Літній фешн розпродаж до -70%
Варильна поверхня BEKO HIC 64403 T (5999978) - зображення 1

Варильна поверхня BEKO HIC 64403 T (5999978)

Код:  374090316

Є в наявності

8 999

Усі товари бренду Beko

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 36 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

. Електрична, незалежна
. Панель конфорок: склокераміка
. Габарити для влаштування: 56 x 49 см
Колір панелі конфорок: чорний

Сенсорне управління

Для керування варильною панеллю: увімкнення, перемикання режимів, вибору температури, блокування та вимкнення достатньо одного легкого торкання пальцем потрібного символу на панелі керування

Швидке розігрів

Функція дозволяє запрограмувати кожну зону нагрівання таким чином, що процес приготування починається на максимальній потужності, а після закипання продовжується на вибраному температурному режимі стільки часу, скільки необхідно

Характеристики

Гарантія
  • 36 місяців
EAN
  • 2059999780019

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.25/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Наталія Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Плита чудова! Гарно і швидко нагрівається, зручна панель, легко мити. Швидко відправили, надійно запаковано. Все як описано.

    Переваги:
    Швидко нагрівається, є зони розширення.
    Недоліки:
    Поки не знайшла.
  • Оксана Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ще додам відгук - задумайтесь, ця впрочна панель продається вже 5й чи 6й рік поспіль за ціною трохи більше 7 тис. Коли я її ккпляла, там був трохи інший дизайн кнопок.

  • Оксана Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хочу доповнити свій відгук про цю панель. Користуюсь нею рік майже. Всі раніше описані недоліки залишились, неприпустимо, щоб плита в зоні кнопок під час приготування їжі нагрівалась до 70 - 80 ⁰С. Так ще позначки нанесені настільки слабко, нерозбірливо, що потрібно придивлятись, де там та кнопка. Я не старушка, але за рік автоматизму не відбулось - кожного разу нахиляюсь і вдивляюсь в позначки, бо вони нанесені оедь-ледь і розміщені таким чином, що лргіку не зрозумієш. До того ж, щоб просто виключити комфорку, потрібно поламати голову і здогадатись, що вона виключається одночасним нажиманням і - (в інструкції цього нема, сама здогадалась). Але! кнопки нажимаються погано, і замість вимикання конфорки відбувається то збільшення, то зменшення температури. Коли ти вже плюєш на все і починаєш тиснути на мінус, то в тебе або страва пригорить, або молоко збіжить. Не можна було зробити лінійку від 0 до 9? Фарби пошкодували? Також вона іноді зависає, тобто перестає реагувати на кнопки або рандлмно відключається, ніби світло виключили! Це взагалі чудо якесь, а не варочна панель. Чекаю і сподіваюсь, коли воно згорить.

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Вся панель - суцільний недолік.
Читати всі відгуки →