача.
Разом з тим , якщо робота холодильника видається Вам ненормальною, Просимо звертатись на інформаційну лінію Beko за номером 0 800 500 432, наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні даної ситуації.
- Світлана С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Дякую,розетка за швидку доставку.Холодильник чудовий ,працює тихо
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Олеся Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Прекрасный холодильник. Тихо работает. Большой, удобный. Прикольная камера для овощей.
- Переваги:
- Удобный, большой и тихий
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Юрій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Большой, шикарно выглядит. Удобный сенсорный экран для настройки температуры не открывая холодильник, очень яркая LED подстветка, есть зона свежести.
Розетка оперативно привезла и подняла по лестнице на третий этаж когда в доме не было света.
Из минусов, всего один лоток на 6 яиц. Пришлось докупить нормальный лоток на 10 яиц- Переваги:
- Большой современный холодильние известного бренда
- Недоліки:
- Лотки для яиц
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Всі вказані Вами зауваження акумулюються та надсилаються виробнику
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Супер
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Олег Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Все добре , але з ліва і справа дві маленькі подряпини .
- Недоліки:
- Подряпини 2 з ліва справа
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Степан О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Все супер.
- Переваги:
- Все супер.
- Недоліки:
- Нема.
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Валерій В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
...обычный холодильник с капельной разморозкой скрытой за дополнительной стенкой...)))...на компрессоре обычная ванночка для воды приклеенная двусторонним скотчем...
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
- АртурВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Покупали родителям. Родители холодильником полностью довольны.
Так же бесплатная доставка Розетки через Новую почту, очень удобно.- Переваги:
- Инновационная технология HarvestFresh, которая с помощью светодиодной подсветки имитирует дневной цикл (рассвет, день, закат), помогая дольше сохранять витамины в продуктах.
- Недоліки:
- Нету
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Надія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Наче все добре, але є мінус мʼятий холодильник , упакованим мʼятину не замітно
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
В цілому все ок. Апарат працює норм
- Переваги:
- багато місця
- Недоліки:
- -
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Холодильник гарний сподобався дуже Дякуємо магазину Розетка
- Переваги:
- Гарний
- Недоліки:
- Незнайшов
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Все чудово
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Ольга Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Доставка супер швидка, холодильник чудовий, тихий, вмісткий, чудово вписався в інтер'єр
- Переваги:
- Гарна лед підсвітка, вмісткий
- Недоліки:
- Не виявлено.
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Наталя Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Чудова річ! Гарний, сучасний, великий, вмісткий, безшумний.
- Переваги:
- Морозить без льоду, безшумний, економний. Є ящик для довгого зберігання овочей свіжими.
- Недоліки:
- Нема
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Станислав Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Два раза привезли ,мы вернули ,были подряпаные ,на третий раз привезли ,посмотрели все впорядки
- Переваги:
- Бесплатная доставка ,быстрое обслуживание
- Недоліки:
- Нужно обязательно осмотреть товар при получении
- Дмитро Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Тиждень користуємось холодильником. Нарікань немає. Все працює. Працює досить тихо, не заважає. Холодильник просторий, місця багато. Є окремі відділення для овочів і фруктів, окремо для ковбас та сирів. Подобається підсвітка у холодилтнику (світодіодна). У холодильнику, який був до цього була звичайна лампа жовтого кольору. Цікавий ньюанс- різнокольорова підсвітка відділення для овочів). Панель управління зрозуміла і легка у користуванні. Єдине, що здивувало це лоток для яець на 6 шт чомусь. Хотілось би побільше) Прийшлось зі старого взяти. Доставили досить швидко, через день після оплати із доставкою до дому. Кур'єр допоміг занести у двір. Упаковано якісно- пінопласт і подвійна плівка.
- Переваги:
- Ціна, якість, досить тихо працює
- Недоліки:
- Поки не знайшли
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Олександр Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Купував цей холодильник рік назад , все працювало добре , тепер почав глючити сенсор при откриті дверки холодильника, не довго він пропрацював ,я був кращої думки про него.
- Недоліки:
- Глючить сенсор дверей
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ваші відгуки надихають нас до постійного вдосконалення нашої продукції, краще розуміти Ваші очікування та потреби.
Для вирішення Вашого питання просимо звернутись на лінію підтримки споживачів Beko за номером 0 800 500 432, де наші фахівці допоможуть Вам.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
- Віктор М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Тільки купили ,роботою задоволений але виникли незначні труднощі з доставкою ,загалом все ок
- Переваги:
- Тиха робота
- Недоліки:
- Незнайшов
- Людмила С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Купували ще в жовтні 2020 року і за майже 5 років користування проблем не виявлено. При виборі головними критеріями було: можливість зміни висоти полиць (я ще користуюсь 3х л.банками))) та ,,нульова,, камера. Вибір холодильника з камерою де продукти зберігаються в разів 3 довше виявилось найкращим рішенням! Загалом дуже тихий, але інколи холодильник видає звуки схожі на писк, на його роботу це не впливає.
- Переваги:
- ,,нульова,, камера
Представник брендуДоброго дня!
Дуже дякуємо за ваш відгук. :)
За будь якими питаннями з приводу техніки ви завжди можете звернутися до нас напряму на нашу гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Бажаємо гарного дня!
З повагою, команда beko
- Людмила М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Спасибо большое Розетке. Качественное обслуживание специалистов. Подсказали, объяснили плюсы. Оформили в течение 10 минут. Доставка даже раньше,чем договаривались. Подняли на этаж, установили. Спасибо большое. Холодильник работает согласно инструкции, главное её прочитать до включения, а не после.
- Переваги:
- Отлично охлаждает, работает тихо, электроэнергии потребляет не много.
- Недоліки:
- Пока не обнаружено
Представник брендуДоброго дня!
Нам дуже приємно, що ви обрали собі техніку beko ;)
Сподіваємося, ви залишитеся задоволені її роботою.
- Павел Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Холодильник работает очень тихо, его практически не слышно.
Места внутри больше, чем достаточно. Как холодильная так и морозильная камера просторные.
Очень зашла фишка с подсветкой в ящике для овощей, цвета постоянно меняются, выглядит стильно)
Присутствует очень нужная функция - датчик открытой двери. Часто маленький ребёнок не до конца закрывает дверь и холод выходит, через секунд 30 датчик срабатывает
Не нужно размораживать, как на старых холодильниках, тут уже есть система «No Frost”, так что никаких проблем со снегом внутри не будет.
Классное LED освещение внутри (фото прикреплю)
Очень удобное и простое управление, можно разобраться без бумажек, добавляешь - отнимаешь температуру и дисплей всё показывает.
Если вы долго выбираете холодильник, то не думайте - берите этот, за свои деньги самый лучший вариант.- Переваги:
- - Стильный внешний вид
- Много места внутри
- Не требует разморозки ни морозильное ни холодильное отделение
- Один из самых тихих холодильников, которые я встречал
- Простое управление - Недоліки:
- - Хотелось бы диспенсер льда
- Дверь открывается достаточно туго, жене одной рукой сложно (зато плюс к герметичности)
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовільняє Ваші вимоги.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами
- Виктория Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Дуже задоволена покупкою, холодильник просто "пушка, бомба , пітарда"
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ми раді , що наша продукція виправдовує Ваші сподівання та задовольняє Ваші вимоги.
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Супер холодінк
Представник брендуДоброго дня!
Щиро дякуємо за ваш вибір!
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Гарного дня!
З повагою, команда beko
- Марина Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Було мало відгуків ,тому і взяли.
Перший місяця нібито добре працював. Потім почалось: він видає такі звуки,що знепритомніти можна. То кряхтить,то ниє,то завиває,то торохтить як "шахед". А коли "шахеди" на область летять,то неможливо "видихнути",т.як. створює "фантомний" звук цих демонів- Переваги:
- "Типа красиво і функціонально"
- Недоліки:
- На справді не коштує своїх грошей
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук.
Ваша думка важлива для нас.
Ваші відгуки надихають нас до постійного вдосконалення нашої продукції, краще розуміти Ваші очікування та потреби.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами- Лариса
Підкажіть будь ласка чи вийшло у вас вирішить проблему , аналогічно у нас через неділю роботи почав видавати не зрозуміли звуки схожі на ваші .
- Роман Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Дякую,все працює,гарний дизайн,холодильником задоволений!
Представник брендуДоброго дня!
Щиро дякуємо за ваш вибір!
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Гарного дня!
З повагою, команда beko
- Андрей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Холодильник с виду неплохой, но при получении товара не заметил царапину на дверце морозилки вроде и мелочь но не приятно.
- Переваги:
- Красивый дизайн
- Недоліки:
- Царапина на дверце морозилки, грузчики скорее всего увидели, но я не доглядел ( ну так бывает )
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Представник брендуДоброго дня!
Нам дуже приємно, що ви обрали собі техніку beko ;)
Сподіваємося, ви залишитеся задоволені її роботою.
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Гарного дня!
З повагою, команда beko
- Павло П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Перші декілька місяців після покупки прослужив гарно, тихо працював і морозив як треба, але через 3 місяці почав душитися підчас роботи, неначе цуценя скиглить такий звук, в техпідтримці нереагують хоч і читають, дуже неприємна історія, гарантія діє але на тебе кладуть просто.
- Переваги:
- Непогано холодить
- Недоліки:
- Періодичні посторонні звуки підчас роботи
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
Представник брендуПавло, вітаємо!
Дякуємо за вибір техніки beko.
З короткої інформації у відгуку не можна однозначно надати відповідь, тому просимо вас зателефонувати на нашу гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-43.
Наші спеціалісти зададуть вам декілька уточнюючих питань та допоможуть розібратися у вашій ситуації.
Гарного вам дня!
З повагою, команда beko
- Надія Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Отримали дуже швидко,але ще не установили , тому не можу сказати який він в роботі.Дякую за оперативність.
Представник брендуДоброго дня!
Нам дуже приємно, що ви обрали собі техніку beko ;)
Сподіваємося, ви залишитеся задоволені її роботою.
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Гарного дня!
З повагою, команда beko
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас енергоспоживання: D (А++)
Дуже гарний холодильник.
- Переваги:
- Працює тихо
- Недоліки:
- Немає
Представник брендуДоброго дня!
Щиро дякуємо за ваш вибір!
Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції - ви завжди можете звернутися до нас на гарячу лінію сервісу: 0-800-50-04-32.
Гарного дня!
З повагою, команда beko
