У сфері нігтьового сервісу все більшої популярності набирає апаратний манікюр і як наслідок — електричні прилади для такого різновиду манікюру та педикюру. Також для таких апаратів виготовляють спеціальні насадки та фрези, завдяки яким зробити якісний манікюр не складає особливих труднощів навіть у домашніх умовах.

Прилади /b> для манікюру і педикюру: особливості використання

За допомогою електричних приладів можна швидко та якісно:

 • обробити кутикули, поверхню і вільний край нігтя;
 • позбутися загрубілої шкіри стоп;
 • видалити врослі нігті;
 • зробити корекцію й дизайн нігтів, а також наростити накладні — акрилові чи гелеві.

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені різні прилади для апаратного манікюру та педикюру: фрезери, полірувальники, роликові пилки, лампи для сушіння УФ-лаків, масажні ванни, а також безліч додаткових аксесуарів для приладів — алмазні та керамічні насадки, силіконові полірувальники, твердосплавні фрези, фетрові, знімні разові піщані ковпачки. Таке обладнання використовують професійні нейл-майстри у салонах, а також жінки у домашніх умовах.

Прилади для апаратного манікюру та педикюру

Будь-який манікюр починається з оброблення кутикул і нігтьової пластини, а педикюр — ще й містить оброблення шкіри стоп. У цьому дуже добре майстрам допомагають електричні прилади — роликові пилки та фрезери. Це прилади на батарейках або із живленням від мережі. Але головне під час вибору — це спеціальні насадки, за допомогою яких і відбувається оброблення шкіри рук і ніг, видалення омертвілої шкіри та полірування нігтів.

Алмазні і керамічні насадки

Алмазні насадки є прекрасним засобом для оброблення кутикули, вільного краю нігтя, загрубілої шкіри пальців і стоп. Для таких насадок використовується таке маркування:

 • чорна смужка — найжорсткіша;
 • зелена — середньо-жорстка;
 • синя — середня;
 • червона — м'яка;
 • жовта — суперм'яка.

Керамічні застосовуються для шліфування нігтьових пластин, оброблення бічних валиків, загрубілої шкіри стоп, мікротріщин і натоптенів. Зернистість таких приладів буває різною. Сто мікрометрів має насадка з блакитним й рожевим маркуванням; 200 мкм — біла та суперрожева; 400 мкм — чорна. Керамічні прилади чорного кольору активно використовуються для шліфування грубої шкіри стоп.

Силіконові та фетрові полірувальники

Силіконові полірувальники підходять не тільки для натуральних нігтів, але й м'яких матеріалів, таких як акрил. Насадки розрізняються за абразивністю:

 • оливкового кольору, маркування "F", фінішні, 0 мкм;
 • чорні, середньої жорсткості, з позначенням "M", 28 мкм;
 • зелені, жорсткі, 50 мкм.

Для швидкого та якісного полірування рекомендується спершу використовувати найжорсткішу насадку і вже наприкінці процедури — фінішну. Такий метод дасть можливість відполірувати нігті до потрібного блиску.

Фетрові використовуються у манікюрі та педикюрі для надання блиску тільки натуральним нігтям.

Твердосплавні і пісочні фрези

Твердосплавні фрези найчастіше використовують для роботи зі штучними нігтями. Вони не іржавіють під час стерилізації, а їхній термін експлуатації сягає до 2-х років.

Найефективнішим засобом для видалення огрубілих ділянок шкіри стоп є кремнієво-карбідні ковпачки, або, як їх ще називають, пісочні. Вони бувають різних діаметрів і з різною абразивністю, що дає змогу використовувати їх для різних ділянок шкіри.

Купити апарат для манікюру та педикюру, а також додаткові знімні насадки ви можете на сайті інтернет-магазину ROZETKA™.

Лампи для манікюру

Після того, як оброблена шкіра рук і ніг, кутикули та стопи, можна розпочинати нанесення лаку та дизайн нігтів. Сучасні жінки часто користуються довгостроковими гель-лаками, для закріплення яких необхідні спеціальні лампи. У каталозі ROZETKA™ представлені різні види ламп для сушіння лаку — УФ і LED лампи, а також гібридні LED + CCFL.

Показати ще 60 товарів