Види ламп для манікюру в каталозі ROZETKA

Серед розмаїття приладів для манікюру та педикюру одним із незамінних сьогодні є лампа для сушіння лаку. Без неї просто неможливо зробити красиве гелеве декоративне покриття нігтів.

Для полімеризації гель-лаків найчастіше використовують УФ і LED-лампи, а також гібридні LED + CCFL. У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені моделі УФ і LED-ламп різної потужності від відомих світових виробників. Якісне обладнання підійде для професійних салонів і для домашнього застосування. Але перш ніж купити лампи для манікюру, розберімося в них.

УФ-лампи для сушіння гель-лаку

Конструкція ультрафіолетових ламп досить проста. Усередині пластикового корпусу розміщуються люмінесцентні лампи, а вмикається й вимикається пристрій із зовнішнього боку приладу на панелі керування. Переваги таких приладів полягають у їхній доступній ціні, енергоощадності, а також у величезній різноманітності моделей. Такий апарат використовують як у професійних салонах, так і в домашніх умовах.

Моделі з вищою потужністю підходять для сушіння гель-лаків на обох руках одночасно. Такі прилади часто трапляються в салонах краси. Їхня потужність може становити 36W і навіть 48W. Але для домашнього використання буде досить апаратів із потужністю до 9W або 24W.

LED- лампи для манікюру

LED-лампи з'явилися на українському ринку не так давно і, попри свою вартість, отримали визнання серед споживачів цієї ніші.

Їхні переваги:

  • швидка полімеризація гель-лаків;
  • тривалий термін експлуатації приладу;
  • заміна ламп відбувається зрідка;
  • безпека: немає шкідливого випромінювання;
  • енергоощадність.

Але пам'ятайте, що LED-обладнання підходить для сушіння тільки LED-активних лаків і гель-лаків. Не забувайте звертати на це увагу під час вибору апарата.

Гібридні лампи

Є також гібридні лампи — це нове покоління приладів для сушіння, що поєднують лампи LED і CCFL. Іноді їх ще називають люмінесцентними з холодним катодом. Такі пристрої універсальні та підходять для будь-яких типів гель-лаків.

Як вибрати лампу для манікюру?

Якщо ви вирішили купити лампу для манікюру, рекомендуємо придивитися до таких брендів, як Simei та Sun, в останнього бренда особливо популярні моделі Sun One, Sun 5. Вони призначені для сушіння абсолютно будь-якого гелю, гель-лаку та навіть шелаку. Також моделі цих брендів вирізняються великою потужністю, скорочуючи час сушіння до 10 секунд.

Показати ще