Осушувачі повітря: для чого вони призначені

Осушувачі повітря являють собою спеціальну кліматичну техніку, призначення якої полягає в контролі вологості в певному приміщенні. Таке обладнання можна використовувати як для домашнього, так і для професійного призначення. Воно цілком підійде для квартири, для будинку, офісних приміщень, а також для деяких виробничих концернів.

Відомо, що надмірно низька вологість повітря досить негативно впливає на стан здоров'я людини. Однак не менш згубний вплив має й підвищений рівень вмісту вологи в атмосфері. Підраховано, що за добу кожна людина може втратити до 900 грамів рідини. Проте, якщо вона перебуває в умовах надмірно високої вологості, випаровування води через шкіру стає набагато важчим, а її споживання через органи дихання стає набагато більшим. Саме тому такі особливості кімнати призводять до прискореного дихання, спричинює прискорену стомлюваність.

Особливо багато незручностей підвищена вологість створює людям, які страждають від алергії та астми. Якщо відповідний показник перевищує 60%, прискорюється рівень росту грибка і всіляких алергенів. Саме для зручності людей і підтримання стану їхнього здоров'я на найвищому рівні й були розроблені осушувачі повітря. Сьогодні вони виготовляються в широкому асортименті. Серед усіх наявних моделей була визначена їхня універсальна класифікація, яка базується на призначенні такої апаратури:

  • Побутовий. Осушувач повітря побутового типу характеризується спрощеною конструкцією та середніми характеристиками потужності. Його потужності буде цілком удосталь для того, щоб осушувати повітря у квартирі або в будинку. Такий пристрій чудово впорається з покладеними на нього обов'язками. Він дає змогу підтримувати оптимальну атмосферу в будинку або квартирі, встановлюючи потрібний рівень вологості.
  • Професійний осушувач повітря є оптимальним варіантом для промислового використання. Він виготовляється у збільшених габаритах і займає досить багато вільного простору для свого монтування. На це безпосередньо вплинуло технічне проектування такої кліматичної техніки. Вона характеризується підвищеною потужністю, якої буде і так задосить для забезпечення нормального рівня вологості на виробництвах. Професійні моделі можна встановлювати й в офісних будівлях із великою кількістю робочих приміщень.

Як вибрати осушувач повітря

Вибір осушувача повітря може становити деякі труднощі. Це зумовлено тим, що подібні технічні одиниці поки не встигли набути надмірно широкого поширення серед покупців із нашої країни. Тому потрібно орієнтуватися на такі правила вибору зазначеного обладнання.

Насамперед варто визначитися з виробником. Купуючи осушувач повітря, потрібно довіряти винятково перевіреним торговим маркам. Вони отримують позитивні відгуки своїх покупців завдяки міцній техніці, яка здатна витримати тривалий експлуатаційний термін понад десять років. Щоб знайти таку торговельну марку, варто вивчити відгуки тих, хто вже купив її продукцію. В такий спосіб можна дізнатися про індивідуальні особливості конкретної моделі.

Важливо визначитися з гаданим використанням такої апаратури. Для домашнього призначення цілком підійде недорога модель середнього за потужністю рівня. Для промислового використання потрібна надійна техніка з поліпшеними технічними характеристиками.

Показати ще 60 товарів