Кожна господиня хоче подати на святковий стіл нарізку з гарних, акуратних і тонких скибочок м'яса, сиру та інших продуктів, що дає змогу оперативно та якісно зробити скиборізка. Її комплектація складається з декількох елементів, серед яких каретка в ролі робочої поверхні, піддон або лоток для вже нарізаних шматочків, дисковий ніж і основний корпус. Такий агрегат заощадить час на приготування бутербродів зранку та полегшить інші кулінарні процеси.

Основні види скиборізок

Слайсери з'явилися на ринку кухонних приладів недавно, ставши обов'язковим приладом у закладах громадського харчування, особливо у разі наявності в меню багатокомпонентних нарізок. Інша їхня сфера застосування — великі мережі магазинів та супермаркетів, де покупець може попросити про подібну послугу або придбати вже готові шматочки необхідного продукту.

Слайсер не обмежується тільки нарізанням, він дає змогу задіяти додаткові функції різних моделей. Виробники пропонують на ринку такі скиборізки:

  • Дискова скиборізка, що працює за принципом пилки. Ніж у ній рухається за допомогою електромотора. За допомогою такого кухонного девайса можна оперативно нарізати сирну, м'ясну, ковбасну, копчену продукцію на ідеально рівні шматочки. Серед безлічі функцій можна вибрати бажаний спосіб нарізання, товщину, регулювати швидкість обертання вбудованого ножа, потужність і інші показники. Якісні й багатопрофільні скиборізки мають у комплекті кілька змінних ножів для різних за консистенцією, складом та щільністю продуктів. Отже, є змога порізати свіжий хліб хвилеподібно й без його зовнішньої деформації або отримати скибочки більш однорідних і щільних продуктів завдяки прямому заточуванню.
  • Слайсер-терушка, що згодом модернізувалась у більш функціональний і потужний агрегат. Це прилад, що призначений для нарізання овочів і фруктів, і стане гарним помічником для тих, хто полюбляє салати та овочеві страви. Залежно від насадок, може стати в пригоді для натирання, шинкування, нарізання кубиками улюблених продуктів харчування. Необхідно відрегулювати потужність і підібрати найоптимальнішу тертушку для отримання найкращого результату. Часто виробники фарбують насадки в різні кольори для легкого та швидкого розрізнення їх між собою.

Попри велику кількість переваг, такі прилади характеризуються й недоліками, серед яких головним є високий ризик травмування у разі недотриманні правил безпеки й акуратного користування девайсом. Особливо важливий цей фактор у разі присутності маленьких дітей.  Тому зберігати її потрібно в спеціально відведеному місці, недоступному для малюків.

Інші типи слайсерів: як вибрати?

Вибирати скиборізки необхідно не тільки за їхнім призначенням. Важливим фактором є їхній режим роботи, необхідність в участі людини та рентабельність. Залежно від використовуваного режиму скиборізки поділяють на ручні й електричні.

Ручна або механічна. Найменш комфортний вид, що відзначається низьким показником швидкості роботи, потребує докладання великої кількості зусиль, тому вважається малоефективним. У зв'язку з цим вартість такої скиборізки невелика та доступна для широкого кола споживачів. Працює у разі застосування м'язових зусиль користувачем, що активізує дію ножа та каретки. Це застарілий і неактуальний в сучасних умовах варіант цього девайса, попит на який із роками скорочується.

Електрична, що активується електрикою і в окремих випадках може контролюватися людиною. Напівавтоматична частіше використовується в побуті та купується саме для дому, а автоматична — у промисловості та на великих підприємствах. У ній є можливість особисто встановити певні параметри та змінювати їх у разі необхідності. Професійна скиборізка дає змогу нарізати різні категорії продуктів за короткий часовий проміжок, зовні має вигляд величезної через великі габарити, має високу ціну на ринку.

У разі вибору між цими варіантами слайсерів найкращим рішенням буде віддати перевагу електричним. Попри досить велику вартість вони довговічні, міцні, надійні та працюють на максимальних швидкостях. Зверніть увагу, щоб ножі в ньому самозагострювались, адже у разі частої експлуатації їм властиво швидке затуплення, внаслідок чого можна отримати неякісну нарізку.

Не можете визначитися з видом скиборізки? Зверніться за допомогою до менеджерів на сайті інтернет-магазину або перегаляньте відгуки покупців про конкретні моделі слайсерів.

Показати ще 60 товарів