







- Максимальна потужність
- 75 Вт
- Габарити (ВхШхГ)
- 400 х 400 х 1300 см
- Вага
- 5,1 кг
Вентилятор ERGO FS 1621
Немає в наявності
1 282₴
Усі товари бренду Ergo
Опис
НАДІЙНА ТА ЗРУЧНА КОНСТРУКЦІЯ
Підлоговий вентилятор ERGO FS 1621 виконано в класичній конструкції: корпус з чорного пластику закріплений на висувну стальну штангу. Надійність цієї конструкції від падіння забезпечує широка кругла платформа з обважнювачем, а щільна металева сітка навколо лопатей захищає від випадкових зіткнень з лопатями під час його роботи. Функція автоматичного обертання на 90 градусів навколо своєї осі допомагає вентилятору спрямовувати свіже повітря в різних напрямках.
ЗНАЧНА ПОТУЖНІСТЬ І ЛЕГКИЙ КОНТРОЛЬ
Відмінні технічні характеристики моделі ERGO FS 1621 дають змогу вентилятору суттєво покращувати мікроклімат в оселі чи офісі. Потужність двигуна в 75 Вт дозволяє створювати потік повітря швидкістю вище 7 м/с. Тобто за хвилину вентилятор спроможний змінити повітря в кімнаті площею 20 квадратних метрів! Але в разі, якщо такий сильний обдув не потрібен, швидкість обертання лопатей можна з легкістю відрегулювати в трьох режимах.
КОНСТРУКТИВ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПІДВИЩЕНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ
Завдяки низькому аеродинамічному опору шести лопатей спеціальної конструкції і водночас потужному двигуну вентилятор створює рівномірний і потужний потік повітря. А відсутність сильної турбулентності повітря дозволяє вентилятору не перевищувати порогових рівнів шуму на маленькій швидкості.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН – ПРИКРАСА БУДЬ-ЯКОГО ІНТЕР’ЄРУ
Простий та одночасно привабливий дизайн моделі ERGO FS 1621 разом з класичним чорним забарвленням корпусу дозволяє даному вентилятору відмінно вписатися в будь-яке стилістичне рішення інтер’єру.
Характеристики
- Максимальна потужність
- 75 Вт
- Кількість швидкостей
- 3
- Тип
- Кількість лопатей
- 6
- Керування
- Механічне
- Габарити (ВхШхГ)
- 400 х 400 х 1300 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 540 х 135 х 505 см
- Вага
- 5,1 кг
- Вага в упаковці
- 5,6 кг
- Вид
- Колір корпусу
- Чорний/Сріблястий
- Матеріал лопатей
- Пластик
- Гарантія
- 12 місяців
Відгуки та питання
- 5
зiрок 2 оцінок - 4
зiрок 3 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 1 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Олександр Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
В принципі, вентилятор як вентилятор. Дує нормально, навіть трішки занадто на першій швидкості (а на третій то взагалі ураган)
Шумить рівномірним гулом. Не сильно, але помітно. Не дратує
Якість середня - вже після першої збірки почала місцями злазити фарба
Ще дуже не подобається що дріт звисає з середини штанги, а не знизу. І відповідно він мотиляється- Переваги:
- Потужний, дешевий
- Недоліки:
- Шумить, середня якість
- Артур М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
Искали недорогой вариант в такую жару на временной квартире, вариант подошел отлично , свои функции выполняет, выглядит качественно. Присутствует 3 скорости, стабильно используем первую.
- Переваги:
- Цена - качество
- Недоліки:
- Трошкы шумный когда работает
- Николай С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
Купил, забирал в спешке за полчаса до работы, поэтому сразу спросил в магазине, мне проверить тут или могу дома и если что вернуть? Да, сказали, тут же вернём деньги. Пришел домой, чисто распаковал взглянуть комплектацию, даже не включал, увидел проблемы с верхом вентилятора - опускаешь вниз, он улетает наверх. Сразу пошел вернул, через 15 минут, деньги не вернули, сказали 5 дней на карточку. Ладно, думаю. На четвертый день звонят, говорят, что по экспертизе возврат одобрили (с чего бы это ещё что-то одобрять, я сдавал не по гарантии, а по причине "не понравилось" чтобы избежать этого бреда с экспертизами и прочим). Но, говорит, возврат денег будет через 7 дней с этой даты, хотя у меня дата расторжения сделки пошла с момента сдачи товара, о чем был получен документ! и зачем-то нужно снова тратить время идти в магазин заполнять бумаги. В итоге вымотал себе нервы, звоня и скандаля по горячим линиям. Сказал вызову полицию на отделение и пусть в заявлении и откажут, но зрители сделают выводы, с последующим обсуждением в чате ЖК. После этого через час деньги вернул. Но! Я заказывал и всегда был уверен, что в случае чего, верну в розетку товар без проблем, у них не те объемы, чтобы устраивать какие-то фокусы и портить себе репутацию. Как оказалось сервиса ноль, отношение к клиентам скотское, из-за крошечной суммы устроили позорище. Это не 70 тысяч и не 7 тысяч, а 700 гривен! Их можно было вернуть сразу же при возврате товара.
1. Ложь консультанта при покупке о моментальном возврате средств
2. Вынос мозга с дополнительными 7 днями, как оказалось можно же и сразу вернуть. Я готов был ждать 5 и даже 7 дней с момента возврата, но это уже выбесило.
3. Острое желание добавить дискомфорта клиенту, заставив снова идти в магазин что-то заполнять. Это не та сумма, чтобы 3 раза тратить время на походы в розетку. Но как оказалось можно же и без этого.
Вывод плохой. Отзыв напишу также на хотлайн и отзовик, со скринами этого, если вдруг удалят.- Переваги:
- Не имел возможности обнаружить
- Недоліки:
- Брак. Отвратительный сервис, разочарование и отвращение, не думаю, что буду ещё что-то заказывать в розетке, только в безвыходной ситуации.
