Літній фешн розпродаж до -70%
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 4
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 1
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 2
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 3
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 4
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла - зображення 1

Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла

Код:  239282623

Є в наявності

1 800

1 090

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 182  x 6

Колір виробу: Білий

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 1 місяць. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Це гібрид UV та LED лампи нового покоління. Лампа SUN 5 (48W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).

UV LED лампа, яка відмінно підійде не тільки для дому, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN 5 має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не треба стежити за часом твердіння лаку. UV LED лампа Sun 5 здатна пропрацювати до 50 000 годин.

Технологія подвійного джерела світла, що охоплює ширший спектр ультрафіолетового діапазону, тому підходить для сушіння гель-лаків та твердих гелів, оснащена 24 світлодіодними лампочками. Має пластиковий корпус біло-рожевого кольору, на верхній частині якого розташований електронний дисплей, на якому виводиться відлік таймера, включення відбувається за допомогою сенсора руху (поміщаєте руку в лампу-вмикається лампа). Лампа підключається до 220В мережі через кабель. Відрізняється можливістю від'єднання дна, що зручно при педикюрі.

Характеристики

Особливості
Тип живлення
Колір виробу
  • Білий
Потужність
Сфера використання
  • Професійні
Гарантія
  • 1 місяць
Країна-виробник товару

* Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки за умови, якщо товар не був у вживанні і не має слідів використання, товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.46/5
на основі 510 відгуків
  • 5 зiрок
    300 оцінок
  • 4 зiрок
    34 оцінок
  • 3 зiрок
    14 оцінок
  • 2 зiрок
    13 оцінок
  • 1 зiрок
    27 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Лариса І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Білий

    Шнур у лампы испортился буквально очень быстро. И замену найти я не смогла.

  • Олександр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Лоукостер

    Дякую, все дуже добре.

  • Олександр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Catchgoods. Колір виробу: Білий

    Всё працює, жінка довольна

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Немає
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Лампа для манікюру Sun 5 48W UV/LED біла

Відео розпакування від покупця