ВИБІР ROZETKA
 • Отримайте 5% знижки
 • Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.

Очисник повітря WetAir WAP-50

26 відгуків Код:  218024635
Колір
 • Білий/Чорний
Габарити (ВхШхГ)
 • 61.55 х 35.04 х 20.83 см
Спосіб встановлення
Застосування
 • Для дому/офісу
Тип керування

Очисник повітря WetAir WAP-50

26 відгуків Код:  218024635

Продавець:

10 999

9 999

Є в наявності

385

Гарантія. 12 місяців офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

WetAir WAP-50
Ідеальне лісове повітря в умовах сучасної квартири
Особливості WAP-50
Ультрафіолетова
лампа
PM 2.5 сенсор
HEPA-Фільтр
Автоматичний
режим
Нічний режим
Низький рівень шуму
Ультрафіолетова лампа
Повітря проходячи через очищувач WetAir WAP-50 не тільки фільтрується, але і проходить опромінення під світлом УФ-лампи. Ультрафіолет знищує віруси, бактерії, спори грибків і активує оксид титану, який розкладає молекули неприємних запахів (тютюнового диму, кухні або домашніх тварин). Потрапляючи в ДНК і РНК алергенів і токсинів ультрафіолетове випромінювання пошкоджує їх на генетичному рівні, в результаті чого вони втрачають життєздатність і гинуть. Мікроорганізмів, стійких до впливу ультрафіолету, не існує, тому ефективність дезінфекції повітря УФ-лампою становить 99,9%.
PM 2.5 сенсор
WetAir WAP-50 оснащений високоякісним сенсором PM 2.5, який здатний виявити найдрібніші частинки розміром менше 2,5 мкм. До всіх цих частинок відносяться: дрібні шматочки сажі, асфальту і автомобільних покришок, частинки мінеральних солей, сполуки важких металів і біологічні забруднювачі. Вони є і в лісі, і на морі, але саме в місті становлять найбільшу небезпеку. По-перше, зазвичай їх в місті набагато більше, а по-друге, хімічний склад дрібнодисперсного аерозолю в місті небезпечніший, ніж на природі.
HEPA-фільтр
Це високоефективні фільтри, головна мета яких — видаляти з повітря дрібнодисперсні частинки, до 0,03 мікрон, а також алергени (пилок, спори цвілі, дрібнодисперсний пил, пилові кліщі та ін.). Цей фільтр забезпечує високу ефективність очищення повітря від найдрібніших забруднювачів, які потрапляють в легені при вдиханні забрудненого повітря. Очищення повітря НЕРА-фільтром особливо важлива для людей, які страждають від алергії та астми.
Автоматичний режим
Очищувач WetAir WAP-50 оснащений системою датчиків, за допомогою яких прилад автоматично підбирає і налаштовує інтенсивність очищення в залежності від рівня і характеру забруднення повітря в приміщенні. Це означає, що чим нижче якість повітря в приміщенні, тим вище автоматично встановлюється очищувачем повітря швидкість вентилятора. Якість повітря визначається вбудованими в прилад датчиками дрібнодисперсних частинок PM2.5.
Нічний режим
Для очищувача повітря WetAir WAP-50 передбачений нічний режим, під час якого він чистить практично безшумно, а всі джерела світла на приладі вимкнені. При цьому функція іонізації повітря і ультрафіолетова лампа можуть залишатися включеними.
Низький рівень шуму
WetAir WAP-50 очищує повітря зі зниженим рівнем шуму за рахунок вбудованого, в очищувач, двигуна DC японського виробництва, гарантуючи при цьому бездоганний результат.

Опис

Сьогодні недооцінити корисну дію очищувачів повітря вкрай складно. Ці девайси набувають усе більшої популярності, позаяк переважна більшість жителів міст замислюються про те, яким повітрям вони дихають у сучасних квартирах.

Щоб досягти ідеального лісового повітря в умовах сучасної квартири, досить купити очищувач повітря WetAir WAP-50. Його головними перевагами є:

 • Компактні габарити та невелика вага 6.12 кг
 • Зручне керування завдяки сенсорним кнопкам і LED-дисплею
 • Таймер роботи приладу (від 1 години до 24 годин)
 • Режим сну
 • 5 режимів потужності (1/2/3/4/Турбо)
 • Фільтрація 5 в 1 (попередній фільтр + вугільний фільтр + HEPA-фільтр + ультрафіолетова лампа + іонізація)
 • Режим АВТО, залежно від показань оптичного датчика PM2.5, змінює режими роботи
 • Оптичний датчик PM 2.5 від японського виробника SHARP
 • Підсвітка приладу, яка змінюється залежно від показань датчика PM2.5
 • WIFI-керування очищувачем завдяки застосунку TUYA SMART
 • Датчики температури та вологості, які допомагають контролювати мікроклімат у приміщенні
 • Фільтр HEPA 13, корейського виробництва, Ефективність ≥99.5
 • Показники CADR 340 м³/год
 • Високопродуктивний і енергоефективний двигун DC японського виробництва слугуватиме довго

Турбота про здоров'я в кожному сантиметрі площі

Прилад обладнаний високоякісним сенсором PM 2.5, який здатний виявити найдрібніші частинки (дрібнодисперсні завислі частки, тонкодисперсний пил). Всі ці частинки та крапельки розміром менш ніж 2.5 мкм є в повітрі в підвішеному стані. Вони є й у лісі, і на морі, але саме в місті становлять найбільшу небезпеку. По-перше, зазвичай їх у місті набагато більше, а по-друге, хімічний склад дрібнодисперсного аерозолю в місті небезпечніший, ніж на природі.

До всіх цих частинок належать: найдрібніші шматочки сажі, асфальту й автомобільних покришок, частинки мінеральних солей (сульфати, нітрати), сполуки важких металів (загалом оксиди). Біологічні забруднювачі (деякі алергени й мікроорганізми) теж належать до РМ2.5.

У режимі AUTO очищувач сам починає відстежувати якість повітря і змінює колір підсвічування й потужність роботи залежно від показників забруднення повітря:

 • Синій колір, 0-49 uq/m3 (повітря чисте, рівень потужності 1)
 • Жовтий колір, 50-99 uq/m3 (повітря непогане, але вимагає додаткового очищення, рівень потужності 2)
 • Жовтогарячий колір, 100-149 uq/m3 (повітря брудне, рівень потужності 3)
 • Червоний колір, 150 uq/m3 (повітря дуже сильно забруднене, рівень потужності 4)

Після вибору режиму TURBO, очищувач переходить на режим роботи TURBO й працює впродовж 15 хвилин. Після цього він почне працювати залежно від показників оптичного датчика PM 2.5 в режимі AUTO й міняти потужність, спираючись на дані забруднення.

Очисник повітря WetAir WAP-50 здатний усунути чинники виникнення астми, алергії, цвілі, грибка, нежиті, вірусів. Дихаючи чистим і насиченим іонами повітрям, ви отримаєте здоровий сон, чудовий настрій і прекрасне самопочуття. Крім того, завдяки роботі очищувача повітря, чималою мірою зменшується кількість утвореного пилу в приміщенні. Пристрій здатний позбавити приміщення неприємного запаху тютюну, свійських тварин, сечі, зіпсутих продуктів.

Характеристики

Особливості
 • Фільтрація 5 в 1:
  - попередній фільтр
  - вугільний фільтр
  - HEPA фільтр
  - ультрафіолетова лампа
  - іонізація
  Таймер роботи приладу (від 1 години до 24 годин)
  Режим сну
  5 режимів потужності (1/2/3/4/Турбо)
  Режим АВТО
  Підсвітка приладу
  WIFI керування завдяки програмі TUYA SMART
  Датчики температури та вологості
  Фільтр HEPA 13
  Показники CADR 340м3/год
  Двигун DC
Комплектація
 • Очисник
  Інструкція
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали

Відгуки покупців 26

 • Тарас Різник
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Так-то наче нормальний, але що з датчиками якості повітря не ясно. Тут багато таких питань. В мене теж. Після чистки почав показувати 50 одиниць. Розбирав прилад, продув сенсор і прчистив в середені все, почало 30 показувати. Потім знову до 50 піднялось. Замовив такий же сенсор, він вже 80 показував. Що означає червона кнопка не ясно

  Переваги:
  Працює
  Недоліки:
  Сенсор якості повітря дуже тендінтний
 • Алексей Эр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Все устраивает, но, как и большинство очистителей, воспринимает включенный увлажнитель как pm2.5

  Переваги:
  Удобное управление
  Недоліки:
  Воспринимает увлажнение как скачок pm2.5
 • Сергій Павлов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Два роки, політ нормальний. Прилад робить свою роботу добре. Правда пошкодив датчик (ватною паличкою для вух) і тепер завжди 500 показує, але свої функції воно виконує. Трохи дивно і те що на приладі за стільки грошей крок індикатора температури не 0.1 а 1.0 градуси (і то не ясно чи воно округлює собі, чи просто показує цілу частину і тому неточність при виміри температури може бути більшою).

  Переваги:
  Чистить повітря
  Недоліки:
  крок термометра, дуже легко пошкодити датчик
Дивитися усі відгуки до товару →