Літній фешн розпродаж до -70%
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків - зображення 3
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків - зображення 1
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків - зображення 2
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків - зображення 3
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків - зображення 1

Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків

Код:  429549029

1 990

1 450

  • 1 450 за 1 шт  /  1 450 за 1 шт

Колір виробу: Білий

 
Гарантія. 12 місяців. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Професійна лампа для манікюру призначена для використання в салонах краси. Діоди Dual led дозволяють працювати з гібридними гелями, гель-лаками, LED, UV матеріалами. ⠀


Характеристики:
-потужність 48Вт;
-30 діодів dual led;
-сенсорне включення і виключення;
-дно металеве знімається;
-зниження потужності з 48Вт до 24Вт;
-таймер на 5,30,60,99 сек.

Характеристики

Колір виробу
  • Білий
Кількість ламп/світлодіодів
  • 4 шт
Вага
  • 1000
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

* Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки за умови, якщо товар не був у вживанні і не має слідів використання, товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.57/5
на основі 515 відгуків
  • 5 зiрок
    336 оцінок
  • 4 зiрок
    34 оцінок
  • 3 зiрок
    10 оцінок
  • 2 зiрок
    7 оцінок
  • 1 зiрок
    26 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Татьяна З***
    Відгук від покупця. Продавець: nails art styles. Колір виробу: Білий

    На днях получила лампу и уже несколько раз воспользовалась ей. В использовании очень удобная, хоть она и небольшого размера. Гель-лаки темные сушит за 60 секунд, для светлых хватает таймера на 30 сек. Когда сушу базу, чтоб не пекло, ставлю мощность 24 ватта и это, надо сказать, уменьшает жжение даже для чувствительных ногтей. Доставка лампы заняла 1 день, продавец перезвонил очень быстро. Рекомендую сан ван всем начинающим мастерам маникюра.

    Переваги:
    Цена, количество таймеров, съемное дно, функция уменьшения мощности
  • Тарас
    Відгук від покупця. Продавець: nails art styles. Колір виробу: Білий

    Перезвонили быстро, отправили лампу в день заказа. Уже на следующий день получил свой заказ. Лампа качественная за свои деньги! Жена довольна, а это главное!

    Переваги:
    Наличие таймеров, возможность смены мощности с 48 до 24 ватт, съемное дно, хорошая цена
  • Оксана С***
    Відгук від покупця. Продавець: Reydi. Колір виробу: Рожевий

    Для домашнього користування підійшов пречудово!) лайфхак якщо хтось захоче, іноді топом (як сушу цією лампою) покриваю звичайний лак після висихання і тримається набагато довше))

    Переваги:
    Чудово працює!
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Лампа для манікюру та педикюру SUN ONE LED UV 48W біла для полімеризації гелів та гель лаків

Відео розпакування від покупця