Підлогові вентилятори — доступний порятунок від спеки.

Що може бути краще за подув легкого вітерцю під час літньої спеки? Людство за свою історію вигадало безліч способів боротьби з некомфортними відчуттями під час спекотної пори року. Підлогові вентилятори — такі корисні винаходи. До того ж, електричний вентилятор набагато доступніший за системи кліматичного контролю або кондиціонери, що нині також вельми значущий чинник.

Якими бувають підлогові вентилятори.

Насамперед, визначимося, які саме вентилятори називають підлоговими. Отже, сама назва підказує, що, на відміну від вбудованих вентиляційних систем, стельових і настільних вентиляторів, зазначена техніка розташовується на підлозі. Найчастіше підлоговий вентилятор — це кімнатний побутовий прилад, призначений для стимуляції циркуляції повітря в домашніх або офісних приміщеннях. Підлогові вентилятори бувають декількох типів:

  • Лопатевий. Вентилятор, що має кілька лопатей, обертання яких змушує циркулювати повітря в приміщенні.
  • Безлопатевий. Новинка у світі побутової техніки. Принцип роботи безлопатевого вентилятора такий: потік повітря за допомогою електродвигуна засмоктується в спеціальні аеродинамічні кільця, після чого із силою виштовхується в приміщення. Такі вентилятори дають рівний, а не «рубаний» потік повітря. Як порівняти з лопатевими моделями, безлопатеві вентилятори безпечніші, під час роботи спостерігається менша вібрація, а також їх легше чистити й мити.
  • Осьовий. Принцип роботи осьового вентилятора досить простий: щільно прикріплений до осі двигун передає на неї обертальні рухи, оберти осі із закріпленою на ній крильчаткою відповідають кількості обертів, зроблених двигуном. Через те, що лопаті пристрою закріплені під необхідним кутом, під час роботи пристрою повітря переміщається уздовж осі.
  • Колонний вентилятор також не має лопатей. Нагнітання повітря тут відбувається завдяки обертанню роторних моторів. Такі вентилятори гучніші за стандартні лопатеві моделі, однак вони рівномірніше розподіляють повітряні потоки, а отже, переміщення та охолодження повітряних мас у вашому приміщенні відбувається без сильних протягів.

На що звертати увагу, обираючи підлоговий вентилятор

Насамперед, потрібно розуміти, що кімнатний підлоговий вентилятор призначений для дому. Не варто намагатися сперечатися з природою, виносячи його на вулицю. Максимум, де підлогові вентилятори можуть бути ефективними поза приміщеннями — це веранда приватного будинку або невеликий літній майданчик у кафе.

Звертайте увагу на потужність моделі. Чим вентилятор потужніший, тим швидше вам вдасться досягти комфортних відчуттів. Вентилятори не охолоджують приміщення, однак завдяки циркуляції повітря, можуть створити комфортні відчуття для людини.

Безпека. Якщо у вас є маленькі діти або тварини, то безпека — дуже важливий чинник у виборі підлогового вентилятора. Найбільш безпечними є безлопатеві вентилятори. Що ж стосується стандартних моделей із лопатями, то обов'язково варто перевіряти наявність надійної захисної решітки.

Шум. Малошумні вентилятори — це ті, які працюють тихо, не перевищуючи поріг гучності у 22 дБ. Є така система кваліфікації рівня шуму для побутових приладів:

  • до 20-22 дБ — низький рівень шуму;
  • 20-30 дБ — середній рівень шуму;
  • більш ніж 30 дБ — високий рівень шуму.

Насправді гучність — важливий показник, особливо для тих, хто любить користуватися вентилятором уночі.

Відгуки покупців також говорять про те, що важливим чинником вибору підлогового вентилятора є наявність пульта дистанційного керування. Така опція є на багатьох сучасних моделях: на тих, що подешевше, пульт може бути на дроті, а в більш дорогих вентиляторів — пульт бездротовий.

Додаткові функції. Сучасні підлогові вентилятори можуть бути обладнані безліччю додаткових функцій. Наприклад, найпоширенішими на сьогодні є функції автоповороту й таймер вимкнення. Однак, це далеко не все. Деякі моделі підлогових вентиляторів «вміють» зволожувати й іонізувати повітря вашого приміщення, у багатьох є дизайнерська підсвітка, захист від перегрівання, смарт-дисплей, якій інформує про температуру повітря, рівні вологості й атмосферний тиск.

Купити підлоговий вентилятор в інтернеті можна на сайті ROZETKA. Рубрикатор сортує моделі за типами, видами, країнами й фірмами виробників. Також є розділ із перерахуванням додаткових функцій.

Обрано 953 товари

Показати ще 60 товарів