Автоматичний слайсер — унікальний пристрій для нарізання тонкими рівними шматочками м'яса, сиру, ковбаси, риби, хліба, овочів і фруктів. За своєю суттю, це універсальна скиборізка для нарізання практично будь-яких продуктів. Автоматичні слайсери використовуються у ресторанах і кафе, коли необхідно швидко та якісно нарізати великий об’єм продуктів. Зазвичай, у домашніх умовах для цього можна використовувати кухарський ніж. Однак, у закладах громадського харчування завжди великий потік клієнтів, що вимагає швидкого обслуговування.

Автоматичні слайсери: особливості обладнання

Особливість автоматичного слайсера полягає у тому, що його робота повністю автоматизована — електричний привод рухає не тільки дисковий ніж, але й каретку з продуктом у напрямку до різального інструмента. Користувачеві залишається лише встановити потрібну йому товщину нарізання та подати продукт на робочу поверхню.

Залежно від призначення, автоматичні скиборізки діляться на кілька типів:

  • Професійна скиборізка. Дисковий слайсер, який призначений для нарізання великих об’ємів м'яса, сиру, риби, хліба, ковбаси та інших продуктів. Головна відмінність професійної автоматичної скиборізки — конструкція. Кожна модель слайсера оснащена робочою підставкою (вона може бути як горизонтальною, так і з невеликим нахилом) і дисковим ножем, який для безпеки прикривається захисною кришкою. Такі слайсери виготовляють з неіржавкої сталі та призначені вони більше для кафе та ресторанів, ніж для дому.
  • Електротертка. Ідеальний варіант для домашнього використання. На відміну від професійних слайсерів, електротертки компактні, тому для них завжди знайдеться місце на вашій кухні. В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете замовити такі різновиди автоматичних електротерток:
    • Мультирізка. Унікальний пристрій, який за лічені секунди дає змогу нарізати кубиками або соломкою овочі та фрукти. У комплекті кожної моделі ви завжди знайдете насадки з терткою-шатківницею, а також дрібною і великою теркою. З мультирізкою готувати смачні овочеві салати стало ще простіше. Також обладнання підходить для нарізання сиру та ковбаси.
    • Спіралайзер. Використовується для декорування страв. До комплекту будь-якого спіралайзера входять три стандартні насадки: для маленької і великої локшини, а також спіралі. З таким приладом ви за лічені секунди отримаєте гарні довгі спіралі будь-якої товщини (залежно від насадки). Електричні спіралайзери підходять для овочів і фруктів, а також для сиру та ковбаси. Не рекомендується використовуватися для риби, м'яса та хлібобулочних виробів.

Корпус електротерток виготовлений з міцного пластику, а ось різальні деталі — з неіржавкої сталі. Після використання прилад легко мити, оскільки він складається з декількох частин, які швидко знімаються.

Вибираємо автоматичний слайсер на ROZETKA

Купити автоматичний слайсер з доставкою на всій території України можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент якісної кухонної техніки відомих виробників: Gorenje, Russell Hobbs, Essedue, Graef, Scarlett, Magio та інші. Однак, щоб слайсер підійшов саме вам, під час вибору обладнання потрібно враховувати деякі технічні характеристики автоматичної скиборізки:

  • потужність — чим вона більша, тим швидше буде працювати пристрій;
  • діаметр різального інструмента — універсальним розміром вважається дисковий ніж розміром 27-30 см, для дому підійдуть моделі меншого розміру, приблизно 24 см;
  • розмір штовхача — більшість моделей автоматичних слайсерів оснащена штовхачем, який з легкістю впорається з продуктом не більш ніж 28 см.

Ну й останнім критерієм вибору є наявність запобіжників. Більшість автоматичних слайсерів оснащена спеціальним запобіжником для ножа, блокуванням для штовхача, а також кнопками екстреного вимкнення приладу.

Вибираючи техніку для кухні на сайті ROZETKA, ви отримуєте якість за доступною ціною. З більш детальною інформацією, а також корисними відгуками покупців можна ознайомитися у картці товару.

Обрано 44 товари